www.sudzibas.lv Vairāk Saules ужасное обслуживание

Vairāk Saules - ужасное обслуживание

Ужасные официантки, которые ни Б ни М на русском, которые не знают, что такое мята и в итоге приносят зеленый чай, после чего развернувшись покрывают трехэтажным матом!! Так противно!

с

R Rihards 04.02.2010

Ded
SLIMS

likuma pārkāpums ir ka nezina krievu valodu ?! :D
es ļoti atvainojos, bet tas ir smieklīgi ! Jā piemēram man nav problēmu saprast krievu valodu, bet runāt, principa pēc tajā nerunāju !
Irina būtu kaunējusies nerunāt sabiedriskā iestādē valsts valodā, nevis pārmetusi personālam, ka tas nerunā krieviski, un ļoti labi ka nerunā..varbūt tad krievi beidzot sāks saprast, ka neatrodas Krievijā, un ja jau viņiem te tik ļoti nepatīk, tad man ir jautājums, kādēļ viņi te joprojām dzīvo...

T tututu 04.02.2010

Smieklīgi! Materitsa var TIKAI KRIEVISKI, tikai tā tauta savu māti mūžīgi piesmej:)))) Tad jau oficiante krieviski saprot!!!

R Rihards 04.02.2010

Anna
nomierinies jau. neesi silma nacionaliste. pitiek trakot.

A Anna 04.02.2010

KATRĀ VALSTĪ IR NORMĀLI, JA CILVĒKI RUNĀ VALSTS VALODĀ, UN ATBILD VALSTS VALODĀ,
ja citi valsts valodu NESAPROT, tad tā jau ir viņu problēma!

A Anna 04.02.2010

un vel jau eksistee zelta vidusceljsh - runaat anglju valodaa, kuraa saprotas lielaakaa dalja ES valstu iedziivotaaji !
jo kaa jau mineeju un kaa arii IR.. LV nav nekada Krievija, un PSRS laiki, kad krievu valoda bija obligaata sheit, jau ir aiz muguras!

A Artūrs 04.02.2010

Жутко раздражает ограниченность некоторых личностей. Кто-то написал очень правильную фразу: "Дурак начнет кричать и возмущаться, а умный выучит язык". И это касается всех языков и народов, это НОРМАЛЬНО. Сфера обслуживания не подразумевает разделения по национальному признаку и т.д. и т.п. Клиент всегда прав и если тебе удалось добиться того, чтобы он остался довольным, тогда ты хороший работник. Вне работы никто никого не заставляет говорить по-русски. Это личное дело каждого. Кто как хочет, так и *рочит.

м марина 04.02.2010

народ неужели вы не понимаете, что клиент приносит деньги на каком бы языке он не говорил, я сейчас живу в канаде, так вот я не знаю английского, я на ломаном английском скзала что я русская и не знаю английского мне в канадском госбанке нашли рускоговорящего сотрудника и он помог открыть мне счет в банке, вот такой подход здесь во всем, а лытышский к сожалению нужен только в латвии, на русском я могу договориться в любой стране и с любым человеком

A Artūrs 04.02.2010

Марина +1

A aveo 04.02.2010

Šeit runa ir par principu, nevis nevēlēšanos saprast.Ja klients ir no Krievijas, tad domāju nekādu problēmu nebūs atrast kādu, kas krieviski saprot, bet šaubos vai klientu no Krievijas, piemēram, Vācijā apkalpos krievu valodā.Tur būs jāzin vāciski:)

J Juris Dzalbs 08.03.2016

aizbrauc,pamēģini,uzzināsi ...

T Tontons 05.02.2010

Vācija varbūt tiešām nav tas labākais piemērs, jo ļoti daudzas organizācijas pieņem darbā "štata krievus" darbam ar krievvalodīgajiem. Tas tāpēc, ka vāciešiem jau no skolas sola ir iepotēta vainas apziņa par WWII nodarīto (lai gan nesaprotu, par ko tieši vācietim būtu jājūtas vainīgam), un tāpēc sabiedrībā ir pārlieka tolerance pret cittautiešiem, visupirms turkiem un ebrejiem, pēc tam krieviem, serbiem utt.

Tomēr 99% gadījumu ārpus bijušās Krievijas impērijas tikai ar krievu valodu nebūs iespējams iztikt. Krieviem tas sāp, jo viņi audzināti kā "ģeržavas" piederīgie un apzināties realitāti, ka tagad viņi ir tieši tāda pati 100 miljonu tauta kā briti, franči vai turki un ir pilnīgi nekas pret ķīniešiem, indusiem un abu Ameriku iedzīvotājiem... Un tādēļ viņi "kačā pravas" šeit un kur vēl iespējams.

Tas pāries. Apmēram paaudzes laikā (ja vien, protams, pie varas Krievijā nenonāks kāds psihopāts ar impērijas atjaunošanas tieksmi).

S Skats no malas 05.02.2010

Pilnīgi nepieļaujami, ka klientu vēl lamā brīdi kad viņš šeit ir atstājis naudu . Es tādu darbinieku atlaistu UZREIZ.
Varam diskutēt, kāpēc klients nerunāja valsts valodā utt, bet viss, kas neiet kopā ar biznesa mērķi ( iegūt peļņu) - tam nav idejas pastāvēt apkalpojoša sfērā.
Jo kafejnīcu mēs atveram nevis tāpēc, lai pieradīt, ka laipna apkalpošana varētu būt tikai latviešu valodā, vai vispār pieradīt klientiem, kāda valoda tam jārūna, bet, lai pabarot maksimāli labi pēc iespējas lielāko klientu daudzumu, vai nē? – Tā ir parasti pasaules pieņemtā prakse :)

A aveo 05.02.2010

Atlaid, atlaid...pēc tam skaties, ka inspekcijas Tavu kafejnīcu sāks itin bieži apciemot:)))))))))))))))))))))))))))

P peteris 05.02.2010

ja dumaju shto vairak saules ochen shastljivi pasilaja nah hrenovo klienta...

A Anda 05.02.2010

Es domāju, ka svešvalodās jāapkalpo tikai ārzemju viesi.

H hahhaha 05.02.2010

Anda
SLIMA

E es->Ha 06.02.2010

un ko tu teiktu, ja latvietis aizbrauktu uz Krieviju un ar oficiantiem runātu latviešu valodā?? krievus arī sauktu par slimiem nacionālistiem?

A agy 06.02.2010

šeit vairs nav PSRS, kur obligati butu jaruna krieviski. PSRS sabrucis bet sekas jutam vel tagad.pirmo reizi redzu tik egocentrisku tautu ka krievus. nu nav visiem jadanco pec vinu stabules.
es pat kaa turists braucot uz franciju, eedienu pasutu franchu valoda aiz cienjas pret vinju valsti un tautu. lai gan to valodu neparzinu. vardnicu rokas un uz priekshu.
valsts iedzivotajiem tas butu jadara obligati.

H hahhaha 07.02.2010

sudzibas.lv portāls, kur rakstā katrs ko grib ar necenzētiem vārdiem!

Nav nopietns portāls!
Es
jaadzivo ar visiem normaali un jaacienaa visus. bet idioti ir jebkuraa nacionalitaatee, ja kas.

H hihihihi 07.02.2010

dažās nacionalitātes to ir pārāk daudz.