www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Aura R Poliklīnika - Ginekologs Olita Melngaile - Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Sievietes! Nekad neejat pie ginekologes olitas melngailes (vai melngalves)! Vinai ir nicinosha attieksme pret klientu, rupja. Pati uzkeeros uz taas vella maatiites! Kaa zinaam, ginekologa paarbaudei nav jaabuut saapiigai, ja nu vieniigi tiek vektas kaadas iipashas proceduuras (chuulu piededzinaashanas utt). Taatad izgaaju no vinas kabineta ar domaam, ka esmu sts inficeeta, izmekleeshana bija pat looti nepatiikama un saapiiga, attieksme bija looti slikta! Nezinu kaa vina bija manii rakusies un izmekleejusi, ka bija asinoshana! Lieki piebilst, ka analiizes nekaadas netika nemtas! Kaut arii ejot araa no vinas kabineta zinaaju, ka atpakal nekad neieshu! Veelak konsultejos ar savaam draudzeneem un pazinaam, kas apgalvoja, ka vinaam ir bijusi liidziiga pieredze! Vienai meitenei pat tas viss draudeeja ar abortu pirmajaas gruutnieciibas nedeelaas (pateica, ka aarpus dzemdes gruutnieciiba, bet par laimi viss beidzzas ar 200Ls slimniicaa, bojaatiem nerviem un peedeeja briidii profesionaals aarsts pazinoja, ka ir viss kaartiiba un polikliinikaa esot kluudiijushies)!!! Uz shiis arstes ir daudzas meitenes uzkeeruhsuaas (Manaa pazinu lokaa 8!!!) Varbuut suudziibu neviena neraksta jo paaraa personiga teema! Miilaas meitenes un sievietes, ja negribat liekus uzrtraukumus un veseliibas probleemas, turieties no taas vietas pa gabalu! Interesani ir arii tas, ka pie shiis dakteres durviim nekad nav rindas...

Z

I ilze 15.02.2010

Pastāstīšu par savu gadījumu pie dakteres Melngailes.Man bija jāiziet sanitārā grāmatiņa, tā kā pie viņas kabineta nebija cilvēku, droši devos iekšā...
Pastāstīju, ka man ir savs privātais dakteris, bet pie viņas jāgaida ap 2.mēnešiem, un tā kā sanitāro grāmatiņu vajag tūlīt, lūdzu, lai daktere mani pārbauda.
Kas notika kabinetā labāk nestāstīt, jo kaut ko TĀDU es vēl nebiju izbaudījusi...
Pēc pārbaudes man uz vēdera bija tāds zilums, ka pat nobijos!!!
Daktere tikai vaicāja par manu privāto ginekologu- cik maksā konsultācija, un kas tad tur labāks?
Tad jau labāk maksāju savai dakterei un gaidu 2 mēnešus rindā, bet pie Melngailes noteikti vairs neiešu!!!

A asasasasa 22.03.2010

forša ārste.

pirms pāris gadiem, gāju grāmatiņu sanitāro taisīt.
jau laiciņu jutu ka varētu būt stāvoklī, bet nu šitādu attieksmi.
kāda hja pēc viņai jāzin cik bieži es un ar ko to daru.

Pasaka ka man būs bērns un neļauj man ne vārdu izteikt un kliedz- ka tik vien zin kā p-sties. Aplaimo jauno tēvu, ja tāds ir. Un citi tamlīdzīgi izteicieni.

es atvainojos. Bet vai viņai ir grūti iedomāties ka civēki 19.gadu vecumā var būt precējušies un domāt par ģimeni?
Vai tikai viņa pati nav bijusi ne sevišķi pieprasīta vāverīte savā jaunībā un tagad cenšas ieriebt visiem pacientiem kam ir.

smieklīgi tagad liekas. tad gan bija forša sajūta.

