VDF Latvia Sia - Ūdens filtri

Gribu brīdināt neuzķerties firmas VDF LATVIA reklāmas trikiem.Vispirms viņi pazvana un pasaka,ka esi laimējis ūdens filtru 40 eiro vērtībā un piesola bez maksas pārbaudīt ūdens kvalitāti.Protams,ka ūdens izrādās praktiski nelietojams un tad laipni tiek piedāvāts ūdens filtrs... tikai nieka 800 eiro vērtībā. Ja liekas nauda nav,menedžeris piedāvā noformēt bezprocentu kredītu,ar pirmo iemaksu 50 eiro.Kad formalitātes kārtībā,pēc dažām dienām ierodas tehniskai darbinieks,kas veic filtra uzstādīšanu.Manā gadījumā meistars ieradās ap 20.30,tas vēl nebūtu nekas,ja vien puisim būtu pieredze.Kā viņš pats atzinās,tad ar šādu darbu saskaras pirmo reizi,arī ar instrumentiem nebija pilnīgi nodrošināts.Tas viss ilga aptuveni pusotru stundu un tad vēl darbs nebija pilnīgi padarīts,nākamajā vakarā ieradās jau veseli divi meistari,lai pabeigtu.
Dažas dienas palietojot ūdeni,man tas likās pilnīgi bezgaršīgs,arī firmas piedāvātais dāvanas filtrs 40 EUR vērtībā,pie mums veikalos maksā ne vairāk par 10 EUR. Izmantojot savas tiesības 14 dienu laikā vēlējos preci atgriezt un tad sākās interesantākais.Sazvanot firmu,viņi atbild,ka viņiem neesot nekādas daļas,lai meklējot menedžeri,kad slēdzis līgumu.Diemžēl menedžeris bija iekļuvis avārijā,pēc viņa vārdiem,un līdz ar to viss apstājās,bet laiks nepielūdzami iet uz priekšu.Pēc vairākkārtējiem zvaniem,ka tūlīt beidzas 14 dienas,man visužēlīgi atļāva filtru noņemt pašam,jo visi tehniskie darbinieki aizņemti un nav zināms,kad atbrīvosies.Tā nu filtru nosūtīju atpakaļ un sāku gaidīt ,kad atgriezīs iemaksātos 50 EUR,bet kas tev deva.Firmā atkal atbildēja meklēt menedžeri,jo viņš saņēma iemaksu.Apmēram divas nedēļas centos ar viņu sazināties,taču bez panākumiem,arī firmā atbildēja,ka nevarot viņu sazvanīt.(Normāla firma,kas nezin,kur atrodas viņu darbinieks un nevar ar viņu sazināties.)Kad beidzot ar šo menedžeri izdevās sazināties,viņš paskaidroja,ka visu laiku atradies slimnīcā.Uz manu jautājumu par veikto iemaksu,viņš atbildēja,ka šādiem atgrieztiem filtriem esot jāmaina visas iekšas un tas izmaksājot 50 EUR. Diemžēl ne pie līguma slēgšanas par to nebija minēts ne vārda.

R ri4y 16.03.2015

Griezies PTA, tas viņiem jādara par savu naudu! Varu palīdzēt ar formalitātēm pa 25 eiro

K kaspars12345 15.04.2015

tikai caur PTAC vajag kārtot tādas lietas, vajag uzrakstīt pieteikumu un braukt pie viņiem uz vietas.