www.sudzibas.lv Valsts policija nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ceļu Policija - nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ogres raj.Ceļu policija apturēja 60 gadīgu riteņbraucēju uz Ķegums -Glāzšķūnis ceļa 50m no mājām plkst. 15:30, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds.
Šis brauciens uz beķereju beidzās bēdīgi. Steigā izbraucot no mājām tika aizmirsts personas apliecinošs dokuments un šī iemesla dēļ ceļu policijai bija liels izbrīns, ka riteņbraucējs skaidrā (nav dzēris) un nav apliecinoša dokumenta. Velosipēds tika ielikts ceļu policijas vieglās automašīnas bagāžas nodalījumā un nogādāts uz Ogres raj. policiju, kur tika sastādīts protokols 2 Ls vērtībā un pārdurtas velosipēda riepas un palaida mani mājās, bet līdz mājām bija 20 kilometri.ko iet ar kājām, stumjot riteni.
Bija vēl no policistu puses bērnišķīgi absurdi draudi- ka es tagad uzvilkšu otro policijas vesti, kas man ir saplesta un pateikšu, ka tu mums pretojies-(šādi bija policistu vārdi).Vai tad uz tādiem mērķiem ir balstīts policijas darbs?!
Braucot gar savām mājām es saku policistiem, ka, šeit dzīvoju un tūlīt parādīšu visus jums nepieciešamos dokumentus, bet viņus tas neapmierināja, jo laikam ņirgāties valsts ierēdnim par vecu cilvēku ir rakstīts reglamentā.Ja jums ir nepieciešami policistu uzvārdi man dzeltenajā protokolā viņi ir .Tad jau sanāk tā, ja prasīto summu nesamaksā uz vietas policistam, tad viņš ir šādā veidā tiesīgs ņirgāties par provinces cilvēkiem, jo viņi ir bezspēcīgi cīnīties pret Ogres policiju, jo policistam ir dota vara ņirgāties un pazemot, bet nevis aizstāvēt un sargāt. Žēl, ka jūsu rindās strādā tādi blēži.Ar cieņu- cietušais.Tagad man ir atsaldētas kājas, majās nācu 6stundas, ja policija prasa naudu, tad maksājiet.

в Вacя 30.03.2011

Nomierinietie!

B Bigs 30.03.2011

Vai tad nav vienalga kurš kuram dos mutē???

B Bigs 30.03.2011

Vai, koments ne pa tēmu, rakstīju atbildi uz gribu.lv sludinājumu, bet iecepu to šeit! Atvainojos visiem.

в Вacя 30.03.2011

2 pēdējie komenti nav mani. Es laikam griezīšo dūzenē.

S Sanitārs 30.03.2011

Kaut kas nenormāls, Tvaika ielā izlaidums parasti piektdienās, bet šodien taču ir trešdiena.

B Bigs 31.03.2011

Pēdējais komentārs nu nav manējais! Neiešu neuzkādu dūzeni!

B Bigs 31.03.2011

Nu nekas nav mans, un es esu ne es !

в Вacя 01.04.2011

UAB IMP Baltic

J JānisnoCēsīm 02.04.2011

Ar valsts iestādēm un to ierēdņiem vai policiju ir bezjēdzīgi cīnīties vienmēr būsi muļķa lomā, tas ir labākajā gadījuma, sliktakajā sāksies ja ne atklātas tad sleptas represijas. Tad cilvēks brīnas kā kāds par viņu uzzina kāda N iestāde un piemin vecus grēkus, kurus cilvēlks jau sen nokārtojis.

Mēs šajā valstī no ierēdņiem un negodīgiem poličiem, militāristiem nēesam pasargāti.