www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Slikts serviss, šausmīga attieksme, vienaldzība.

''AURA-R'' 7. poliklīnika (Nītsgales - 5) VIOLETA BUGROVA - "Neirologs" - Slikts serviss, šausmīga attieksme, vienaldzība.

Nevienam neiesaku iet pie tā saucamā neirologa Violetas Bugrovas, jo viņa ir rupja, vienaldzīga, un nesniedz neko, pat uz jautājumiem neatbild. Kad es pie viņas ienācu 12.00 pirmais ko viņa teica, ne jau tā pat jūs samaksājat 31 eiro stāstiet kas notika. Es sūdzējos par reiboņiem un par galvas sāpēm, pa to laiku kamēr stāstīju viņa skatījās pa logu un atklāti garlaikojās, kad es pabeidzu, viņa uzdeva tikai 1 jautājumu, par ko es strādāju, bet esmu savā stāstā viņai to teikusi, tātad viņa pat neklausījās. Es paprasīju ko man darīt, viņa teica ka man viss ok, es prasīju bet man bieži ir galvasteiboņi, no kā tas varētu būt? Viņa man atbildēja, kāpēc jūs domājat ka jums reibst galva, viņa jums nereibst, itkā es to izdomāju, es prasīju no kā var būt manas problēmas, viņa neko neteica, skatījās pa logu, es prasīju par izmeklējumiem, bet viņa teica ka nenozīmēšot, jo man viss ok, jo esmu jauna. Nedabūjot pilnīgi nekādu atbildi ne uz vienu jautājumu, kāpēc ir krampji un rokas tirpst, neko nesagaidot no viņas, es izgāju no kabineta, tieši pēc 7 minūtēm. Biju pie viņas pirmo un pēdējo reizi. Samaksāju 31 eiro ne par ko. Izgāju it kā man sūdus uz galvas uzlika.

A Alla9 28.09.2018

Podderzhivaju chto nejrolog eta,nikakaja.No bolshe ona v Aure ne rabotaet.