www.sudzibas.lv Valsts policija nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ceļu Policija - nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ogres raj.Ceļu policija apturēja 60 gadīgu riteņbraucēju uz Ķegums -Glāzšķūnis ceļa 50m no mājām plkst. 15:30, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds.
Šis brauciens uz beķereju beidzās bēdīgi. Steigā izbraucot no mājām tika aizmirsts personas apliecinošs dokuments un šī iemesla dēļ ceļu policijai bija liels izbrīns, ka riteņbraucējs skaidrā (nav dzēris) un nav apliecinoša dokumenta. Velosipēds tika ielikts ceļu policijas vieglās automašīnas bagāžas nodalījumā un nogādāts uz Ogres raj. policiju, kur tika sastādīts protokols 2 Ls vērtībā un pārdurtas velosipēda riepas un palaida mani mājās, bet līdz mājām bija 20 kilometri.ko iet ar kājām, stumjot riteni.
Bija vēl no policistu puses bērnišķīgi absurdi draudi- ka es tagad uzvilkšu otro policijas vesti, kas man ir saplesta un pateikšu, ka tu mums pretojies-(šādi bija policistu vārdi).Vai tad uz tādiem mērķiem ir balstīts policijas darbs?!
Braucot gar savām mājām es saku policistiem, ka, šeit dzīvoju un tūlīt parādīšu visus jums nepieciešamos dokumentus, bet viņus tas neapmierināja, jo laikam ņirgāties valsts ierēdnim par vecu cilvēku ir rakstīts reglamentā.Ja jums ir nepieciešami policistu uzvārdi man dzeltenajā protokolā viņi ir .Tad jau sanāk tā, ja prasīto summu nesamaksā uz vietas policistam, tad viņš ir šādā veidā tiesīgs ņirgāties par provinces cilvēkiem, jo viņi ir bezspēcīgi cīnīties pret Ogres policiju, jo policistam ir dota vara ņirgāties un pazemot, bet nevis aizstāvēt un sargāt. Žēl, ka jūsu rindās strādā tādi blēži.Ar cieņu- cietušais.Tagad man ir atsaldētas kājas, majās nācu 6stundas, ja policija prasa naudu, tad maksājiet.

č Čoms 26.03.2011

Sūdzēties ir pilnīgi bezjēdzīgi, tāpat augstākstāvošie piesegs savus kolēģus.Viens mans draugs ar šiem tiesājās, bet bez rezultātiem, vienīgi atbrīvojās no liekās naudas par tiesas izdevumiem.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Admin, kaapeec normaalus komentaarus aizvietojam ar Coma/CangalsPleska/utt. komentaariem?

č Čoms 26.03.2011

Kas tu tāda vispār esi, ka vari diktēt savus noteikumus.Pagaidām Latvijā ir demokrātija un vārda brīvība, ja gribi cenzūru, brauc uz Ķīnu vai Kubu pie komunistiem, tur varēsi savas visslēptākās vēlmes piepildīt.Starp citu, kad tu ar savām stulbībām beigsi apvainot cilvēkus?Es admina vietā pirmām kārtām tevi ierakstītu melnajā grāmatā.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Iekopeesu veelreiz - rakstiitajam neticu! Neticu, ka polici taa vienkaarsi uz ielas uzbruuk cilveekiem un sastaada protokolus. Lai tas notiktu, ir jaabuut iemeslam un visticamaak ka tu ar velosipeedu brauci piedzeeries. Par dokumentu neesamiibu neviens tev nekaadu protokolu sastaadiit nevar, jo neatrodamies kara zonaa komandanta stundas laikaa. Pats drosi vien lecies un attieciigi peec nopelniem arii sanjeemi. Un nav absoluuti nekaadas vajadziibas peec pateetiskaam runaam 'policija apturēja 60 gadīgu riteņbraucēju, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds' stilaa - 60 gadi ir normaals vecums, 2.grupas invaliids nav gulosais, nekaada dizaa draama tur nebija. Un visticamaak, ka peec snabja ne maizes tu Com/CangalPleska brauci, taapeec izbeidz internetaa gaudot! Ja ir pretenzijas pret policijas darbinieku uzvediibu, suudzies pasaa policijaa, lai vinji veic ieksejo izmeklesanu!

č Čoms 26.03.2011

Ja tu pastrādātu kaut 5 gadus gaterī, caurvējā, tad jau 40 gados justos sliktāk, nekā siltumnīcas apstākļos dzīvojošais ārzemnieks savos 80 gados.Ja neko nezini, nedeldē pirkstus un klaviatūru, baltrocīte!

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Eseessesesesesees, aita, Tu gribi teikt, ka tie Tavi samurgojumi ir tie normālie komenti? :D :D :D :D
Ej labāk tālāk paceļot pa Čakmarijas bulvāri! :D :D :D

č Čoms 26.03.2011

Tā raibā kaza šovakar laikam ir vai nu sanarkojusies, vai atkal šai iestājies dzemdes trakums, jo visu vakaru raksta visādus murgus.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Čoms? Zin kas ir??? labaak panjem man mutee un nomierinies...buus mieriigaaki nervi un vareesi saldaak guleet:)

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Eseessesesesesees, Tu jau esi kļuvusi par veci, ka gribi, lai Tev paņem mutē??? :D :D :D :D Hmmm, Tev tikai krūti varētu paņemt mutē! Uhhhh, es labrāt to izdarītu un pēctam tā nodīrātu Eseessesesesesees, ka jamā ilgi negribētu dzirdēt vārdu "sex" ! :D :D :D :D :D

č Čoms 26.03.2011

Stulbam putnam, stulba arī dziesma, tur neko nevar līdzēt, tikai domāju, ka tev pat sūkājamais nav vēl izaudzis, diagnoze DTM.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Čoms...ko tu suuda gabals vari njerksteet??? mieraa neliksies ne??? izlaizi peteni savai mammai.

Nu bļ..., šitāds te uzbrauciens, pilnīgi tākā ar ceļarulli! :D :D :D :D
Eseessesesesesees tik ļoti nogribējusies, ka vāks visam! Laikam kājstarpe jau kūp kā pirts skurstenis! :D :D :D :D

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.

6 69 26.03.2011

Uzmanibu ! Celu policijas inspektors un prostitute Elvira atbrivo vaditajus no naudas !

O o 26.03.2011

uzkāpu uz varžacs? :))

č Čoms 26.03.2011

Zini, es papriekšu izdrāztu tevi visos iespējamos caurumos, pēc tam ielietu tev dirsā terpentīnu, un palaistu austrumu robežas virzienā.

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Ilga Pirmklasniece, vai kunilingu nevēlies?

в Вacя 26.03.2011

I Wanna koonilings too.

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Vai, ka es gribu kunilingu, Coms uztaisisi man ?

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Ilga Pirmklasniece, vai kunilingu nevēlies?

Komentēja: Esesesseseseseses 26-03-2011

Oooojeeeee, atkal kāds manā vietā cenšas! Malacis, tā tik turpināt! :D :D :D :D :D :D Ilga Pirmklasniece, diemžēl es Tevi negribu! :D :D :D :D :D