www.sudzibas.lv Vairāk Saules ужасное обслуживание

Vairāk Saules - ужасное обслуживание

Ужасные официантки, которые ни Б ни М на русском, которые не знают, что такое мята и в итоге приносят зеленый чай, после чего развернувшись покрывают трехэтажным матом!! Так противно!

с

T to-->Es 07.02.2010

Ko jūs to krievu stulbeni pierē ņemat. Lai taču parunā un pažēlojās, ja jau tik duma ir.
Lai viņai viecas.
...bet diez vai viņai sanāks...

A AD 09.02.2010

Latishnja ne znaet russkogo, i gorditsja etim, kak i svoej stranoj. Nu i ladno, oni kak chistili govno v hlevu, tak i sejchas polunishjie, obsluzhivajut v prjamom i perenosnom smisle. I imenno iz za takih svoih vzgljadov na zhiznj, oni nikogda ne budut hozjajevami, i svobodnimi. Vimrut kak sobaki. Tuda im i doroga! I oni sami sebe uskorjajut etot process. Odnim slovom - debili. A ja znaju 3 jazika, ne zaparivajusj na neobosnovannom patriotizme, i zhivu normaljno. I voobshe, chto bi v mire ne proizoshlo, russkij chelovek vsegda vikarabkaetsja, a latish - budet iskatj komu zhopu podstavitj svoju, a esli ne najdet - vimret. I ih sushjnostj vidna vo vsem, dazhe v obsluzhivanii klienta, i kommentarijah kotorie oni tut pishut.

N Natalija 09.02.2010

Pati stradaju viena vietina vecriigaa. personals mums ir parsvara latviesi bet tomer vini megina runat krieviski un krevie klienti, kuri nak pie mums redzot valodu problemas pasi runa latviski, iznemot krievus no krievijas. tas vis jautajums nav starp krieviem un latviesiem, bet par sapratni un principam. pati esmu krieviete un mani suta pie krieviem apkalpot, lai nelamaties ar valodu zinasanam. bet ja man nakas apkalpot latviesus un vismaz vienas galotnes kludu uztaisisu, kadi sak nirdz. vai tas ir normali? lai stradatu par oficianti man ir jazin valodu uz 2 pakapi. nevis perfekti jaruna. tapec pasakiet paldies ka krieviete megina runat ar jums jusu valoda un nevajag tur kaut ko teikt preti un smieties ja bija uztaisita maza galotnes kljuda, jo turet 4 valodas sava galva un runat bez kludam gandriz nav iespejams!!!

Q qqq 10.02.2010

Iemācies latviešu valodu krievuška.Ja neesi pamanījusi, tad Tu dzīvo Latvijā, nevis pedorossijā.

J Juris Dzalbs 08.03.2016

Atceries Rimšēvicu(Latvijas Valsts ārlietu ministru), kad runā par (peep) ! ...

R Rihards 10.02.2010

Qqq
nu gan tev ir probleemas ar galvu. toč tarumeets/a uz visu galvu

J Jana 10.02.2010

Lepnums Latvieshus nomidis un paliks latvieshi pliku pakalu...

X xxx 10.02.2010

Qqq
Izej ara un to noblaujies:D Zinasi kas ir krievi:P

A aveo 10.02.2010

To Natālija!
Tādiem, kas ņirdz par to, ka nepareizi saki galotnes, tādiem vajag pa galvu iedot!Visu cieņu, ka zini latviešu valodu un centies runāt latviski!
To AD!
Te ir Latvija un latviski Tev vajadzētu saprast un runāt.

L lala 12.02.2010

Tas ir diezgan dumji, ka darba devējs pieņem darbā cilvēku, kurš nesaprot vismaz 3 valodas! Ta jau šī oficiante angļu ar nesaprot, jo būtu taču pārgājusi uz angļu valodu!
Latvieši jau vienmēr vicina savu valodas karogu pa priekšu un ieciklējas uz to un man vienmēr nāk smiekli par šādiem indivīdiem, kuri uzskata, ka piespiežot kādu kaut ko iegūs un oponējot, ka šeit ir Latvija tāpēc jārunā tikai un vienīgi latviski, tā ir tumsonība un ar šādu nostāju nekur tālu netikt, jo mēs jau neesam vientuļa sala ar Brīvības pieminekli, kā totēmu tās vidū, mēs esam daļa no pasaules pie mums brauc cilvēki, mēs braucam uz citām valstī un valoda ir tas instruments kuru mēs izmantojam, lai pastāstītu to ko gribam, lai dzirdētu un uzklausītu citu cilvēku.
Atceros vienu gadījumu, kad braucu uz Franciju darba darīšānas, atzīšos fraņču valodu zinu tikai tādā līmenī, lai varētu sasveicināties un pasūtīt kafiju, francis, kurš bija atsūtīts veikt pārunas zināja tikai un vienīgi fraņču valodu, mēģināju ar viņu angliski, vāciski un itāliski, krieviski, jo šīs valodas pārzinu pietiekami labā līmenī, vienīgais ko viņš darīja, bija dumji smaidīja un raustīja plecus, nu nekas sameklējām tulku un turpinājām sarunu, bet tad es tā padomāju cik gan cilvēkam ir jābūt trulam, lai mūsdienās nezinātu elementāri angļu valodu??? Es saprotu, ka fraņču valodai ir īpašs statuss, bet ne jau visi viņu prot! Un tas pats ar laviešu valodu, protams, labi ka cenšamies sagalbāt un nosragāt, bet jāskatās reāli, nekur citur izņemot Latviju latviešu valodā nerunā, respektīvi ir jāmācas arī citas valodas paralēli, lai kļūtu par pilntiesīgu sabiedrības locekli!

