Valst Zobārstniecības un Sejas Ķirurģijas Centrs - Skrieniet prom cik kājas nes

Ja kādam nāksies apmeklēt "Valsts zobārstniecības un sejas ķirurģijas centru", 130 ātrās palīdzības kabinetu, un tur strādās dr. Jānis Sakalovskis - skrieniet prom cik kājas nes... Man gadijās iekaisums, pēc rentgena J.Sakalovskis secināja ka ir jāgriež. Ielika drenu un aizsūtīja mājās. Neizrakstīja NEKĀDAS zāles. Pēc divām dienām atgriežos uz turieni ar tik pietūkušo seju, ka acs vairs nebija redzama. Un nelaime - dežurēja atkal J.Sakalovskis. Neko nepaskaidrojot, pat nesagaidot kamēr iedarbosies anestēzija, ilgi starp pietūkušiem audiem meklēja drenu, kurš nestrādāja, pēc tam pat neieliekot nekādu saiti, kas varētu sasūkt asinis un strutas, grieza vēl lielāku griezumu zobu smadzenēs. Neskatoties, ka asinis plūda ka trakas, komentēja, kāda es esot neizturīga un jūtīga pret sāpēm. Un atkal neizrakstot nekādas zāles gandrīz izdzina no kabineta. Tualetē stāvēju kādas 15 minūtes - nekā nevarēja apstāties asiņošana. Vēl kādas 5 stundas nevarēju atjēgties, ka tādā izreklametā iestādē tik rupji un brutāli var apieties ar cilvēku, kurš meklē palīdzību nelaimē. Tas neattiecās uz pārejiem ārstiem - turpinot pārsiešanas tājā pašā kabinētā, uzzināju, ka tādos gadījumos OBLIGĀTI ir jādzer antibiotikas, ka apskatīšana un pārsiešana var būt maiga un saprotoša, pat neskatoties uz to, ka tas notiek svētku dienā. Atceroties to visu, gribās novelēt J.Sakalovskim labo karjeru gaļas pārstrādes cehā, nevis šajā klīnikā. Un turpmāk pirms braucot uz šo klīniku, visu pirms zvanu un jautāju kas dežurē 130 kabinetā...

R

D dsgds 06.09.2008

Nē, Aha! Cilvēki, kas grib savest savu muti kārtībā, neaizbildināsies ar naudas trūkumu, bet pamazām, lēnām arī visu kārtos savā mutē.
Protams es šeit netā tikai izsakos par dažiem klientiem tā, bet reāli ikdienā, kā saproti, man ir jauka attieksme pret jebkuru pacientu. Bet reizēm piebesī, ka man jājūtas kā Dievam, jo lūk klients grib, grib no sava karalauka Holivudu uzbūvēt. Bet to, ka tur neko vairs nevar uzbūvēt, to nesaprot.

A aha 07.09.2008

Nevaru Tev piekrist, Hotdog, piedod. Naudas trūkums ir REĀLA problēma. Tu taču savus pacientus nekonsultē/neārstē pa baltu velti un "paldies". Es un daudzi jo daudzi, lai varētu dzīvot cilvēka cienīgi (t.sk. atļauties arī pie zobārsta aiziet un nevis pie lētākā, bet tāda, kam uzticos) jau sen mīļo dzimteni pametuši.
Ja strādātu LV, kas zina, arī mož dzīvotos slimiem, sāpošiem zobiem. Un tad vēl dakteris pateiktu - eu, kretīns atnāca... (Sorry, tāds personisks šuviens sanāca).

Ja nav slinkums, "iemet aci"!

D dsgds 08.09.2008

Aha es strādāju laukos un zini tur cilvēki ar visu naudas trūkumu pamazām labo savus zobus(kuram tas interesē un vajadzīgs), ir arī tādi kas krāj lielākiem darbiem(protēzēm) un tam vajadzīgi mēneši, dažiem pat gadi.Tā ir attieksme pret sevi, tā ir kā elementāra higiēna un skats uz dzīvi.Es tomēr nevaru saprast, kā var staigāt ar puvekļiem mutē?

J Juris 17.09.2008

Dakteris Sokolovskis ir augsta līmeņa speciālists, kurš ilgu laiku strādāja arī katastrofu medicīnas centrā, glābjot un palīdzot ļoti daudziem cilvēkiem. Par 130. kabinetu - tas tomēr ir akūtās palīdzības kabinets uz kuru dodaties AKŪTAS nepieciešamības gadījumā, pēc kura Jūs dodaties pie sava ārstējošā ārsta, kurš nozīmē tālāko ārstēšanu un medikamentus (antibiotikas). Vai Jūs esat dzirdējuši, ka ātrās palīdzības dakteri izraksta antibiotikas ?! Ja Dr. Sokolovskis būtu izrāvis cien. raksta autorei zobu uzreiz, tad Jūs jau rakstītu par to, ka dakteris nepamatoti izrāvis Jums zobu ... Dr. Sokolovska vaina varētu būt, ka viņš Jūs neinformēja par to ka jāgriežas pie Jūsu ārstējošā zobārsta.

