Valdo rīsi - pārtika

Īpaši vairs neieteiktu Valdo rīsus..izvārot paciņu, kas derīga bija līdz 2010.gadam, kas glabāta sterilos apstākļos, arī virtuve perfektā kārtība, izņēmu izvārītos rīsus no iepakojuma un kad gribēju tos ēst-priekša balti tārpi ar kājiņam un melnām galviņām!!! Ārprāc!!!

M marta 25.11.2008

protams, viņi vairs nebija dzīvi-izvārīti, bet tas fakts!!!

L LLLL 25.11.2008

Kādas problēmas? Nevajadzēja gaļu :D:D:D:D:D::D

L lasītājs 26.11.2008

Rīsi ķīniešu gaumē.Latvieši ēdot kartupeļus.

F ff 26.11.2008

Pēc tam, kad pasmiesieties, paklausieties, kā jums var gadīties pēc svētkiem(man tie bija 18.nov.svētki). Kad normali ir nosvinēts, bērni arī izdauzījušies, par ēdienu viņiem nav bijis laika padomāt, tā, kaut ko tikai pagrābstījās, makā mētājas pēdējie melnie santīmi, bet tas jau nekas, pēc svētkiem būs naudiņa, un mājās, piem. bērniem ir ko iedot- vai nu rīsi, vai manna, vai miežu putraimi. No rīta visi ilgi guļ, ceļās, kad jau ļoti gribas ēst, mammīte meklē pavisam nesen pirktos Valdo produkciju- kuru paku ver vaļā- tur tārpi, miežu putraimos mudžēja no tiem, tāpāt neēdami rīsi un pa mannā mierīgi soļo liels trekns tārps. Tiem, kam ir ļoti smieklīgi, pēc tam varētu pastātīt, ko šajā situācijā darīt? Mēs, pieaugušie iztiktu, bet bērniem ko? Šodien tēlosim ķīniešus un ēdīsim tārpiņus? (Un asprāši lai rimstas- neesam no sliktajām vai nevīžīgajām gimenēm un tā nenodzīvojamiem divreiz nedēļā, tiešām ļoti reti, kad jānovelk viena diena bez naudiņas)

J joko 26.11.2008

man gan tā nav gadījies, bet zinu ka manai draudzenei tā gadījās ar griķiem...Tā kā Valdo nu nav nesis labu slavu sev. Es jau sen izvairos no Valdo produkcijas. Un esmu pat sūtījusi sūdzības viņiem pašiem. Nu bet protams ka viņiem PO...

J Joko 26.11.2008

Man ir bijis, ka mani reiz kāds bomzis paņēma pakaļā!Es tegad sēžu un uz saviem komentiem rauju kulakā.Mani uz ielas suns tiko izvaroja.

V Velta 07.03.2009

Ko tu runā, vecā sieviete. Tev laikam pilns skapis ar tārpiem un dažiem tarakāniem un sliekām. He he he.
Katru dienu es no rīta ēdu VALDO rīsus, un nekad neredzēju tur kādu dzīvnieku :)))))) Pretī, man VALDO rīsi patīk vairāk par citu firmu fasētajām. Visi rīsi jau nāk no ārzemēm.

. ....kl 07.03.2009

Tik pat labi varēja tev mājās tas kukainis ieviesties. Atlidoja kautkāds rāpulis un tava skapī sadēja olas. Man stikla burkā ar vāku stāvēja pupiņas, bet tur nez no kurienes savairojās kautkādas vaboles. :))

G gunočka 02.06.2009

uzskatu, ka ne jau ražotāja vaina ... tārpiņi var ietikt arī veikala plauktos...