www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Aura R Poliklīnika - Ginekologs Olita Melngaile - Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Sievietes! Nekad neejat pie ginekologes olitas melngailes (vai melngalves)! Vinai ir nicinosha attieksme pret klientu, rupja. Pati uzkeeros uz taas vella maatiites! Kaa zinaam, ginekologa paarbaudei nav jaabuut saapiigai, ja nu vieniigi tiek vektas kaadas iipashas proceduuras (chuulu piededzinaashanas utt). Taatad izgaaju no vinas kabineta ar domaam, ka esmu sts inficeeta, izmekleeshana bija pat looti nepatiikama un saapiiga, attieksme bija looti slikta! Nezinu kaa vina bija manii rakusies un izmekleejusi, ka bija asinoshana! Lieki piebilst, ka analiizes nekaadas netika nemtas! Kaut arii ejot araa no vinas kabineta zinaaju, ka atpakal nekad neieshu! Veelak konsultejos ar savaam draudzeneem un pazinaam, kas apgalvoja, ka vinaam ir bijusi liidziiga pieredze! Vienai meitenei pat tas viss draudeeja ar abortu pirmajaas gruutnieciibas nedeelaas (pateica, ka aarpus dzemdes gruutnieciiba, bet par laimi viss beidzzas ar 200Ls slimniicaa, bojaatiem nerviem un peedeeja briidii profesionaals aarsts pazinoja, ka ir viss kaartiiba un polikliinikaa esot kluudiijushies)!!! Uz shiis arstes ir daudzas meitenes uzkeeruhsuaas (Manaa pazinu lokaa 8!!!) Varbuut suudziibu neviena neraksta jo paaraa personiga teema! Miilaas meitenes un sievietes, ja negribat liekus uzrtraukumus un veseliibas probleemas, turieties no taas vietas pa gabalu! Interesani ir arii tas, ka pie shiis dakteres durviim nekad nav rindas...

Z

N Natalja 10.11.2008

Znaju, znaju etu doktorsu, ''postavila diagnoz mnogim'', tipa ''bolnie'', a na samom dele, ona nenavidit zensin, zensini hodili k drugim vra4am, proveralis i vse ok.ona stavila ''ne pravelnie diagnozi''...otnasenie bilo k kakomu kak, komu normalnoe.

. ... 10.11.2008

Mi znaem dobrotu naševo doktora! Kņei vsegdo hotšetsa vernutsa kogda ploho!

D D. 14.11.2008

Man ar Melngaili nekad nav bijis nekādu problēmu!Prot uzklausīt.Jauka dakterīte!

L LIGA 21.11.2008

Nu kaut kad ļoti sen es arī biju pie viņas aizgajusi, un nevis pa 2 Ls, bet pa 10 Ls vai vāirāk, jo man nebija ģimenes ārsta nosūtijuma, tik tiešām viņa nebija tā laipnakā, tāda auksta un rupja! Visas analīzes nodevu, bet tā arī pakaļ neaizgāju, jo man negribējās vēl ar viņu satikties! Tur jau man liekas ir kā ir ar tiem ginekalogiem!

E es 24.11.2008

Jā arī es kādus 8 gadus atpakaļ pie viņas biju pirmo un pēdējo reizi! ĻOti neprofesionāla daktere. Man bija plīsusi olnīcu cista, kā rezultātā bija asiņošana un lielas sāpes, bet viņa atļāvās mani nosaukt par narkomāni un pateica, ka man noteikti kārtējo dozu vajag, tāpēc arī ir sāpes!
Pēc šīs vizītes vēl ilgi nevarēju attapties, kādus gadus 3 ar lielām bailēm gāju pie ginekologa, tagad eju tikai uz privātpraksi. Labāk samaksāju vairāk, bet vismaz zinu, ka man nebruks virsū un nepamatoti neapsaukās par narkomāni.

M Melita 07.01.2009

Ļoti žēl, ka dāmas vīlušās Dr. Melngailes darbībā. Dažos komentāros pēc rakstītā stila saprotu, ka vairākām tas ir hobijs lādēties par katru ne tā izteiktu frāzi. Nu, lūdzu, ir izvēles iespējas - ejiet, ejiet ekskursijās pa Rīgu un meklējies laipntantiņu dakteri, kas vēl muguriņu paglaudīs. Neapšaubāmi Dr. Melngaile ir gudra, pieredzējusi, savu jomu zinoša ārste. Pirms daudziem gadiem arī es meklēju savu ginekologu, bet šīs dakteres priekšā varu "noņemt cepuri" . Viņa mani neilgā laikā "'sakārtoja" pilnībā.

