www.sudzibas.lv VDF Latvia Sia Neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem filtriem.

VDF Latvia Sia - Neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem filtriem.

Lūdzu,neuzķerieties uz šo veiklo pārdevēju tirgotajiem ūdens filtriem.Zvana un piedāvā pārbaudīt ūdens kvalitāti,pēc pārbaudes tiek konstatēts, ka ūdens,kuru jūs lietojat ir praktiski nelietojams uzturā,pēc tam uz vietas tiek piedāvāts ūdens filtrs 800 EUR vērtībā.
Par šiem veiklajiem tirgoņiem nesen ltv tika rādīts raidījums.http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.02.2015-aizliegtais-panjemiens.-operacija-krana-udens.id43302/ Lūdzu neuzķerieties un izmantojiet 14 dienu preces atgriešanas iespēju,kā to paredz likumdošana.

Aijacha 25.02.2015

Jā, nedzeriet tīru ūdeni.! :O (Sarkasms)
Smieklīgi lasīt šādas sūdzības..
Man dēl burvīgā "Rīgas ūdens" visi krāni sačakarēti (cauri), jo noskrūvējot nost maisītaju (tas, kas krānam galā), atklājās burvīga aina uz akmeņiem (burtiski), kas sasprūduši sietiņā. Sietiņu aizķepina ciet, ūdens teju netek un spiediens uztaisa caurumus krānos. Gan virtuvē, gan vannasīstabā viena problēma. Dzert vispār bail. Traukus nomazgā, tie nožūst un izskatās vēl netīrāki nekā pirms tam. Un vismaz reizi mēnesī pa krānu tek ūdens brūnā krāsā. Tā pati problēma ir gan pļavniekos, gan purvciemā. Es tikai nespēju saprast, kāpēc publiskā vietā ūdeni no krāna nedzert ir pašsaprotami, bet dzīvoklī ne. Trubas un ūdens tacu vien un tas pats.
Vienkārši man tāds šoks, jo iepriekš, dzīvojot pie vecākiem, nekad nav bijušas problēmas ar ūdeni, garšīgs un tīrs (nevis brīžiem brūns, kā tagad dzīvoklī), jo viņiem vienmēr ir bijuši filtri (lai gan krietni parastāki un letāki nekā piedāvā VDF). Kad pie viņiem bija atnākusi šī pati BAISĀ (Buuu) pārbaude, speciālists pateica, ka ar ūdeni viss ir kārtībā, gandrīz ideāls.
Tākā nevajag te muldēt, ka visi jūs cenšas apkrāpt un vēl sazin ko. Pati taisos tuvākajā laikā uzlikt filtrus, jo ūdens kvalitāte ir briesmīga un par ūdeni no plastmasas pudelēm arī neesmu sajūsmā (palasiet, kas ir ftalāti un ko tie nodara veselībai).
Secinājumi, protams, cilvēki izmanto lielisku iespēju pelnīt, jo kamēr "Rīgas ūdens" neaizdomāsies par savām superskaistajām un sarūsējušajām trubām, būs pamatots iemesls šādām kompānijām klauvēt pie jūsu durvīm.

V VladimirsKotins 27.02.2015

Gribi tērēt naudu? Tad vismaz neuzdāvini viņiem tos 600 Euro, jo viņiem pašizmaksa maksimālais sasniedz 200 euro. Tik uzreiz nopērc magnija, kalcija un eetc. vitamīnus, lai zobi pēc diviem gadiem nebirst ārā.
Internetā tā jau tās cenas ir sadārdzinātas.
Un kāds lai pabļauj par garantiju, pasakiet uzreiz, lai tie tehniķi parāda pierādījumus, ka nav parasti džeki no malas, jo viņu dēļ tiek sistēma sabojāta zem izlietnes.

krč ņem un pērc ko lētāku un, uz kuru tev nebūs jāgaida pus stunda, lai dabūtu normālā ātrumā ūdeni no krāna, ir jau tas ūdens s=uds no tādām trubām, bet ne jau 1000 eur vērts