R raimonda 19.09.2008

Jums, Juri, ir nepareizā informācija. Tā kā bija ķirurgiskā iejaukšanos tālākā ārstēšanos notika tājā pašā kabinetā, un tas man bija skaidri pateikts. Slimības lapu arī atvērā un noslēdza tieši 130 kabinetā . Un ko jūs domājāt "ārstējošais ārsts", ģimenes ārstu vai zobārstu. Ne viens ne otrs neuzņēmas atbildību par ķirurga veikto, un antibiotikas man izrakstija 130 KABINETĀ, tikai cita ārste kura dežurēja svētku laikā.

Z Zzz 19.09.2008

Es pie Dr.Sokolovska biju kopā ar savu trīsgadīgu dēlu. Jāpiekrit, ka daktera ārējais izskats nav tas pasakains, arī runāšanas maniere tāda īpatnēja. Toties ar sniegto palīdzību esmu apmierināta. Dr. tikai pāris minūšu laikā noteica korektu diagnozi un ārstēšanas metodi, ko vēlāk apstiprināja arī citi speciālisti(ārstēšanas metode, kuru noteica ārsts, pirms bijām pie Dr.Sokolovska, izrādījās nepareiza!).
Mans ieteikums būtu: 1. nešokēties no izskata, 2. turēties braši.

Z Zane 22.09.2008

Gribēju jautāt te kādam vai ir bijusi problēma ar astotā zoba - gudrības zoba izraušanu?!
Man gadījums - nedēļu atpakaļ Dr. Sokolovskis man viņu izrāva, nu jau ir pagājusi nedēļa, bet es mutē nejūtu daļu mēles. Un ir tāda sajūta, ka kaut kas lieks tajā mutē būtu.
Par ārstēšanu runājot - izrakstīja antibiotikas, teica lai dzer pretsāpju tabletes. Viss ir O.K., pietūkums pazudis, sāpes nav, bet tā sajūta... Vai tas ir normāli????
P.S. Zvanīju viņam, viņš saka brauc šurp skatīsimies, bet var jau būt ka tas ir normāli - tā man atbildēja.

D dsgds 22.09.2008

Tas tā var būt, ja anestēzijas laikā ir trāpīts uz mēles nerva, tas pāries un par to nav jāuztraucas.

T Tatjana 24.09.2008

Negaidīju ieraudzīt šādu tēmu. No visām pusām dzīrdēju, kā "dr" Sokolovskis ir "augsta līmeņa speciālists", "ļoti pieredzējis ārsts" utt, vienkarši man tā nepaveicās... Šīs brinumdakteris 1.5 gadu laikā meģinājis izgriezt man no vaiga infēkciju, kura izveidojās pēc 8 zoba raušanas pie tā paša daktera. Sakumā man veidojās sacietējums, kuru dakteris meģināja iztīrīt, sagriezot vaigu (neveicot nekādas analīzes vai izmeklējumus), pēc tam saka veidoties nebeidzāmie abscessi, kurus drenēja no ārpuses. Dabīgi, ka pēc katras "daktera" iejaukšanas stāvoklis palikā vēl smagāks, jo pie šāda veida slimībam būtu jāizvaras no jebkūras gļotaādas traumēšanas. Visu laiku man bija teikts, kā viņš nezīn, kas tas ir, bet esot pārliecināts, kā tās noteikti pāries pēc nedēļas. Citā med. iestādē man īsā laikā noteica iespējamo diagnozi un nosūtīja pie vajadzīgiem speciālistiem.
Rezultātā man ir krietnā vaiga deformācija, ārpusē divas retas un progresējošā aizpostītā slimība. Nemāz nerunāju par to, kā 1.5 gadu laikā es staigāju ar lielu plāksteri uz sejas un stundām sēdēju rindās pie ta sasodītā 130 kabinēta. Beigās "pilnīgī nejauši" tika pazaudēta mana slimības kartiņa! Dakteris savukārt izliekas par pilnīgu aunu un saka - "bet kā es varēju zināt, kas jums tur ir... ". (Kāpēc bija jāņem rokā skalpeli, ja tu nezīni, kas tas ir???).
P.S Visiem brinumdaktera faniem varu piedavāt palīdzēt man tikt vaļa no šīs slimības (jo ārstēt to ļoti grūti un īlgi un vispār neviens nezin kā).
P.P.S Iepriekš sorry par kļūdām.

A aha 25.09.2008

Jūtu Jums līdzi, Tatjana! Lai veicas un izdodas izārstēties un iesaku šo lietu tāpat vien neatstāt. Ir jau vēl Veselības inspekcija, LĀB un galu galā "Bez tabu".
Kamēr paši beidzot nesāksim runāt par savām tiesībām, tikmēr tā arī būs.