. ... 15.01.2009

Piekrītu Melitai- tā lādēties-ar tādiem vārdiem...nu, piedodiet...Arī es ilgus gadus zinu dr.Melngaili!Es apbrīnoju šo cilvēku-vienmēr laipna, nekad neiziet no rāmjiem!(kaut dažreiz tāāā vajadzētu!)Profesionāla!Prot uzklausīt!Bet pats galvenais-pēc vizītes dzīve rādās gaišākās krāsās-viegli nav-bet jācīnās-un pārliecība, ka to varu! Vienu vārdu sakot DZĪVOT GRIBAS!Kad būs slikti, un pelēkās krāsas būs pārāk daudz-zinu, atkal došos pie dakterītes.. .

K komentētāja 15.01.2009

Ir tā, ka pasaule mums liekas tieši tāda ar kādām acīm mēs uz to skatāmies-ja mēs visus neieredzam un nicinām -tad liekas ka arī mūs neieredz un nicina!Tā ir sajūtu pārnese.Apkārt ir tik daudz ļaunuma!Un tad iznāk, ka slimnīcās strādā MIESNIEKI un MELNGAILE arī nav gana laba!Man gan liekas, ka slimnīcās strādā brīnišķīgi speciālisti, un par Melngaili dzirdētas tikai labas atsauksmes!Visu cieņu!

I Ilze 15.01.2009

Daktere un viņas māsiņa ir lieliskas.
Esmu gājusi pie viņas gan pirms grūtniecības, gan grūtniecībā, gan pēc dzemdībām. Neko nevaru sliktu teikt.
Visu cieņu, Ilze

I Iece 16.03.2009

Melngaile ir lieliska specialiste!Un vinjas medmasinja-ista saulite:)
Mana grutnieciba bija vinjas uzraudziba.Visu labi un precizi noteica.Lieliski visu izskaidroja.Vienmer iejutiga un atsauciga!

Z ZITA 07.04.2009

Ši daktere neprata sonogrāfijā saskatīt 8 -9 nedēļu grūtniecību. Man pašai toreiz bija pāri 40, bērni jau lieli un protams, ka šajā vecumā vairs neplānoju. Bija aizkavēšanās, lietoju pretapaugļošanās līdz. Aptuveni pēc nedēļas atnācu pie viņas uz vizīti, jo bija ņemtas analīzes. Par laimi Melngaile bija atvaļinājumā un mani pieņēma cita daktere, uzvāŗdu neatceros. Daktere mani paskatījās un pateica, ka jau ir 9-10 nedēļas. Pateicu, ka biju uz sonogrāfiju pie Melngailes, Daktere tikai pasmaidīja.

E Elana 11.05.2009

Dr.Melngaile ir laba un milja arste.Es pie vinjas gaju ar abiem berniem kad biju gruta. Un rindas pie vinjas ir lielas ka bij jagaida lidz pat 2 stundam.Analizes (uztriepus) vinja njem vienmer kad eiju pie vinjas uz ik gada apskatem.Neviens arst nav idelals ka arii jus pasi medz arii dazreiz kljudities.Vinja vienmer atruna no abortiem un ir laipna.

L Linda 22.05.2009

starp citu taa kaudze ar "labajiem komentaariem" ir rakstiita vienaa datumaa!!! veelaak arii rakstiits :) ko es secinu? ka labos komentaarus raksta pati daktere!! ha ha ha

L Linda 22.05.2009

un veel. tas komentaars par abortu taisiishanu un vairaakkaarteejo izplidzeeshanu?? tas tak ir slimi! izturas ar naidu pret gruutnieceem un taisa abortus vienam cilveekam vairaakas reizes. es atvainojos.. ginekologam vajadzeetu izstaastiit par kontracepciju taadai pacientei... pilniigs vaaks! ka tik beernus galinaat ... aarpraac kaut kaads... tieshaam