V VladimirsKotins 27.02.2015

"Un visi saka, jā es pats varu uzlikt filtrus un daudz lētak, bet atškirība starp pats un firma ir tāda, ka šī firma (VDF) cik zinu, papildus tam, ka jūs samaksājat par filtriem, cenā (loģiski) ir arī to uzstādīšana un apkopes serviss, tik ilgi, kamēr vien jūs esat viņu klients."

jaja, serviss ir tas, ka viņi nomaina trubiņu apakšā, maksā tos 60 eur par filtru, kas maksā 15 eur un tā reizi gadā. viņi pie tevis ies nevis visu laiku, bet tad, kad tev bus nauda. un ik pec diviem trim gadiem par 150 eur jamaina it ka filtrs. tu nekad nēparstasi viņiem maksāt, šie paši tev zvanīs un traucēs cik vien spēs kamēr maksāsi

Aijacha 27.02.2015

Es nesaku, ka es tagad no viņiem pirkšu filtrus. Vienkārsi man riebjas šīs absurdās sūdzības, kur firmas, kas cenšas vnk pelnīt naudu, tiek sauktas par krāpniekiem. Tik pat labi, nepērciet veikalā drēbes, jo tās tiek pasūtīts no Ķīnas un ar lielisku uzcenojumu iek pārdotas mums.
Un pa TV stāstīja par citu firmu, kas zvana un uzdodas par "Rīgas ūdens" pārstāvjiem, bet kad zvana VDF viņi skaidri arī nosauc firmu. Pati vakar saņēmu zvanu un sodien nāks pārbaude, varēšu pēc tam komentēt plašāk.

K kaspars12345 28.02.2015

Zvanot VDF nenosauc firmu, viņi pa telefonu paziņo ka veiks ūdens pārbaudes.Ir uztaisītas analīzes ar to viņu superfiltrēto ūdeni, daudzas pozīcijas nebija noteiktajās normās.

K kaspars12345 28.02.2015

Aijacha, vai tik tu pati nestrādā tajā studentu kantorī.Un ja jau tu saki ka rīgas ūdens ir tik slikts, kautgan analīžu rezultāti pierāda pavisam ko citu, vari pati uztaisīt tās analīzes, un tici man ūdens ir atbilstošs kvalitātes normām.Un vēl iesaku painteresēties par reversās osmozes filtriem, vai tiešām šo filtrēto ūdeni iesaka lietot uzturā ko Veiklie VDF darboņi tirgo.

V VladimirsKotins 02.03.2015

Aijacha, nopirki jau filtru?

-Kaspar:
Normas pieņem tādas, kurām atbildīs ūdens, nevis ūdeni padara tādu, lai viņš atbilst dzeramam. Runājot par raidījumu, kurā tika teikts, ka RŪ ir atbilstošs dzeramā ūdens kvalitātei - kāpēc netika publicēts kādas "filtru firmas" viedoklis? Viedoklis bija tikai no RŪ. Filtru tirgotājiem vārds netika dots. Vispār vari iedomāties, ka tādā raidījumā pateiktu, ka krāna ūdeni nevar dzert? LTV1 pieder valstij, RŪ pieder valstij, protams, ka viss ir ok. Ūdens, kas tek pa krānu, vairāk vai mazāk ir tehniskais ūdens. Ar to pašu tiek laistīti dārzi, mazgātas ielas pilsētā utt. No cisternas, kas ir uz mašīnas ar kuru mazgā ielas dzertu? Ja esi saprātīga būtne, tad pieļauju, ka nē! Tas pats krāna ūdens ir.
Pats sistēmu paņēmu uz tām 14 dienām. Aizvedu uz padziļinātām analīzēm šo 14 dienu laikā un tur man atklāja, ka ūdens ir bagāts ar minerāliem. Viņš nav pliks RO ūdens!!! Protams, RO nebūtu veselīgi dzert ikdienā, bet minerālūdeni, tīru minerālūdeni?
Vai Tev uz mājām RŪ ir nācis un teicis, ka ūdens ir labs? Vai ir uz mājām pienākusi kāda vēstule, ka tas ir labs?
RŪ ir labs pēc attīrīšanas, iespējams. Ja tas tek 20km pa 50gadus vecām trubām, kādas kvalitātes tas var būt?
Uzvelk man šitie "gudrinieki" kā Tu! Ja nevari atļauties, tad nokaunies un neizliec savu naidu šeit! Tas īsumā, pietiks veltīt savu enerģiju Tev.

