www.sudzibas.lv Vecāķu zirgi. Zirgi Vecmīlgrāvī.

Vecāķu zirgi. - Zirgi Vecmīlgrāvī.

Kurš atbild par to, ka regulāri no Vecāķiem nāk zirgi uz Vecmīlgrāvi?
Man nav nekas pret zirgiem, bet 11 zirgi starp piectāvu mājām, man neliekas īsti pareizi.
Zirgi iet uz miskastēm meklēt sev ēdamo, pieķēza taciņas.
Kurš neprot savākt savus zirgus, lai tiem nerodas vēlme pavaļīgi pastaigāties?

R

Tu tik gudrs Ugi!

M mairita 17.07.2009

es personigi pati kopju vienu no tiem zirgiem, un zirgi vecmilgravi staiga jo katru reizi iet zvejinieki kuri atsaj aploku vala:(
ir ari tads gadijums bijis kad zirgiem aploku griez vala,
pie svesiem zirgiem nau jaiet un vel ar asam kustibam, vinji nobijas tapec iespera!

Mamma 17.07.2009

Es gan sev dikti gribu zirgu!

š šeherezade 17.07.2009

Olga grib izjaukt visu idilli ar zirgiem, it kā zirgu tur nemaz nebūtu...fūūūūū, cik nekrietna!!!Es arī gribetu kādu pārīti, man tā patik šie skaistie un gudrie dzīvnieki---kāda graciozitāte un elegance, pat tad, ja viņi uzvedas mazliet nepieklājīgi un nāk uz guļamrajonu un jā, zirgāboli taču ir labs mēslojums rozēm, vai tad vietējie tantuki nemaz to nenovērtē???

Z Zirgs 17.07.2009

Atvainojiet, bet dzīvoju Vecāķos un zinu, kādi ir tie zirgu saimnieki - spirta pārdevēji un meitenes, kas viņus kopj, pašas izliekas baigi svarīgās un bagātās un zirgus pat no ielas novākt nevar- tjipa, lai jau mašīnas pagaida, kamēr zirgi brīvā vaļā staigā pa ielu un atvainojiet mani, tur nekādi zvejnieki un aploki nav vainīgi. Tā ka nav brīnums, ka arī līdz Vecmilgrāvim aizstaigā. Un saimniekus varat, mani mīļie interesanti, satikt uz Zvejas un Mangaļsalas prospekta stūra - stallī.

Mamma 17.07.2009

Tad iau var ... /Neviens pat nepamanis viens zirgs vairak vai mazak...

R Rava 17.07.2009

Vai tad tiešām to apliku nevar uztaisīt tā, lai to nevar citi tik vienkārši atvērt?Tas jau gadu gadiem tā notiek!
Zirgi jau nav vainīgi, bet saimniekiem vajag piedomāt par to. lai zirgi netiktu brīvsolī.
Kāpēc citur, kur atrodas zirgi, netiek taisīti aploki valā?

A alise 18.07.2009

Zirgs jadoma ka, pats to spirtu dzer, ja tik labi zini.es gan par to neko nezinu.parasti kas tik gudri raksti ir tadi greki ka pat tikumibas policijai butu janosarkst!!!

D Dana 19.07.2009

Tie zirgi nevienam netraucē!Nāk viņi parasti no rītiem-ap pieciem, sešiem!Es gan no rīta, uz darbu ejot nopriecājos par viņiem ikreiz, kad tie pagadās man ceļā...Vēl kādu maizes šķjēlīti aizstiepju!
Nevarētu teikt, ka viņi kādam dara ko ļaunu-visnotaļ organizēti dzīvnieki, skaisti un kopti, bet to, ka miskastēs rakātos, to neesmu redzējusi ne reizi...Turklāt, visām mājām, par kurām atbild normāli sētnieki, tā sadaļa, kur stāv atkritumu konteineri parasti ir ciet!!!
Ehz, cilvēki, jūs no mušas uzpūšat ziloni...Kāpēc mēs vairs neprotam priecātie spar šķietami mazām lietām, tikai burkšķam un mūžīgi esam par kaut ko neapmierināti!?

Z Zirgs 19.07.2009

Alise, nedzeru, bet zinu. Zirgu gājiens nav nekādos 5, 6, bet gan pa dienas vidiem.

D Diana 20.07.2009

Skaisti un patikami redzet šadus dzivnieciņus pilseta, jo tas musu laikos ir retums.Bet ta visa staigašana var but bistama, gan zirgam, gan cilvekam.Ja nu kadai mašinai ieskries priekša?Cik reizes viņus radija pa televizoru, bet vienalga katru gadu viens un tas pats.Un es neuzkatu, ka vainigie ir makšķernieki, nu var but daļeji.Bet kur skatas saimnieki?A saimniekiem vienalga, jo jebkura gadijuma var taču kaut ko izdomat, lai zirgi neskrietu projam no aploka.Un nemaz neuztraucas par zirgiem.Man šad, tad ari zirgi aizmuk no aploka, bet man apkart tikai pļavas, ceļa tuvuma nav, bet vienalga sirdi nemiers valda, kaut gan pec 10min. es zinu, ka atradišu viņus un atvedišu majas.Bet te taču pilseta.Nu divainie cilveki.

E Endija 20.07.2009

Daudziem norma skaitās, ka zirgs staigā gar piecstāvenēm, urķējas pa miskasti(mums misenes nav ciet).
Jā, zirgi man patīk, bet tiem nav paredzēta vieta daudzdzīvokļu namu pagalmos, bet aplokā.Turklāt, ja zirgus kāds cilvēks sabiedēs vai kā citādi tiem vēlēsies pāri nodarīt, sekas nav prognozējamas, jo dzīvnieks ir un paliek dzīvnieks:)

M mairita 22.07.2009

tad jau slikti zini, jo neviens tur neko tadu netirgo!!!

M mairita 22.07.2009

tie kas saka ka aploki nav pie vainas, tad varbut pameginiet padezuret?????????varbut visi melo!un zirgi labparatk iet caur mezu!!!

K karina 22.07.2009

Baigi labs skats noteikti!
Uz zoodarzu nav jabrauc!
Skatamies no pozitivas puses, un baudam vasaru!

E Endija 23.07.2009

Nu lūk, šodien ap 9 atkal pagalmā zirgi.Skaisti jau tie zirgi, bet kāpēc saimnieki nejēdz aploku savest kārtībā?

Mamma 24.07.2009

Man zirgi patik, nu ka var but tik stulbi cilveki un sudzeties par kaut ko tik skaistu!

E Endija 25.07.2009

Anna!
Tev nešķiet, ka zirgus var savainot garāmbraucošas mašīnas vai cilvēki var tos sabiedēt?Sekas gribi uz sevi pārbaudīt?
Tavuprāt norma, ka skaistums ganās guļamrajonā?

D Diana 25.07.2009

Vot tur ta lieta.Skaisti, bet bistami.Gan zirgam, gan cilvekam.
Un ja masina notrieks tadu skaistumu?Skats nu jau noteikti nebus skaists.

V Vix 26.07.2009

Iedod kādu sausiņu tiem zirgiem un redzēsi, ka arī Tu viņiem iepatiksies :)
Bet vispār tas ir skaisti, ka pa logu var vērot zirgus.
Un mēslojums arī labs mauriņam :)