Valis zobārstniecība - Zobu raušana

Apmeklēju zobārstniecību valis - Valdeķu ielā 25, ar mērķi izraut gudrības zobu. Zobu raušana pie viņiem ir iespējama ceturtdienās un piektdienās.
Zobu izrāva ļoti ātri, bet pēc izraušanas vienā mirklī parādīja uz durvīm, ka viss zobs ir ārā, 2h neko neēdiet un tas arī viss. Izrāva un pat neapskatījās, kas tajā vietā ir palicis. Devos mājās un pēc pāris stundām sākās stipra asiņošana, tāda, ka nekādi to nevarēja apturēt. Galu galā nācās meklēt palīdzību diennakts zobārstniecībā, kur man uzlika šuves un tikai tad izrautā zoba vieta pārstāja asiņot.
Secinājums - pavirša attieksme, liela vilšanās, vairāk turp neiešu.

05.09.2021

Очень похожая ситуация, на днях напишу Sudzibu

вырвали зуб в котором уже давно все нервы были убиты. как итог, никаких лекарств не прописали, спать не могу уже 8 дней, на просьбу повторного визита мне сказали "врач занят"