Vladimir:
Lasīju, ka Tavuprāt filtrs ir ar uzpūstu cenu. Tu vienmēr visu nopērc par pašizmaksu? Vai vispār kādreiz tā ir sanācis?
Cik maksā piens pie lauksaimnieka? Cik tas maksā veikalā? Cik pašizmaksa ir maizes kukulim, kas sastāv, principā, tikai no miltiem un ūdens? Par cik to pērc veikalā? Ja Tu dzīvo ar tādu pārliecību, tad es brīnos kā vispār Tu esi spējīgs šeit kaut ko komentēt, jo dators, kuru pirki veikalā ir diži pārmaksāts. Labāk būtu braucis uz Ķīnu un pircis pie pašas rūpnīcas 3x lētāk.

KOMENTĒTĀJ, LŪDZU PADOMĀ 2X PIRMS RAKSTI KAUT KO.

K kaspars12345 01.04.2015

HA HA HA Skaisti jau mēs te rakstam, bet ir kādi pierādījumi par RŪ kvalitātes neatbilstībām.Vēl varbūt tu vari paskaidrot kāpēc VDF patstāvīgi meklē pārdevējus.https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/student/dmben.html Varbūt tu vari paskaidrot kāpēc šī pasaulē populārā spāņu firma nekur nefigurē internetā.Pārdošanas metodes arī liecina par šīs firmas darbības principiem.Varbūt tu vari paskaidrot kā par šo filtru pārdevēju var kļūt jebkurš kurš atsauksies uz darba sludinājumu.Un pēc tava teiktā sanāk ka viss rīgas rajons dzer netīru ūdeni un neviens par to neuztraucas.HA HA HA

K kaspars12345 01.04.2015

A amwai 01.04.2015

šeit!!! https://www.youtube.com/watch?v=7BmXYoW4RJM

J janiswoss 08.04.2015

Kaspars12345
Nu ja nav jau ta ka visa valsti kads piedava darbu latvenergo, rigas satiksme, maxima tas nozine ari krapnieki vai tomer firma paplasinas un nepieciesams vairak darbinieku kvalificeraku? Ko teiksi kaspar

J janiswoss 08.04.2015

Ja udeni nevar peldeties tad ka vinu var lietot uztura

K kaspars12345 12.04.2015

janiswoss Vari man paskaidrot, kāds te sakars ar ūdeni kurā nevar peldēties ar ūdeni kas tek no krāna.

K kaspars12345 15.04.2015

nu jau pārdošanas metodes ir kļuvušas vēl interesantākas, sveiciens veiklajiem vdf darboņiem, izdevās vēl vienu cilvēku aptīt ap pirkstu.

K kaspars12345 24.04.2015

G Girts Gr 06.11.2015

Blēži un krāpnieki.

H h2o real 31.01.2016

es biju uz mācībām ionfilter, bet tagad saucas SIA AHS , ticiet man ļaudis , galvenais ko viņi māca apstrādāt cilvēku psiholoģiski , radod bažas par Jūsu veselību kas saistīts ar ūdeni .Tas vis ir liels mārketinga triks , neticiet viņiem......

K kalnietissss 28.02.2016

Un cik ilgi tur nostrādājāt? Kāda alga tur ir

T trusis11 07.03.2016

ka lai tagad atkratas no viniem?kads zin ko darit-kamer 14 dienas nepagaja????

M mikiiii 12.04.2016

nu nezinu,mans draugs jau gadrīz gadu strādā vdf firmā. No sākuma gāja par konsultantu un tagad ir tehniskais darbinieks ( viņu apmācīja,visu parādīja un tagad viņš lieliski māk uzstādīt un noņemt filtrus) nekādas krāpšanas nav,braukāju viņam līdzi,cilvēki ir ieinteresēti par ūdens kvalitāti. Nav nekādu sūdzību,sistēmas pērk un viss ir čotka :)) tiem,kuriem kaut kas nepatīk vai šķiet,ka ir krāpšana,zvana laikā (kad Jums zvana lai sarunātu tikšanos) ir iespēja nepiekrist nevis pēc tam gudri netā par to cik viss ir slikti.