www.sudzibas.lv VDF Latvia Sia Neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem filtriem.

VDF Latvia Sia - Neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem filtriem.

Lūdzu,neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem ūdens filtriem.Zvana un piedāvā pārbaudīt ūdens kvalitāti,pēc pārbaudes tiek konstatēts, ka ūdens,kuru jūs lietojat ir praktiski nelietojams uzturā,pēc tam uz vietas tiek piedāvāts ūdens filtrs 800 EUR vērtībā.
Par šiem veiklajiem tirgoņiem nesen ltv tika rādīts raidījums.http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.02.2015-aizliegtais-panjemiens.-operacija-krana-udens.id43302/ Lūdzu neuzķerieties un izmantojiet 14 dienu preces atgriešanas iespēju,kā to paredz likumdošana.

V Viktors111 27.03.2017

Šodien.Bija iespēja iepazīties ar IonFilter apmācībām.Es teikšu godīgi mani izdzina no turienes jo man telefons saka zvānit. Agresīva mārketinga triki un paņēmieni un psiholoģiska ietekmē tas ir viss ko es tur redzēju.Neuzķerieties uz apmācībam , ieradās 3 cilvēki.Divi bija ļoti viegli ietekmējami un nespēja argumentēt to tur ari izmanto neko nevaru teikt par produktu neesmu lietojis. Bet argumentēt un apelēt uz cilvēku psiholoģijas, es neieteiktu.Tā pat kā klients tā arī pārdevējs isti nezina ko pārdod. Jo iepriekšēja daba pieredze liek secināt par tehnisko specifikāciju ir dauz firmu nosaukumi, bet neviena atbilstības sertifikāta. Katram sava pieredze, lai veicas, bet par solīto lielo peļņu es gan neticu.