Un tie kuri te par urlām cilvēkus dēvē, laikam neko labu savā dzīvē neesat redzējuši, kā kaut kādus izbijušus cietumniekus - jo šis vārds to arī nozīmē, jūs sakāties esam Latvijas kultūras aizstāvji, bet redz savā "nevainojamajā latviešu valodā" lietojat sabiedrības zemākā līmeņa sarunvalodas vārdus ar pārprastu jēgu!!! Un citus, tā dēvējot jūs vien parādat savu personīgi neaudzinātību un trulumu.

D DreamLV 12.02.2010

Katrai valstij ir sava valoda! Un es savā valstī runāju savā valodā!!! un kapēc man būtu jāmācās cita ja nekur nebraucu ārā no valsts!??? tie kas te iebrauc lai mācās mūsejo valodu!!! Ir kas iemācās un ir kas nē. cits nodzīvo 100 gadus un nav iemācijies musu valodu.

R Rihards 12.02.2010

Dream Lv
tu gan esi traumeets/a uz visu galvu
neviens aarzemnieks-turists nemaaciis TAVU valodu tikai taapeec ka tev red gruuti kaut ko iemaaciit.

м марина 28.02.2010

вот с таким национализмом и отношением к людям другой национальности совершенно не хочется жить в латвии, лучше я буду жить в канаде и учить английский, кстати здесь 2 гос языка -английский и французкий-и никто не делает тебе замечаний что ты плохо говоришь на гос языке, просто внимательно выслушают и помогут, посмотрите на эстонцев и литовцев, они ваши соседи и живут почему то лучше чем латыши

E Eseseseseseses 28.02.2010

visu nelasiiju, jo kaarteejo reizi daudz tuftas, bet ar ko tu, irina, esi savaadaaka vai mazaaka nacionaaliste attieciibaa uz savu krievu valodu? tas ir tiesi tas pats variants.
to, ka apkalpojosaa sfeeraa muusdienaas ir jaarunaa vismaz 3 valodaas (latviesu, krievu un anglju), katram domajosam biznesmenim ir skaidrs un ja vins grib, lai bizness plauktu, tad tas ari no sava personala ir japrasa.
un tas attiecas tikpat labi uz krieviem kaa uz latviesiem - arii krievu valodas personalam ir jaruna sajas 3 valodaas, nevis 'a mozno po russki?' nee, nevar un sadi krievu biznesi zaudee mani kaa klientu. un neviens jau oficiantei ari neprasa perfektas un plasas valodas zinasanas, pietiek ar savas profesijas terminu parvaldisanu..

O olga 02.07.2010

Vse restorany s nacionalisticheskim personalam prosto poluchat men'she pribyli! Budut pitat'sja nacionalizmom. Nikogda ne budu platit' svoi den'gi v kontore, kotoraja budet mne rasskazyvat', na kakom jazyke mne im svoi den'gi ostavljat'!

L Laura 14.09.2010

Kauna nav! Valsts valodu nevar iemācīties! Jakaut kas nepatīk monolingvālajai sabiedrības daļai, tad varat droši doties, kur vien vēlaties. Dzelzs priekšskars nevienu vairs netur. Oficiantei NAV jāzin krievu valoda, bet klientei Irinai un viņai līdzīgajiem ir OBLIGĀTI jāpārvalda valsts valoda! Krievu valoda NAV Eiropas Savienības valoda.

Latvieši ņemiet vērā igauņu un lietuviešu pieredzi, NERUNĀJIET ar šiem sabiedrības locekļiem. Ignorējiet viņus!

V Vilma 14.09.2010

Mīlīši daļa no Jums ir iebraukusi pilnīgās auzās. Runa nav par tūristiem, kas atbraukuši ciemos, bet gan par vietējiem indivīdiem, kas principa pēc atsakās runāt valsts valodā un vēl citus apsaukā par nacionālistiem. Kas paši tādi esat, bīdot savu krievu valodu visur un vienmēr?

Šeit dzimušiem un augušiem indivīdiem visās iestādēs jākomunicē valsts valodā. Ar saviem radiniekiem, draugiem un paziņām var runāt kādā valodā vēlas. Bet nevajag iedomāties, ka apkalpojošais personāls pārvaldīs visas pasaules valodas.

Apkalpojošās sfēras pārstāvji: paceļ savas ķepiņas tie, kas pārvalda romu valodu???? Nav tādu?! Kā Jūs uzdrīksaties neapkalpot klientu klienta valodā??? Iebraucāt auzās, ja???

I I............. 15.09.2010

Diez ar kādiem trīsstāvīgajiem tad oficiante lamājās? Latviešu valodā NAV lamu vārdu. Populārākais un stiprākais laikam ir cūka, kaut lopiņš jau nav vainīgs.

N Nick 05.10.2011

В стране половина жителей русских, можно вполне сносно уметь говорить по русски. Мне приятно хотя бы когда стараются говорить на моем языке.

M mja 05.10.2011

sveice ir 4 oficialas valodas, bet krieveleni kka sava mele nemegina savus noteikumus uzstadit. ari vacija, par spiti rusalku nenormalajam piepludumam uz soc. pabalstiem rus valodu oficiali nekur neatzist un neruna neviens.
var jau runat par nacismu jebkura valsti, meginot komunicet ar tas iedzivotajiem kada cita valoda. diez vai albanji piem. butu ar mieru, kad krievs saktu pieprasit, ka ar vinju pekshnji apkalpojosha sfera butu rus valoda jaruna. zinot mentalitati, tads rus nazi ribas dabutu.
bet latviesi jau kulturali- ar sarunam vien, ar sarunam

C CyCaHuH 17.10.2011

slimi nacisti. +100500