www.sudzibas.lv Vecāķu zirgi. Zirgi Vecmīlgrāvī.

Vecāķu zirgi. - Zirgi Vecmīlgrāvī.

Kurš atbild par to, ka regulāri no Vecāķiem nāk zirgi uz Vecmīlgrāvi?
Man nav nekas pret zirgiem, bet 11 zirgi starp piectāvu mājām, man neliekas īsti pareizi.
Zirgi iet uz miskastēm meklēt sev ēdamo, pieķēza taciņas.
Kurš neprot savākt savus zirgus, lai tiem nerodas vēlme pavaļīgi pastaigāties?

R

I Ieva 28.07.2009

Un tas strap citu turpinās gadiem ilgi! Kad vēl gāju pamatskolā, regulāri bija jīet cauri zirgu baram. tagad jau breigšu maģistratūru, parēķiniet paši cik ilgi... Tas nav normāli. Zirgu žēl - puikas nerai apmētā ar akmeņiem un tāpēc ši me'dz būt agresīvi arī.

V Vix 30.07.2009

Kurš vēl nav bijis apskatīt Vecāķu zirgus :) ?

š šeherezade 30.07.2009

Palasot komentārus, nevar nepamanit, ka komentetāji dalās divās grupiņās---tie, kam patik dzīvnieki un tie, kam viņi nepatik vai arī ir vienaldzīgi, tādas manas domas:)))

K kaha 06.08.2009

Baigā jau nu problēma.dzīvoju tur 29 gadus un cik sevi atceros vienmēr zirgi ir staigājuši, un man viņi nekad nav traucējuši.a Rava var zirgu sūdos agros rītos kājeles pasildīt, baig feini būs.

S sniegs 21.10.2009

Vienīgo par ko varu sūdzēties- lai takš vakarā zirgiem uzliek ATSTAROTĀJUS !!! Iet izjādē bars pār dambītim, kur ļoti šaura vieta- un tumsā tos lopiņus nevar uzreiz pamanīt !!!

E edgars 03.11.2009

problēma ir tāda ka īpašnieki zirgus laiž ganīties slēgtās ganībās, bet ir cilvēki atmorozki kuri iet uz ganībās makšķerēt un atstāj vārtus vaļā, zirgs ar nav muļķis izies pastaigāties...

M Marta 17.12.2009

tie zirgi ir vienkārsi kā sērga vedu pastaigāties savu sunīti maziņo gar jūru bija jau diezgan tumš a tur tās trakās zirgu kopējas jāja ar zirgiem un sunīti gandrīz nomina kad viņām kaut ko saka tad jau tās baigi lecīgas ir vispār tādiem jauniešiem nedrīkst ļaut tā aprūpēt zirgus un jāt jo viņi ir nemākulīgi

I Inga 25.12.2009

Es apturu mašīnu ceļa malā, apmīļoju tos un braucu tālāk. Nekā bīstama. Daudziem problēmas, jo nevarēšot nobremzēt, kad šie no tumsas izlekšot!!1 Lai nejoņo ar saviem dārgajiem automobīļiem. Varot vadītāji šoku dabūt, muļķības, es tā uzskatu, jo tie tak tur nedzīvojas vienu gadu vien!!!

F Filliana 12.09.2010

Skaisti tas varbut ir cilvekiem kuriem šie dzīvnieki vienkāši patīk, bet tie nesaskaras ar viņiem ikdienā.
Par vecāķiem neviena laba vārda nevaru pateikt - ne stallis normals (nerunājot par boxa izmēru), ne barība kvalitatīva un par aprūpi un inventāru vispār nerunājot.
Un tik tiešām jums, zirgu īpašniekiem, ir pilnīgi vienalga kas ar tiem lopiņiem notiek? Pēc jūsu domam tas ir ""baigi normali", ka vinji tur klainjo - un nedod dievs vel kāds pagalma puišelis ar kko met zirgs sabistas un sačakarē sev kajas uz visu mūžu.
Zinu, ka Jums tā ir tikai iespēja nopelnīt un nekas vairak, bet tomēr varētu tad jus saudzēt to jūsu "naudas avotu" - lai zirgam klibam, slimam un vel sazin kadam nav nomā jaiet.
Taka 100% zinu to ka ar zirgiem, vismaz LV, neko nevar nopelnīt - tad kpc jus tos nabaga zirgus nepardodat labiem saimniekiem un viss?
Un vēl piebildīšu -ja šeit iegriežas kāds uz turieni braukt gribetājs, no visas sirds iesaku sameklet citu vietu, ja vien nevelaties pamocit zirgus kuriem taja diena bus jaiet ka minimums 2reizes noma ja ne pat visas 3 vai 4. Un ir arii vel tur tadi zirgi kaa Mačo, kuru mazas "viszinošas" meitenes 2gados (prieks nezinatajiem zirgu apjaj ne agrak ka 3gados, normali cilveki) jaj bez sirdsapzinas parmetumiem.
Ta es varetu rakstit un rakstit. Bet man pietiks.
Un lai tikai kada meitenite te pamegjina cilvekiem boret ka ta nav utt
Vienkarši no visas sirds žēl zirgus!