E enya 22.03.2010

zini, man 17 gadi bija pie vinjas gaaju, un arvienvaardsakot, vinja ir maigi izsakoties jociiga. gan izteikties neprot, gan ari privaatas lietas jautaa, kas neattiecas uz lietu: vinju vajadzeeja jau s en sen atpakalj atlaist no darba, lai nebojaa pacientiem noskanjojumu.
Redzu, k a nes man vieniigai vinja liekas dumja.

K Kristīne 07.05.2010

Jauka dakterīte, visu cieņu, nekādu problēmu, smaidīga, ar labu humora izjūtu, patīkams cilvēks.
Gāju pie viņas un iešu.
Ieteicu draudzenei, arī viņa ir apmierināta ar attieksmi un profesionalitāti.

Veiksmi darbā, Olita!

R rojs2 07.05.2010

Bet cienījamās dāmas, ja jau reiz tur vienmēr pie dur'vim ir rindas, tad kāpēc ejat pie tādas elles raganas vēlreiz?

A atver acis 18.06.2010

Attiecībā uz dakteri MELNGAILI!
Vakar - 18.06.2010 man bija pirmā vizīte pie šīs dakteres, lai stātos grūtniecības uzskaitē. Diemžēl pirms vizītes izlasīju visu nenormālo kritiku par šo dakteri un turp gāju ar ļoti smagu sirdi...ļoti baidījos...
Tomēr es esmu dzīvs piemērs tam, ka VISS bija tieši OTRĀDI nekā norādīts kritiskajos komentāros.
Daktere un māsiņa bija tik iejūtīgas, uzmanīgas, pretimnākošas un saprotošas...Melngailes uzvedība bija tuva katras topošās māmiņas sapnim! Viņa teica arī mierinošus un uzmundrinošus vārdus, kas mums ir tik nepieciešami, bet tas NAV viņas tiešais pienākums...
Tāpēc visas meitenes un topošās māmiņas, kuras bija tik neapmierinātas, padomājiet, varbūt daļa vainas bija arī Jūsu pusē??? Tagad es vairs neticu, ka Melngaile varēja būt īsta RAGANA vienpusēji...parasti ir tā: kā sauc - tā atskan jeb ko sēsi - to pļausi...
Novēlu visām Melngailes apcientēm atrast kopēju valodu ar dakteri, kā man tas izdevās!
PALDIES dakterei un māsiņai par visu! Tie ir cilvēki īstajā vietā!

S Svetlana 13.09.2010

В марте не знала к какому доктору идти со сроком беременности. Раньше ходила к другому доктору в той же поликлинике, так чтобы получить ответ по анализам я никогда не могла дозвонится по ею данному телефону и приходилось приходить, как на прием, что всегда занимало очень много времени. Пошла к О.Melngaile. Очень довольна ею. Единственный доктор в этой поликлинике у кого все на месте и обследования и анализы и ультрасонография. Приняла меня к себе на учет без комментариев и с хорошими напутствиями. Если с анализами, что-то непорядке, сразу мне звонят, при этом все без всяких там презентов. Очередь есть, но относительно не долго жду своей очереди, благо у доктора такая хорошая медсестра. Я у семейного по часу-полтора сижу в очереди. Я жду второго ребенка, поэтому есть с чем сравнивать. С первым доктором был кошмар. Данная доктор даже по поводу витаминов очень подробно объясняет, что с чем не употреблять. Все анализы подробно рассматриваем вместе и все обсуждается и на мои вопросы я всегда получала квалифицированный ответ. И не скажу я Вам, что я старушка, мне 27. Мне кажется, что молодые девушка с плохими отзывами страдают еще юношеским максимализмом и все преувеличивают. У других докторов тоже может быть и больно, и ошибка, надо со всем вовремя и по факту разбираться, ну неужели так трудно сказать про свою боль. У меня болел живот и я постеснялась доктору сразу же сказать, думала пройдет мало ли что-то не то ела, так доктор сразу же увидела проблему переутомления, что плод низко опустился и без разговоров отправили меня на отдых по больничному листу, даже с советом, чтобы напрочь выкинула из головы все рабочие проблемы. Доктору и медсестре огромная благодарность и успехов в работе!

