Valsts nodarbinātiības aģentūra - Nelaipni darbinieki

Vēlētos izteikt sūdzību par ļoti nelapinu valsts nodarbinātības aģentūras darbinieku Edīti Pļaviņu.
Tākā ierados tur tikai uz pirmo konsultāciju pie sava aģenta, loģiski, ka man radās ļoti daudz jautājumu, uz kuriem Edīte Pļaviņa negribīgi un ļoti nelaipni man sniedza informāciju.
Ļoti nepatīkami bija tas, ka uz norunāto tikšanos ierados 5min ātrāk, uz ko man Edīte atcirta, lai paskatos pulkstenī cik ir laiks, un pagaidu ārā, mani pasaukšot, gaidīju minūtes 20 - izrādās viņa par mani esot aizmirsusi.
Tādejādi radās slikts iespaids par visu NVA darbību.

J Jekabpils 03.02.2011

Mums pagajuso gadu kursi tika tikai paziņām, citiem atteica.Ta luk, ari šogad tas pats.Tur sež bars ar bābām kas neko nedara .

K kristina 03.02.2011

Za na6i nalogi, k nam takoe otno6enie! Zalovatsja na meste nado! Tam dolzna bitj zavedujucsaja! Sovsem ohreneli!

Z Zinaida 03.02.2011

A 4to, ei nado bilo tebja v zopu celovatj?

Z Zz 03.02.2011

Zinaidai --- tev uzdavinaji vibratoru, nu tad iebaz sev v zopu .

Z Zz 03.02.2011

Sdajo6sja, ti proigrala! Zz

č ČangalsPleška 03.02.2011

O6ibo4ka vi6la! ja na lati6skom ne pi6u!

Z Zinaida 03.02.2011

Zdravstvui propav6aja du6a!Nu kak-sdajo6sja, ili net?A to vse tvoi poklonniki 6arahajutsja!!!

č ČangalsPleška 03.02.2011

Pustj zz sdaetsja! A mne po barabanu!

A ja takaja su4ka bljatj,
ja zaprosto mogu sosatj
i vsem v podrjad davatj jebatj!!!

č ČangalsPleška 03.02.2011

Molodec Zinka! 4to bi mi bez tebja zdesj delali!

Z Zinaida 03.02.2011

A mne do feni, zna4it veselje prodolzaetsja!

č ČangalsPleška 03.02.2011

Pustj prodolzaetsja! ne ponimaju, tebe veselo? i 4to ti pitae6sja dokazatj?

Z Zinaida 03.02.2011

A ti uze pla4e6?Mne deistvitelno do lampo4ki prodolzatj huinjoi zanimatsja ili ostanovitsja!

č ČangalsPleška 03.02.2011

Prodolzaj! Ja dejstviteljno ne ponimaju! I s 4ego mne vdrug plakatj!?:)))))))))) Ne sme6i!

R rrr 03.02.2011

Esmu ļooti pārsteigta. Edīte Pļaviņa ir arī mana inspektore. Daudz reižu ir sanācis pie viņas būt un nekādu, absolūti nekādu pretenziju man pret viņu nav. Vienmēr laipna, mierīga...
Varbūt cilvēkam grūta diena bija. Bet jebkurā gadījumā, ja aprakstītais ir taisnība, tad tāda atieksme nav pieļaujama.

M marina 03.02.2011

visiem ir gruutaas dienas..bet ja teiz stradaa valsts iestaade un sanjem par to atalgojumu...tad savas emocijas buutu jaatsta majaas!!! taadiem nelaipniem darbiniekiem nav vietas valsts iestaadee...jaraksta suudziibu ministrijai...jo uz vinjas vietu buus 100 cilveeku, kuri gribees stradaat ar cilveecisku attieksmi pret apkaarteejiem

G Gatis 03.02.2011

es piebiedrošos sūdzība ministrijai!!! man ar gadījās ar vinju sastopties...ljoti rupja un nelaipna!!atlaist no darba...

I Ivo 06.02.2011

Nav jāraksta sūdzība ministrijai. Pietiktu jau ar to, ja rakstiskā veidā NVA iesniegtu pretenziju.

б Белорус 08.02.2011

В общем, садится мужичёк в такси, говорит:
- Вот у меня 20$ довези до аэропорта пожалуйста .
Тот говорит:
- Х*й тебе до аэропорта, максимум до вокзала.
- Ну пожалуйста!
- НЕТ, *ля.
- Ну ладно, до вокзала, так до вокзала.
Год спустя мужичёк опять приезжает на тот таксопарк, только уже весь при деньгах,
подходит к одному таксисту, говорит:
- Давай я те 50$ за то, что ты меня довезёшь, и 50$ - за отсос.
- Пошёл на х*й!
Подходит ко второму таксисту, говорит:
давай я те 50$ за то, что ты меня довезёшь, и 50$ - за отсос.
-Пошёл на х*й!
Ну так подошёл к 8 таксистам, все его послали...
И видит таксиста, который в прошлый раз не довёз его.
И говорит ему:
-Вот давай я тебе 50$ заплачу за то, что ты меня довезёшь,
и 50$ за то, что ты помашешь своим друзьям таксистам рукой в окошко!

Z Zinaida 08.02.2011

Molodec, tak derzatj!