www.sudzibas.lv VDF Latvia Sia Nekvalitativs serviss, neciena pret klientu

VDF Latvia Sia - Nekvalitativs serviss, neciena pret klientu

Sveiki draugi un paziņas.Gribēju Jūs pabrīdināt par to, kā darbojas firma VDF Latvia, kas izplataūdens attīrīšanas sitēmas, jo zinu, ka šīs firmas darboņi nesen cītīgidarbojās Siguldā... Neuzķeraties uz šīs firmas skaistajiemsolījumiem par to, cik brīnišķīgu ūdeni Jūs lietosiet uzturā, jo,visticamāk, Jūs būsiet apmānīti! Iegādājos viņu uzparikti... jo pēc viņuveiktajām analīzēm uz vietas manā mājvietā pārliecinājos, ka tagadlietosim suppper tīru un galvenais sārmainu ūdeni, bet nekā.... frown emoticonTā kā gribēju būt pārliecināta, ka ūdens tiešām būs tāds, kā solīts, tadvairākas dienas vēlāk, pēc uzstādīšanas, iegādājos pH testeri. Pēc vairāku dienupārbaudēm sazinājos ar šo firmu paziņot, ka ūdens vairs nav sārmains.Viņi godīgi atbrauca, samainīja šo uzparikti... Pēc pāris dienām atkaltas pats... atbrauca atkal un tad vēl trīs reizes... Pēc viņu teiktā šīesot mistika.... Nedomāju viss! Cilvēki, ja esiet iegādājušies šīsfirmas preci un negribat akli ticēt solījumiem, tad PĀRBAUDIET, vaitiešām uzturā lietojat to, par ko dārgi maksājat!Šī situācija man vēl nav atrisinājusies, jo firmas darbinieki klientuvnk ignorē, uz zvaniem neatbild un kad atbild, tad esot aizņemti, jo daudz jaunu klientu, kāds atvaļinājumā, vai gaidot jaunu kravu no Spānijas , vai sola pārzvanīt līdzvakaram ar atbildi par problēmas atrisinājumu.. bet nekā.... Pagājuši vairāk nekā divi mēneši, un pacietībasmērs ir galā.... VDF darboņi, vai tiešām nebūtu jāparūpējas vispirms jau par esošajiem klientiem, pirms sagrābt jaunus???