Valis zobārstniecība - Slikts serviss

Neiesaku apmeklēt šo zobārstniecību. Administratore jauka-pretimnākoša, māsiņa - pārāk stresaina, bija sajūta, ka esmu vienīgais klients pa nedēļu. Daktere atkal pārāk vienaldzīga un kā Dieviņš staigāja- visi tikai apkārt dancoja- man ne labdien, ne uzredzēšanos. Pret kolēģiem attieksme līdzīga. Vērsos saistībā ar zobakmeni (konsultācija), krēslā nosēdēju labi ja minūti (nepārspīlēju). Parādīja zobakmeni (ko tā jau redzēju, pateica, ka jāiet pie higiēnista un tas arī viss). Administratore un māsa visādi mēģināja pierunāt, lai pierakstos pie higiēnista. Higiēnists 50€ it kā jau kā visur, varbūt pat pierakstītos, ja no manis nepaņemtu 9€, ņemot vērā to, ka pa telefonu teica, ka būs 5€, bet ja ar rentgenu tad vairāk. Laikam dakterei rentgenacs. Par ko samaksāju 9€ tā arī nesapratu.

"Par ko samaksāju 9€ tā arī nesapratu." - īsti jau arī nav skaidrs, kāpēc vispār bija jāiet pie zobārsta? Lai palielītos ar savu zobakmeni "ko tā jau redzēju"?

E ELLIO 06.04.2017

9 eur par vizīti? Tas ir praktiski zem pašizmaksas, normāli vizītei jāmaksā ir 20 eur.

M Mandra 08.04.2017

Es arī apmeklēju šo klīniku - sūdzības autore kaut ko fantazē par to, ka nezina, par ko maksājusi 9 eur - Valis katram klientam dod izdruku ar visu atšifrējumu, izlasīt vajag! Nesaprotu šo sūdzmani - ko viņa īstenībā grib panākt?

K kostja159 15.11.2017
slikts serviss

Ielika neatbilstošas krāsas plombi priekšzobā. Plombe saraujas - zaudē formu samazinoties apjomā. Kaut tu bez zobiem paliktu, dakterīt ;)