N Natalija 16.09.2010

mne toze bilo 20 let, kogda ja vstala k nej na u4et. ni4ego plohogo i oskorbiteljnogo ne govorila, 4to vot ja melo4j puzataja zaletela, a naoborot, soglasilasj bitj moim vra4om i srazu ze pristupila k rabote. ) kstate, po-povodu uzi, mne ona skazala na kakoj ja nedele - na owjup, bez vsjakih tam aparatov ( a eto ne kazdij vrach mozet). vse u neje vsegda vo vremja, i otveti na analizi, i sonografija ( i fotki samie krasivie umudrjalasj delatj s uzi, i poboltatj s nej mozno bilo. posle rodov na 4 mesjac dumala zaletela - pozvonila ej, govorju, abort budu delatj, a ona menja otgavarivatj nachala, mol tak u tebja pervaja beremennostj horowo wla, nado rozatj vtorogo. sej4as mi s muzem planiruem vtorogo rebeno4ka (objazateljno pojdu k nej za sovetami)... vot toljko sej4as tam pomenjalasj, ona mne skazala, 4to priem stoit 10 ls ( interesno, tem kto na u4ete stoit, toze budet priem za denjgi).2010 god. voobwem vra4 samaja lu4waja, i medsestra otli4naja.

I Iveta 21.09.2010

Kad gāju stāties grūtniecības uzskaitē Melngaile man teica lai nepriecājos, nav nekādas grūtniecības bet ir mioma . Sonogrāfija uzrādīja grūtniecību, tad viņa teica lai neceru, nekas labs jau nu nebūšot, manos gados (35) pirmo bērnu - pilnīgs neprāts . Katru reizi pie viņas gāju ar bailēm ko nu atkal riebīgu sarunās . Toties pie viņas strādā superīgākā māsiņa, tik jauka un mīļa, pilnīgs eņģelītis !!!

I Irīna 21.09.2010

Kaa jau saka: "Cik cilveku, tik viedoklu..."

Mans pirmais viedoklis ari nebija diez ko patikams...

Viss sakas ar to, ka man bij jamaina savs privataprakses ginekologs pret to, kas bija letaks un bija tuvak majam..

Tiku pie Olitas Melngailes...
Zinaju, ka esmu 3ja grutniecibas nedela 20 gadu vecuma.. un zinaju, ka gribu so berinju..
Jaa pilniba atzistu, ka vinja ir stingra, tacu tikai pirmaja reize (ja neesi pret vinju diezgan atklata).

Vinas pirma attieksme pret mani bija "ne parak" iejutiga.. (jo redzieties, es biju parak vaja, nebiju precejusies ar berna tevu.. bez liekas runasanas vinja man uzreiz jautaja vai taisisim "Abortu", jo vai tad man esot tik jaunai vel vajag berninju, u.c)
Izgaju no vinjas kabineta ar loti lielam saubam vai tiesam velos so berninju..

tacu pec dazam dienam tikamies atkal.. un mierigi visu izrunajam..
Vinas attieksme bij tik patikama, saprotosa, iejutiga un atbalstosa..

Visaa kopuma parejo grutniecibas laiku turpinaju pie vinjas iet un nu jai ir kadi 5 gadi kops shi dakterite ir mana ginekologe..
Un teiksu atklati Jutos pat loti apmierinata par vinjas kompitenci..

Tapec nespriediet pec pirmas reizes..

м Марина 03.10.2010

Я перешла к доктору Мелнгайле от другого гинеколога, т.к. сменила место жительства.На момент перехода я была на 8 неделе беременности.Сначала записалась на прием, а потом зашла почитать отзывы на судзибас, наткнулась на плохие и расстроилась, пошла с очень воинственным настроением, думала если, что не так уйду еще к кому то.Но доктор оказалась
просто замечательная, у нее всегда виден интерес к работе, всегда внимательно выслушает, проконсультирует, никакой халатности.Уже на 13 недели на узи она определила, что у меня будет девочка и так и вышло, родилась дочка.
Хожу к доктору уже больше года и очень ей доверяю, после беременности у меня тоже были проблемы со здоровьем которые она мне помогла решить. Вообщем я очень ей довольна и медсестричка у нее тоже очень приятная.

