www.sudzibas.lv Vecāķu zirgi. Zirgi Vecmīlgrāvī.

Vecāķu zirgi. - Zirgi Vecmīlgrāvī.

Kurš atbild par to, ka regulāri no Vecāķiem nāk zirgi uz Vecmīlgrāvi?
Man nav nekas pret zirgiem, bet 11 zirgi starp piectāvu mājām, man neliekas īsti pareizi.
Zirgi iet uz miskastēm meklēt sev ēdamo, pieķēza taciņas.
Kurš neprot savākt savus zirgus, lai tiem nerodas vēlme pavaļīgi pastaigāties?

R

Mamma 16.07.2009

Supper! Kur tas ir? Vai klausa ja pasauc?

E Endija 16.07.2009

Klausa tikai saimniekiem, pret citiem izturas ne visai laipni, vienai sievietei iespēra.
Vai tad zirgiem jāganās guļamrajonā?

U Uģis riktigais 16.07.2009

Ka zirgi meklētu ēdamo miskastēs, tas ir jaunums.Lāči gan, kad nav, ko ēst.Bet zirgiem zale visapkart.Sāku jau uztraukties, ka neesmu ar par zirgu piedzimis:)

E Endija 16.07.2009

Nu bet viņi tiešām rakājas pa miskastēm.Protams arī zāli ēd.Cik nu guļamrajonā tās zāles...

Varetu kaadu savaakt.

Mamma 16.07.2009

Diez ka lai pielabina zirgu?

U Uģis riktigais 16.07.2009

Njā, ka varētu kādu zem kapota iespundēt-uzreiz naktu mašīnai kads zirga spēks klāt.Un to jau varētu tad saukt par hibridauto-iet ar benzīnu un zāli :P

Ance!
Brauc un vāc, parasti pēc 8 viņi ganās pa Vecmīlgrāvja daudzstāvenēm, starp Meldru, Kāvu un Sniega ielām.
Ī`pašniekiem gansodus būtu jāliek, palaist zirgus tā ganīties, kur pagadās.

Vajag uzņemt kino-"Zirgs brīvsolī" :D

Laipni lūgts uzņemt:)

U Uģis riktigais 16.07.2009

Rava, kaut ar mobilo uzfilme, kā zirgs rokas pa miskasti :) un tad var kāda majas lapa ielikt;)

H hawk 16.07.2009

Nu un kur ir propblēma, atradusi par ko sūdzēties. Zirgus īpašnieki pēc kāda laika atradīs. Kāds gudrītis noteikti atkal attaisījas vaļā vārtus, kur viņi ganās. Pie svešiem zirgiem nav ko līst, tad arī nespers. Varētu padomāt, ka kaut kādu nezvēru esi ieraudzījusi.

Mamma 16.07.2009

Man gan zirgi patik. Vajadzes uz Vecmilgravi braukt.Varbut tur ne tikai zirgi skraida bez saimnieka?

. ....kl 16.07.2009

Zirgāboli ir labs mēslojums dārzam:))

Mamma 16.07.2009

Ar zirgu var braukt visur nevaig benzinu.

Mamma 16.07.2009

Es tur dzivoju vel zirgus neesmu redzejusi. Toties sunji gan tur daudz skraida pa visu Vecmilgravi reizem bariem kopa daudz.

U Uģis riktigais 16.07.2009

Olga, varbūt Tava dzīvokļa logs ir uz otru pusi?

Mamma 17.07.2009

Man maza maajele un logi ir uz visaam puseem.

A alise 17.07.2009

butu labi ja kads uztrauktos ne tikai par to kad zirgi pastaigajas, bet butu nedaudz atsaucigaki.zirgi dodas pastaiga, jo kadam loti patik bojat aplokus!!!un man personigi ir prieks kad kads dzivnieks ir redzems uz ielas un ne tikai masinas!

U Uģis riktigais 17.07.2009

Olga, bet Tu jau neskaties uz visam pusēm vienlaicigi.Kamēr vēro sunīšus, tikmer zirgi ganās mājas otrajā pusē:))