Valis

Neejiet tur straadaat, dabūsiet kašķīgus kolēģus turklāt, ja esat speciālists, tas neko nenozīmē, asistents obligāti uzskatīs par vajadzīgu pateikt, ka viņam ir lielāka taisnība nekā Jums.Un Jūs strādāsiet kā gribēs priekšniecība, nevis kā ir pareizi.

K Karina 15.11.2010

Neejiet uz kliniku Valis, tur strada medmasa Reizniece kura visu laiku ar alkohola smaku, nesaprotu kapec tadi cilveki strada tada klinika.Kas par nekartibu tur notiek!!!

A agnese t 15.04.2012

Slikti ka tā risina savstarpējās nesaskaņas (atriebjoties un nomelnojot ) Tu esi glevulis ja neko citu izdomāt nevarēji .Vis dzīvē nāk atpakaļ tici man.Bet man liekas ka Tu jau tagad par to maksā un ja nemainīsies tā būs ar Tevīm vienmēr un Tu nekad nebūsi laimīgs.

5 55551L 26.07.2015

Не рекомендую обращаться в Valis. Быдлоконтора, и врачи никакие, не умеют даже нормально пломбы ставить, всё халатно, кое-как, лишбы отвязались.Одним словом если имеете деньги, обратитесь в нормальную клинику, при том что цена одна и та же.

5 55551L 26.07.2015

G Gunārs Budrevičs 07.12.2022

zobārstniecība Valis Valdeķu 25 vienam zobam trīs mēnešu laikā trīs reizes izkrīt plombe,pirmajā reizē tajā pašā dienā

G Gunārs Budrevičs 07.12.2022

trešo reizi izkrita pēc nedēļas,daktere Strautmane teica kad to ielika,ka vairāk bez maksas savu kļūdu nelabos,tāpēc tagad nezinu ko darīt.