www.sudzibas.lv Valters un Rapa lai nopirkt vacinas janes visas skolnieka gramatas

Valters un Rapa - lai nopirkt vacinas janes visas skolnieka gramatas

Sveiki,

Veikala Valters un Rapa pec adreses Aspazijas bulvaris 24 loti zema apkalposana :(
Atbraucu ar delu nopirkt gramatu vacinas (norakstiju izmerus, lai nenemt 7 kg - kopejais gramatu svars), biju parliecinata, ka tiesi saja veikala atradisu visus izmerus (so veikalu jau zinu no bernibas), bet pardevejs atteicas apkalpot un meklet vacinas pec noraditiem izmeriem, teica, ka man ir jaatnes visas gramatas lai varetu atrast attiec. vacinas, es nepiekritu, uz ko ari sanemu atbildi, ka sim veikalam is sadi noteikumi, un ja man kaut kas nepatik, varu griezties cita veikala. Lai atbraukt uz so veikalu, man bija janem brivdienu, vai jabrauc svedtienas, ka ari izdariju, bet pardevajam, ka es saprotu, bija vienalga. Dazu izmeru vacin. atradu Galerija cenra Janu Rozes gramatnica, un dazus izmerus gramatnica ar arzemju gramatam, kura visi vacini bija jau salikti uz plauktiem ar noteiktiem izmeriem, bet pardeveja vienalga palidzeja man atrast trukstoso izmeru.
Tiesi taja diena manam skolniekam bija nepieciesams ari nopirkt bikses, apavus, kurus es ari nevareju nopirkt bez dela klatbutnes, Valters un Rapa veikala man meginaja izskadrot, ka lai iegadaties vacinas man janem lidz visas gramatas, tas nozime ka man jabrauc ar visu gimeni, ieskaitot viru, kurs palidzes nest gramatas.

N

S Sauliite 05.09.2011

Vai tiešām Tu nevarēji dēlam nopirkt bikses un apavus tikai tādēļ, ka Rapa Tev atteicās pārdot vāciņus bez attiecīgo grāmatu klātbūtnes? Tev nu gan neiet! :D Neienāca prātā doma, ka viņiem varbūt nav tie vāciņi samērīti?Rapas vieta es ar nebūtu Tevi apkalpojusi, jo gadījumā, ja kāds vāciņš nederētu, Tu noteikti gribētu, lai samaina, ko veikals nedarītu, un tad skraidītu pa pasauli bļaudama cik veikals ļauns, un ka šī ļaunuma dēļ Tev arī neizdevās iepirkt omei jaunās brilles. Tiešām žēl Tava bērna!

L LelleBezMatiem 05.09.2011

cilvēks tač raksta, ka citos veikalos normāli atradis vāciņus ar izmēriem un nekādas problēmas nav bijušas!
a pārdevējs droši vien, ka vnk negribēja ķēpāties un tapēc pasūtīja 3 mājas tālāk.

S Sauliite 05.09.2011

Tas, ka veikaliem ir atšķirīgas iekšējās politikas, nenozīmē to, ka viens vai otrs veikals būtu sliktāks. Tā, ka tas nemaina sūdzības nepamatotību!