L Lana 24.11.2010

Pieredze bija negatīva. Bija piena sēne aktivizējusies un dr. Melngaile pēc apskates momentā nosūtīja mani uz STS analīzēm. Uztaisīju - piena sēne (dooh!! Ameriku atklāja), izrakstīja man antibiotikas, kuras ieteica arī vīram dzert. Pirms tam 4 reizes pārjautāja, vai esmu pārliecināta, ka vīrs mani nekrāpj... :/ Zāles izdomājām nepirkt un nedzert. Aizgāju pie citas ginekoloģes. Tur man par piena sēni pateica NU TIK VIENKĀRŠU lietu - tā aktivizējas tad, ja ir novājinājusies imunitāte :)

V Vineta 08.02.2011

Tieshi shodien biju viziitee pie Dr.Melngailes(jau vairaak kaa gadu ir mana aarsteejoshaa aarste) un uzreiz veelos teikt-pilniigs shoks par dazu cilveeku sudziibaam...Neticeeshu taadaam Dr.Melngailes "izdaribaam" jeb"neizdaribaam"...Neanalizeeshu shos visus gadijumus, bet peedeejo gan(Par piena seeniiti)
Arii man bija probleema ar piena seeniiti..Proti-kaa aizgaaju paaris reizes(pa retam)uz solaariju, taa seeniite klaat:(Viirs nikns, pashai diskomforts, gaaju pie arstes(ne Melngailes), izrakstija Canifug sveciites un viss.Jaa, paargaaja..Bet nepagaaja ne meen., divi, kaa atkal mana "seene" klaat:(..Negaaju uz solaariju.Ja ne tad, ne! Toties punktu pielika paagaajushaas vasaras sauljoshanaas juurmalaa! Saule, peldes..pietika ar vienu reizi un gatavs:(Jaapiebilst, ka agraak taa nebija..Nomainiiju 3 aarstes, nekaa..tas pats.Un tad maasa nejaushi iemineejaas par Dr.Melngaili.Esot zinosha, laipna dakteriite! Necereedama uz super rezulttaties tomeer aizgaaju..Un ziniet, ne mirkli nenozeeloju! Lanai veelos pilniigi preteejo teikt..Jaa vinja man izrakstiija zaales(diezgan padaargas), arii viiram vajadzeeja dzert..Sabijos un tieshaam nodomaaju ko nelaagu(viirs tieshi bija meen.atpakalj atbraucis no darba komandejuma Norvegijaa):)Taa arii pajautaaju-vai tik nav sts???Uz ko dakteriite mierinot atbildeeja, ka noteikti nee..ka man TIESHAM IR NOVAJINAJUSIES IMUNITATE un vel sniedza dazus skaidrojumus par manu veseliibu, kaa arii dzaadus iemeslus kapeec taa var buut.Ne tikai deelj imunitaates.Un nav jabrinaas ka jaadzer zaales arii partnerim.Cerams, saprotams kapeec..
Jaa un veel.Zaales izrakstiija uzreiz peec apskates.Taas man paliidzeejushas pat shobaldien! Eju uz solaariju bez probleemaam, sauljojos juurmalaa un viss okey!
Kaa arii panjeema analiizes utt.
Taa kaa, miiljaas daamas! Ticeet man vai kaadai citai-izlemt jums...Mana bijushaa koleege naticeeja man un ir loti apmierinaata!
Paldies, ka uzklausijaat!

L leina 08.02.2011

te nu gan iet kaa pa celmiem...bet taa jau laikam ir ka katram kautkas savs..nu man piemeeram valmieraa ir taada vineta volkovicha!nu es pie vinjas nogaaju kaadu gadu vai divus...peec peedeejaas reizes nu gan atteicos iet..un manai draudzenei kura bija staavoklii par katru sonograafijas reizi prasiija 10ls lai cik man zinaam ka gruutnieceem tas nu ir par briivu...un truuciigajiem volkovica arii pleess 10ls par sonograafiju, lai gan visam ir jaabuut par briivu!cik nopratu tad tagad vinjai daudzas klientes ir atkritussas...nu ko lai saka..