N niky 10.07.2009

piiekrītu!
arī man gadījās pie 6īs. Gaju gan ar puisi, pie kura vinja godīgi sakot koķetēja un pielīda. plus noteica man nepareizu diagnozi. Gaju ar sūdzībām par pārak daudz izdalījumiem... nu kopumā pusgadu gāju pie vinas jo teica, ka man 4ūlas japiededzina - vellišķīgi sāpīgi. kopumā izmetām tur pāri 150 ls. Analīzes viņa vispār netiasīja - NEVIENU!!! plus vinja vēl manam puisim biksēs ielīda un viņam ar uztaisīja - kur tas redzēts, ka ginekologs gar puisiem ņemās??!!! pēc pusgada man apnika 6itais viss un aizgāju uz arsu... tur man pateica, ka man vispār nekas nav bijis jadedzina un ka dēļ tā ir maksts ievainojusies un tgd esot kkda senīte. nedēļas laikā biju vesela. ( puisis ar aizgaja uz arsu pie uraloga un viņam pateica, ka viņam ar viss ir bijis kartībā un 6is ir pilnīgi vesels !!!)
ta ir-viņa tjipa neņem lielu maxsu par pārbaudi, bed nokāš baigo summu par kkdu piededzināšanu... un par cik vinja vienmēr ( man bij jāiet reizi nedēļā) sūdzējās ka slāpeklis ir gandrīz beidzies tad 6kiet es nebiju vinīgā ar šādu diagnozi...
kā var vispār runāt pa kkdam slimibam bez analīzēm?!
Arsa taisa vispirms analīzes un tikai tad saka kas un kā.!

p.s. es sūdzējos savai gimenes ārstei pa viņu - teica, ka nēsmu vienīgā..!

I inesa 22.08.2009

ja ginekologom Melngaile ocenj dovoljna!stojala u nee na ucete so 2-oj dochkoj, ne imeju nichego protiv nee, naoborot, ona ocenj akkuratno vse delaet, dobraja i ponimajuwaja!na uzi voobwe po pol chasa rebenochka razgljadivali vmeste, na vse voprosi otvechaet oxotno, ja ocenj ej blagodarna!bila u nee i posle rodov vmeste s novorozhdennoj dochkoj, tak ona ee ponjanjchila daze poka ja medsestrichkoj boltala!esli menja sto interesuet, zvonju ej i nikakogda ona mne ne otkazivaet..
mne daze ne veritsa v to, sto vi tut vse ponapisali!

M Maira 22.08.2009

Palasot te dažu labu komentārus, atvainojos, bet gribas vien pajautāt - vai jūs esat normālas? Ja jau tā daktere ir tik slikta (vai jebkura cita daktere ir slikta), tad domājiet ar galvu un nekavējoties dodieties pie cita ārsta vai arī sniedziet sūdzības. Tā taču ir jusu veselība, ko jūs uzticat citam cilvēkam!!!
Ja procedūras laikā ir sāpes, jūs tak varat pavērt muti un pateikt, ka ir sāpīgi un daktere nekavējoties pārtrauks!
Par analīzēm, ja tādas uzskatat, ka vajag, tad sakiet, runājiet ar dakteri. 100% nekur nav teikt, ka ir obligāti katrā apmeklējuma reizē jānodod analīzes, tomēr dakterim ir jāpiedāvā šāds variants.
Pietiek te muti brūķēt, te varenas esat, bet kad ar dakteriem jārunā, tad neko nevar pateikt...

I Indra Spirģe 08.10.2009

Man ļoti žēl, ka izgāžat savas negatīvās emocijas pār dakterīti. Esmu ļoti apmierināta ar dr. Melngailes lietišķo attieksmi, augsto profesionalitāti un cilvēcisko attieksmi. Viņa daudzus gadus ir mana dakterīte un varu teikt viņai tikai lielu paldies. Vienīgais mīnuss ir garās sieviešu rindas uz pieņemšanu. Novēlu atrast katrai sievietei savu dakterīti, kas ir ļoti svarīgi un censties tomēr nenomelnot cilvēku, kurš dara ļoti svētīgu darbu.

E Elza 16.11.2009

Par Melngaili nevaru pateikt nelabu, ne sliktu(taču US izvēlos taisīt Dzemdību namā pie Gaiļa), bet turpat Aurā strādā ļoti jauka un saprotoša ginekoloģīte Mandžgaladze, par kuru varu teikt tikai labus vārdus...

E Eseseseeseeses 16.11.2009

eu, nu tad jau viss skairs - daktere (ginekologje buudama) necies gruutnieces un beernus, bet labas atsauksmes sanjem no pacienteem, kuraam taisiijusi abortus...iipatneja tante, diez' vai pasai beerni un privaataa dziive ir?

un veel viena lieta, kas nebeidz mani izbriiniit - ja jau vienreiz juus tur bijaat un jums nepatika, pat tik traki, ka jaaraud - KAAPEEC JUUS VEELREIZ UZ TURIENI EJIET???? Esiet mazohistes vai kaa?