Valis Zobārniecība - Dr. Ivanovs

Labdien! Neiesaku apmeklēt klīnikā VALIS zobārstu IVANOVU! Diemžēl nezinu vārdu! (jauns pēc vecuma dakteris)Apmeklējot šo ārstu netiku pat līdz zoba ārstēšanai Ārst man paziņoja, nometot savus instrumentus, ka ar mani nestrādās. Es pēc viņa vārdiem ar viņu runāju nepieklājīgi! Noveda viņu līdz tam, ka mani izlēma neapkalpot, tas, ka es viņam pajautāju varbūt rentgenu jāuztaisa lai izlemt, vai jāārda viss zobs ārā vai pietiek ar plombēšanu!Noveda mani līdz briesmīgam stāvoklim, bet vadītāja uz to visu tik pamirkšķināja acis un nemēģināja runāt ar ārstu nostādot mani muļķīgā situācijā liekot saprast, ka klienti viņiem nav svarīgi!!!Nu ja, vienmēr taču jābūt baltiem un pūkainiem, lai tik neviens neredz viņu kļūdas.

R

E ELLIO 02.12.2015

Nepatīk, ejiet citur! Vienīgā klīnika valstī? Rīga vispār nosēta ar kabinetiem. Un darba visiem pietiek!

C Crazyjurich 17.12.2020

Man ar šo ārstu ļoti labi gāja gan komunikācijas ziņā, gan arī sarežģītu zoba ekstrakciju ar osteotomiju veica ļoti veiksmīgi, pat nebija pretsāpju zāles jāēd

P pasaka23 14.12.2023

Man par dr.Ivanovski ir labas atmiņas, jo savu darbu veica ļoti veiksmīgi. Varu pateikt LIELU PALDIES.