S SNL 22.02.2011

Kad ieraudzīju, ka USG būs pie dr. Melngailes, arī biju noskaņojusies uz to ļaunāko. Taču jau apskates laikā sapratu, ka viss, ka šeit slikts sarakstīts neatbilst patiesībai. Daktere tiešām ir ļoti jauka, visu izstāsta un parāda, kas notiek topošās māmiņas puncī. Pēc pirmās USG apskates no dakteres aizgāju laimīga, gan no tā, ka redzēju savu meitiņu pirmo reizi, gan no tā, ka daktere izrādījās ļoti mīļa, ko nevar teikt par citu ginekoloģi šajā poliklīnikā, uzskatē pie kuras esmu.

I Ira 17.03.2011

a menja mama k nej otpravila kogda ja zaberemenela, eto slu4ilos v 17 let, no eto ne vazno, ona zutko otnasilas, vse vremja govorila gadosti, o tom 4to ja maloletka i t.p. Govorila 4to rebjonak budet debilom, specialno otpravlala na vsakije platnije analizi i proceduri, odin raz va6e skazala kogda u menja bil 7-oj mesac, 4to rebjonak o4enj malenjkij i roditsa ne polnocennim i otpravila v 1-ij roddom na proverku, poka zdala priema (2 dna) vsa na nervax bila, izvelas! tuda pri6la tam bil zame4atelnij doktor, uspokoil skazal 4to vse vporadke, ja sama malenjkaja i ot prirodi u menja ne mozet bitj bol6ogo rebjonka! No govorat 4to vo vremja beremennosti lu46e ginekologa ne menjatj, vot ja i mu4ilas vse 9 mesacev, zato posle rodov k nej bol6e ne nogoj! :( Do4urka zdorovenjkaja rodilas :) no kakix nervov mne vse eto stoilo...

S s 09.04.2011

А я была на приеме совсем не давно и ее работа мне понравилась. раньше я у часного врача обследовалась, но сами понимаете времена поменялись и 20лс за прием + анализа платные, уже наврядли каждый может себе подобное позволить. поэтому я пошла к Мелнгайле. во первых, очереди не было, (хотя на Апрель нет ни одного свободного местечка, чтобы попасть на прием). прием у неё длился ровно за 15 мин(что очень понравилось т.к. всё обсудили и осмотрелись) =) она меня выслушала, анализы взяла, и на узи направила. вообщем всё как пологается. Медсестра действительно приятная очень! поэтому я не знаю, почему именно ВАМ Врач нахамила- нагрубила, ничего подобного мне не приходилось выслушивать. и кстати всё время прихожу к ней с пустыми руками, но с добрыми намериниями и хорошим настроем. (кстати первый раз я попала к ней в 2008 году (мне было тогда 20 лет) на Узи, и с тех пор я у неё обследуюсь)!!!

A Aleksa 15.04.2011

Melngaile ļoti jauka un laba ārste, viena no labākajām pie kā esmu bijusi! Pilnīgi un galīgi nepiekrītu ka viņa ir rupja un attieksme viņai ir nīcinoša, muļķibas!!!

I Ieva 15.04.2011

Atkal urlas!

K Kitija 17.05.2011

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu šim rakstam. Tās ir pēdējās muļķības. Daktere ir ļoti mīļa kā arī ļoti maiga un rūpīga. Uzskatu, ka daktere savu darbu veic pietiekami labi. Visas manas vizītes ir bijušas pie viņas patīkama un uz visiem maniem jautājumiem daktere atbild profesionāli. Kā arī dakteres palīdze ir laipna un ar labu humora izjūtu. Visi man zināmie cilvēki kas ir apmeklējuši dakteri arī nesūdzas, jo nav jau par ko.
Bet kā jau saka - Cik cilvēku, tik viedokļu.