Valsts nodarbinātiības aģentūra - Nelaipni darbinieki

Vēlētos izteikt sūdzību par ļoti nelapinu valsts nodarbinātības aģentūras darbinieku Edīti Pļaviņu.
Tākā ierados tur tikai uz pirmo konsultāciju pie sava aģenta, loģiski, ka man radās ļoti daudz jautājumu, uz kuriem Edīte Pļaviņa negribīgi un ļoti nelaipni man sniedza informāciju.
Ļoti nepatīkami bija tas, ka uz norunāto tikšanos ierados 5min ātrāk, uz ko man Edīte atcirta, lai paskatos pulkstenī cik ir laiks, un pagaidu ārā, mani pasaukšot, gaidīju minūtes 20 - izrādās viņa par mani esot aizmirsusi.
Tādejādi radās slikts iespaids par visu NVA darbību.

A Antons 27.05.2011

Es arī biju pie viņas īsta mežone, nervoza ar dzīvi neapmierināta sieviete.Nākas paciest viņu pretēja gadījumā zaudētu bezdarbnieka pabalstu.

B BIGs 27.05.2011

Vajadzēja paglaudīt viņu.

Z zinaidapetrovna 04.08.2011

u nas v Jekabpilse toze vNVA tvorjat sto hotjat...kursi tolko svijim..
zastavljajut iti k psihologu tjipa mene eto pomozet ..a tam sidit takaja psiholog 5minut poboltala i stroit iz sebja ocenj umnuju...gnatj takih kuda po dalsje!!!

A Alita 30.09.2011

Pati nesen kļuvu par bezdarbnieci, tāpēc pilnībā varu piekrist, ka attieksme pret klientu (bezdarbnieku) ir zem visas kritikas.

G gaidagaida 28.12.2012

Piekrītu, ļoti nelaipni darbinieki. Mani Olga Romanova (NVA Jēzusbaznīcas ielā 11) strostēja kā mazu skolniecīti un nespēja atbildēt uz jautājumiem, atrunājās, ka viss esot mājas lapā rakstīts un viņa taču neesot jurists, lai atbildētu te tagad uz visiem jautājumiem.

I Iluta Zunda 09.10.2020

Olga Romanova kas strādā (NVA Jēzusbaznīcas ielā 11) Es uzskatu ka viņa vispār nedrīkst strādāt ar cilvēkiem.
Kāpēc viņa vēl nav atlaista pēc tik daudz sūdzībām? Lūgums izskatīt viņas kandidatūru šim arodam.

S Santa2 02.11.2020

Arī man bija negatīva pieredze ar šo personu. Pievienojos augstāk minētajam.