Z Zane 25.09.2008

Es laikam nesaprotu, kas notiek manā mutē, bet laikam nav manai mēlei vainas, bet gan smaganām. Izrādās, ka es daļu smaganas nejūtu - no 7 līdz kādam 4 zobam.
Jā, Dr. Sokolovs mani ilgi mocīja kādas 20 - 30 minūtes...
Ko lai es daru????
Vai meklēt savu zobārstu vai gaidīt vēl kādu nedēļu???
Tas ir man pirmais zobs izrautais un tapēc es neko nesaprotu???!!!

D dsgds 25.09.2008

Zane! Pēc smagākas zoba raušanas var būt nejūtīga daļa smaganas, bet, ja tiešām ir reālas šaubas, nu atrādies dakterim, pa galvu taču neviens Tev nesitīs!

A Aivars 04.10.2008

Laicīgi jādomā & jādara & jāprasa & jāstrādā & jāapstrādā & jāpiestrādā & jānostrādā& jāpārbauda VISI zobi !!!

A Aivars 04.10.2008

Dr. Sokolovskis IR sava ARODA meistars un nav ko bāzt degunu lietās, kas Jums svešas!

R raimonda 06.10.2008

God. Aivar, kādās tādās lietās mums nav jābāz deguns - nekvalitatīvā medicīniskā pakalpojuma lietās, vai savas mutes stāvokļa lietās?...? Un ja mutē nav vis kārtībā, nav svarīgi kapēc - infekcija, apaukstēts sejas nērvs un t.t., zobārstam-ķirurgam īr kaut kāda īpaša atļauja ar pacientu apieties ka ar lopu? Un Sokolovska ARODS IR griešana bez iemesla, nepareizā diagnoze, šausmīga attieksme un galīga neprofesionalitāte.
Tatjana, Jums es novēlu tikt galā ar to kaiti. Meklējiet īsto ārstu, kurš Jums palīdzēs.

K Kristine 08.10.2008

Diemžel nepiekritu par Dr.Sakolovski.
Man izrava zobu(cita klinika), pec menesa sakas iekajsums. Grizos uz to pašu 130 kab. Grieza lika drenažu.Zales gan izrakstija. Nakama diena bija sapampis vel vairak.Aiznakama vel vairak. Pampuma vaina bija neviss arsta del ka jus raksta bet no griezuma vienmer sapamps audi.Braucu tur katru dienu 5 dienas pec kartas.Dakteris Sakolovskis skaloja mainija drenazu. Viss bija ka pienakas.
Un starpcitu, Dr.Sakolivskis ir ļoti labs arst-ķirurgs. Ir operetas loti magi gadijumi. Un jus domajiet ka tads nieks ka drenaza vinam nav pa spekam.
Miļie cilveki vertejiet cilvekus pec saviem uzskatiem, nevis pec baumam.

R ričiņš 09.10.2008

Klau autorīt!A Tu esi profesionāle, ka zini, kas ir nekvalitatīvs medicīniskais pakalpojums?Tev tokonstatēja veselības inspekcija?Bija uz inspekciju dr. Sokolovskis un Tu pati?
Vajag savu muti tīru turēt un rūpēties par zobiem, nevis ārstus vainot!Paši noved savu muti līdz kapsētai un tad gudri runā!

A Andris 14.10.2008

Murgs

K Krista 15.10.2008

Sokolovskis ir viens no labakajiem ZC specialistiem. Ja nekopj savu mutes dobumu, tad nevajag nomelnot dakterus! Tada gadijuma sadus apmelojumus mes no Tevis varetu dzirdet par jebkuru citu dakteri, soreiz tas trapijies J. Sokolovskis.

R raimonda 15.10.2008

Es nevainoju Sokolovski par to ka sākās iekaisums, pat par savas mutes stāvokli arī nē.
Runa bija par to, ka viņš nenoteicas pareizo iekaisuma cēloni, un viņa ārtešanas metode arī nebija efektīva. Kamēr man neizrāva no ārpuses veselu zobu ar iekaisušo sakni iekaisums turpinājās. Arī par to ka dakteris neizrakstija āntibiotikas un antihistamīnus pat kad ieraudzija ka pēc viņa iejaukšanos stāvoklis pasliktinājās. Un vis trakākais bija attieksme.
Un nevajag būt profesionālam ārstam, lai saprastu ka tevi nepareizi ārste un stāvoklis tikai pasliktinās. Nemaz nerunājot par citu ārstu šoku kad pateicu sausos faktus par ārstēšanas gaitu - piegrieza, zāles neizrakstija, diagnozēja iekaisumu 5 zobā, rentgenu atkartoti netaisīja. A iekaisis bija 4 zobs, antibiotikas obligāti jādzer, ka Sokolovska metode nav efektīva atklājās atkartotā rentgenā citā klīnikā, jo iekaisums ap zoba sakni turpinājās.
Nebūtu logiski sūdzēties par ārstiem kurie mani izarstēja, vai ne?