D Diana 16.09.2010

Sveiciens visiem, kas ir lasījuši un rakstījuši šajā nodaļā.Gribu informēt ka ļoti daudz kas no iepriekš minēta ir pilnīgas muļķības.Zirgu klubam "Īriss'' Vecāķos ir jauni saimnieki, kuri rūpējas par to lai zirgi būtu ļoti labi kopti.
Nekādā gadījumā viņi nerakņājas pa miskastēm un sazin ko vēl dara pēc iepriekš rakstīta.Varbūt tas bijis aktuāli kad bija vēl vecie saimnieki.Zirdziņi regulāri saņem barību, daudz laika viņi pavada ganībās kur našķojās ar burvīgu zālīti.Kurš teica ka viņi ir nabaga zirgi?Viņiem ir pat ļoti paveicies art tādiem saimniekiem.Tiek rūpēts lai zirgi būtu veseli, patstāvīgi uz stalli atbrauc veterenārārsts, kurš seko līdzi tam lai ar viņu veselību viss būtu ideālākajā kārtībā.Boksi vienmēr iz iztīrīti.Cilvēki, kas atbrauc jāt, aizbrauc ļoti apmierināti un neviens nav sūdzējies.Zirdziņi ir ļoti jauki un aktīvi.Droši brauciet un pārliecinieties paši.Un nekad neticiet teiktajam, ja paši neesat par to pārliecināti.

R Rudaste 13.08.2016

Es pārliecinājos par to, ka zirgu boksi patiešām ir neiztīrīti. Tak ieskataties tiem lopiņiem acīs. Var pamanīt skumjas.

A Anita 16.09.2010

sveicinati...tie kas tur sudzas par tiem zirgiem ta nav taisniba, jo pati esmu redzejusi ka ples tas ganibas..un saimnieki nevar nosedet visu nakti un novaktet ka dasi stulbeni speciali ples aploku, jo ganibas nav maju pagalmos, bet tie kas tik gudri runa lai pasi un iet un vakte...bet tagad viss ir nostabilejies un saimnieki ir loti forsi un rupigi...un zirgiem ir viss nepieciesamais...ja gribat parliecinaties tad adbrauciet un paskataties...jo es pati esmu redzejusi ka bija agrak un ka ir tagad...

: :))) 24.03.2011

Pilniiba piekritu meitenem kuras apgalvo to kad stallis ir diezgan labs...
ir taa kaa sheit tika piemineets...
zirgi atrodas ganiibas...
bet pec kadam paris stundam tiek atrgriests aploks.
vai ari atstac valaa...
zveinieki nedoma kad tie zirgi var izskriet ara...
Tgd stallis pieder jaukai Gimenei kura doma par zirgiem.
Un zirgs Maco sen jau tika paardots.
Velu veiksmi Zirgu klubam "Iriss"...
Un neuztraucaties par to kas sheit tiek rakstits...

L laurrra 29.10.2012

zirgus nelaiz staigaat kur pagadaas! ir cilveeki kas launpraatiigi griez valaa aplokus un neviens tacu nevar staaveet blakus un pieskatiit aploku! meiteneem, kas tur straadaa, naakas celties piecos no riita un doties peec zirgiem, jo kaads karteejo reizi ir attaisiijis aplokus. pirms tiesaajat kaadu, padomaajat kas ir vainiigs!!!

L laurrra 29.10.2012

nevajag nosodit nevienu no stalla! aplokus zirgiem taisa launpratigi vala, nevis zirgi tiek vesti uz vecmilgravi un tur atstaati. neliekas absurdi? un pat ja zirgi ir tikusi aaraa, tad nelienat pie viniem. visiem zinaams, ka pie zirga dibena nedriikst liist!
deel launpraatiigajiem cilveekiem, meiteneem kas straadaa stallii naakas celties piecos no riita un doties pakal zirgiem ! nenosodat nevainiigos!