Valters un Rapa - Šmauc algu

Strādāju 2 mēnešus Valtera un Rapas grāmatnīcā DOMINā. Aizejot prom, man nesamaksāja vismaz 50 ls, Visas 12 stundas jāstāv kājas aiz kases pat tad, ja klientu nav. Turklāt sēdēt uz krēsla, kurš stav ai kases( diez kādam mērķim?) nevarēja sēdē pat pārdevēja, kura taja laikā bija stāvokli. Kā centrālajā grāmatnīcā lielos pirkumus liek papīra maisiņos, šā veikala vadītāja to darīt neļāva- viss jāliek plastmasas maisiņos. Jā, bet par algu, kura tāpat jau nav liela, un vadītāja atļaujas speciāli nosmaukt algas vai nesūtīt īstos sarakstus grāmatvedībai- par to mani brīdināja kolēģi jau pirmajās dienās un es arī gribu brīdināt par šā veikala vaditāju Lilitu . Ņemiet to vērā. Ceru, ar manu algu viņa aizrijās.

J Janeks 24.10.2008

Toksh aizej un izdur Lilitai aci!

R ReaL 25.10.2008

pareizi ir...grib lai veikals strada, bet maksaat protams neviens negrib

1 123 26.10.2008

Un kas Tev līgumā rakstīts? Tur ir minēts, ka jāstrādā 12 stundas dienā? Alga?
Mēs paši izvēlamies darbu, ko gribam uzņemties, neviens to neuzpiež. Ja nav pēc līguma, tad uz Darba Inspekciju.

J just me 03.11.2008

Uzrīdi Vid vai darba inspekciju!Ātri aizrīsies!

I Igrok 25.04.2022

Крайне нечестная фирма. Очень плохое отношение к работникам. лет 10 назад работал у них, обманули и не заплатили за 1 месяц из 2.