Valis - Bezkaunība

Telefoniski informēju, ka man jāizrauj pēdējais zobs (8- gudrības zobs) cena ~15ls!! Kad zobs bija izrauts bez sarežģījumiem man paprasīja 25ls. Nekas cits neatlika kā maksāt!!!! Izskatījās, ka māsiņa nopēta cik situēts esi un attiecīgi paprasa par pakalpojumu.

N Navaruizdomatniku 26.03.2013

Tagad zināšu, ka ejot uz turieni, jāsaģērbjās kā humpalniekam... un lai vakardienas peregars būtu. Moška pa Ls 5 izraus :D

K Krista 26.03.2013

Nu, tad vajadzēja apģērbties kā bomzim!
Bet ja nopietni-Ko tad nekā neteici, bet paklausīgi atdevi?Vai tad mūsdienās 10 ls nekas nav?

N Navaruizdomatniku 26.03.2013

Gudrības zobu taču izrāva!

E ELLIO 27.03.2013

Aizbrauc uz institūtu, tur gudrības zoba raušana maksā no 30-150.ls.

Z zozefine090909 04.04.2013

Man tas pats bija.prasiju cik bernam par higienistu.saka 10 ls.ok.pierakstiju uz lapiņas.aizeju nu 15 min tīrīja.un saka 25 ls.es iebazu to lāpiņu ģīmi un teicu kā nesantimuvairak nemaksāšu.atruna bija ar to kā redz noteikti apkopēja bijusi pie tel un nepareizi pateikusi.fui kauns viniem

Z zozefine090909 04.04.2013

Man bija tas pats zvanu prasu cik bernam par higienistu jāmaksā.saka 10 ls.ok.aizvedu bērnu.nu tīrīja 15 min.un prasa 25 ls.es izvelku lāpiņu kur zvanot pierakstiju summu un laiku un saku kā nemaksāšu nē santīmu vairāk.ko tad saka tā kad zvana.redz atbilde bija tāda kā laikam kāda apkopēja bijusi pie tel un tā pateikusi.jormali nē? Samaksāju 10 ls.un neiešu tur nemuzam

R Romija 04.04.2013

15 Ls? 8.zobs? Neviens sevi cienošs zobārsts par tādu naudiņu... neraus!

D direktors01 02.12.2014

Cilvēk ! Nu kā pieņēmēja var PRECĪZI pateikt, cik TAVA zoba remonts maksās. Pat es, cilvēks, kurš tāls no medicinas, saprot, ka viss atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma kvalitātes ! Bez anestēzijas ar stangām izraut zobu maksās 15.- eu (ANGLIJĀ 100.- eu), bet pa smuko, lai tu neko nejustu un pat neatcerētos 30.- eu (Anglijā 500, - eu) Jautājumi ir ?
Arī plombes materiāla cenas atšķiras nemormāli ! ASV man vienu plombi lika četri cilvēki divas stundas un es samaksāju 850, $ ! Te, sis VALIS, Dr. Juris Rekuts (vissuperākais zobu daktris, kurš to dara teicami un bez sapēm) izdarīs to pašu divatā ar smaidīgo māsiņu stundas laikā par 30-40.- eu. Vēl kas ! NORMĀLI CILVĒKI PELDBIKSES UN ZOBĀRSTUS PARASTI NEMAINA !!!