www.sudzibas.lv Valsts policija nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ceļu Policija - nezēlīgi ņirgājas par vecu lauku cilvēku

Ogres raj.Ceļu policija apturēja 60 gadīgu riteņbraucēju uz Ķegums -Glāzšķūnis ceļa 50m no mājām plkst. 15:30, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds.
Šis brauciens uz beķereju beidzās bēdīgi. Steigā izbraucot no mājām tika aizmirsts personas apliecinošs dokuments un šī iemesla dēļ ceļu policijai bija liels izbrīns, ka riteņbraucējs skaidrā (nav dzēris) un nav apliecinoša dokumenta. Velosipēds tika ielikts ceļu policijas vieglās automašīnas bagāžas nodalījumā un nogādāts uz Ogres raj. policiju, kur tika sastādīts protokols 2 Ls vērtībā un pārdurtas velosipēda riepas un palaida mani mājās, bet līdz mājām bija 20 kilometri.ko iet ar kājām, stumjot riteni.
Bija vēl no policistu puses bērnišķīgi absurdi draudi- ka es tagad uzvilkšu otro policijas vesti, kas man ir saplesta un pateikšu, ka tu mums pretojies-(šādi bija policistu vārdi).Vai tad uz tādiem mērķiem ir balstīts policijas darbs?!
Braucot gar savām mājām es saku policistiem, ka, šeit dzīvoju un tūlīt parādīšu visus jums nepieciešamos dokumentus, bet viņus tas neapmierināja, jo laikam ņirgāties valsts ierēdnim par vecu cilvēku ir rakstīts reglamentā.Ja jums ir nepieciešami policistu uzvārdi man dzeltenajā protokolā viņi ir .Tad jau sanāk tā, ja prasīto summu nesamaksā uz vietas policistam, tad viņš ir šādā veidā tiesīgs ņirgāties par provinces cilvēkiem, jo viņi ir bezspēcīgi cīnīties pret Ogres policiju, jo policistam ir dota vara ņirgāties un pazemot, bet nevis aizstāvēt un sargāt. Žēl, ka jūsu rindās strādā tādi blēži.Ar cieņu- cietušais.Tagad man ir atsaldētas kājas, majās nācu 6stundas, ja policija prasa naudu, tad maksājiet.

č Čoms 26.03.2011

Tiešām izskatās, ka vienam nav ko darīt, par to liecina arī pārējie komenti.Ir teiciens, ja sunim neesot ko darīt, tas laizot pautus, tāpat arī šie nožēlojamie ļautiņi cenšas kaut ko palaizīt citiem.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Čoms...palaizi manus pautus:p

č Čoms 27.03.2011

Kur tad nu es, tu pats jau esi dračīdams un laizīdams pats visu ādu esi noplēsis.Kas ir, rīta pusē roka nogura masturbējot, ka sāki atkal murgot, vai atkal žāvēji savu spermas piešķiesto klaviatūru?

č Čoms 27.03.2011

Sīkais, nehui rakstīt ar svešiem nikiem, ja pašam pietrūkst prāta izgudrot savu.

Y yy 27.03.2011

Labdien esat tik mils piezvaniet 1188 un pajautaiet prokuraturas adresi pierakstiet. UN laipni gaidits ar visiem dokumentiem+passe. UN sie cilveki menesa laika nestradas :) + deklaraciju ari panemiet un dokumentos bus laiks un vieta kur jus aptureja un no slimnicas vai gimenes arsta dokumentu par apsaldetam kajam varesiet sanemt kompensaciju ka ari moralo kompensaciju.AR cienu marija

. ..... 27.03.2011

Atkal tie stulbie cilvecini seit sez . Aizejat ara atsvaidzinat savas stulbas smadzenes . Laikam invalidi, tik pielip pie datora .

H harijs 27.03.2011

Vecais, raksti sūdzību un iesniedz.Cīnies līdz galam. Tas nav piedodams. Parādi ka nebaidies.

č ČangalsPleška 27.03.2011

4oms, ti zdesj?

č Čoms 27.03.2011

Dobroe utro, esli ti nastoja64ii Čangals Pleška, esli iz pidrikov, togda idi nahui!Nastoja64ii Čangal, vstretimsja ve4erom!

Labs identitātes noteikšanas veids! :D :D :D :D :D

č Čoms 28.03.2011

Labrīt Esesesseseseseseses!Šie pidarasi man apnikuši līdz kaklam, tādēļ ari tāda attieksme.Pret normāliem cilvēkiem man nav nekādu pretenziju.

M Margosha 28.03.2011

Par šādām lietām ir jāraksta sūdzība policijai nevis šādos saitos

E Esesesseseseseses 28.03.2011

Čoms hajāa! Neķer krenķi par dažu labu stulbenīti! :)

č Čoms 28.03.2011

Eseessesesesesees...kā iet labi no rīta?:) Un Vispār tev nav pohuj ka es esmu pidarass un zilais?:p

č Čoms 28.03.2011

To arī vajadzēja pierādīt, pidarasiem pat savu niku nav, ka jāraksta ar citiem, tātad smadzeņu vietā cita pelēkā masa, caur pakaļu piepumpēta.

E Esesesseseseseses 28.03.2011

NU es jau tā arī domāju, ka atkal kāds nelīdzsvarots krāniņš ar Čoma niku raxta! :D :D :D :D

č ČangalsPleška 28.03.2011

Na6la!

č Čoms 28.03.2011

Zdravstvui Čangal, ja uze zdesj!

в Вacя 28.03.2011

Dobrij Denj!

č Čoms 28.03.2011

Sveiks Bigs! Kur biji pazudis?