A Aleksa 28.10.2010

Ko???? Varbūt, laiks iemācīties uzglabāt produktus? Murgs kautkāds.

. ..... 28.10.2010

Nu ja Tev produktu skapī dzīvo kukaiņi, tad nav brīnums, ka tie salien jaunopirktajos produktos.

E es-se 28.10.2010

Ha ha, smieklīgi vai nē- bet man ir nācies nopirkt Valdo auzu pārslas, kur iekša- pakā, starp pašām pārslām ir daudz, mazu, mazu gliemezīšu. Tas gan bija kādus gadus atpakaļ, bet ar to arī man pietika.

O oskars 29.10.2010

Kāpēc obligāti domā ka uzreiz pašiem ir tārpi vai kas tamlīdzīgs. cik reizes pats neesmu nopircis veikalā manna, rīsus vai putraimus un aizvedot pirkumu uz mājām tiek konstatēts ka produktu pakās ir "īrnieki"... Nu nesanāk pašam ēst - iznāk mājās lopiem ko izvārīt... Tā ka tie draņķi jau ir no veikala iekšā...

H harijs 30.10.2010

Priecājies, - Ar kāpuriem svaigāks.
Sākumā kāpuri, tad mušiņas. Ar mušiņām vecākas.

P pss 28.11.2011

Piekrītu man arī gadījums ar VALDO rīsiem! Jau vairākas reizes nācies saskarties ar tārpiem(vairākiem) rīsos.

T Točno 28.11.2011

Točno, bet tas taču ir labi, ka produktos dzīvo tārpi, arī cilvēks var lietot pārtikā bez veselības apdraudējuma.

M mesvisi 20.12.2015

fuu