www.sudzibas.lv Utainie Krievi Par ss.lv krievu valodu

Utainie Krievi - Par ss.lv krievu valodu

Kapēc, interneta aitē ss.lv pārvalda poārsvarā tikai utainie krievi??? viņi man traucē dzīvot ar savu valodu jo nespēju atrast nevienu darbu

G

Q q 11.09.2011

Убей себя!
Удачи

T Tāir 11.09.2011

Tā ir, jābalso par Visu Latvijai.

I Imants 11.09.2011

Katram ir sava vieta. Tēv arī :)

M mrazi 12.09.2011

ti mrazj idi korov pasi...vsju zhiznj otsidel v govne v svoej zanjuhanoj ludze...a teperj sidi s goloj zhopoj...toljko i mozhete sdesj pisatj a po zhizni vi shakali obosannie!!!

V viens 12.09.2011

Kamer Latvija bus sitadi te ka sis, nekas labs seit nenotiks . Pratins ka pirmklasniekam, laikam vel pa naktim slapina gulta, gruta berniba, koka rotallietas, luk ari sekas .
Zel tadu cilvecinu...

G Glvladilupe 12.09.2011

Man jau sen ir piepūšama gumijas lelle, jo koka rotaļlietas apskādēja manu zalupu.

A Aleksa 12.09.2011

Man tiešām žēl, ka ir cilvēki, kas savu negāciju izsaka tik ideotiskos izteicienos, neviens nav vainīgs, ka nevari atrast darbu-mācies...tad būsi kādam vajadzīgs.Tautībai nav nekāda sakara ar tavu nespēju atrast darbu.Tādu cilvēku dēļ rodas nesaskaņas starp tautām, kuras ne pie kā nav vainīgas

K kf 12.09.2011

Atbildot autoram - sūdīgi tev..

B bat 12.09.2011

На сколько мне известно мы все в полной жопе... и Латыши и Русские... латышам хочу сказать что вы патриоты все сдвинитесь в англию а мы русские будем прекрасно сосуществовать с неграми из какой нибудь Мозамбуки... они забудут свой Зулуский язык... выучат русский... и всё будет чики пики... у нас... а у граждан Латвии живещих в Англии начнутся наши проблемы... многие не смогут выучить английский и будут пресмыкатся... ведь там они могут засунуть свой "язык" в жопу англичанину... если вы так дорожите своей страной своей "культурой" что же вы сваливайте туда где жопа втепле... или только Я должен потдерживать ВАШУ Зкономику ВАШЕЙ Латвии за свои кровные заработаные РУССКИМИ руками деньги... ведь суть проблемы не в нацианальности... а в еждевенцах 8, 9, 10, и теперь ещё 11 СЭЙМА... ОНИ работать не хотят!!! только воруют!!! И тебя Латыша разводят по полной проге... НЕ ВЕДИСЬ... !!! ... МЫ ВСЕ ОДИНАКОВЫЕ... "может только русский МОЗГ соображает чуть быстрее" !!! Благодарю за внимание !!!

M moov 13.09.2011

Krieviem ir viena laba īpašība, ka viņi viens otru atbalsta un aizstāv, bet mēs latvieši viens otru rejam, lienam cittautiešiem pakaļā.Tāpēc mums arī nekā nav, ka visu nosaka cittautieši ar savām tiesībām, uzspiež savu valodu un jūtas varen jauki citās zemēs.

L LelleBezMatiem 13.09.2011

pie tavas nespējas atrast darbu vainīgi ir nevis krievi bet gan fakts ka tu pats esi utains :D :D

A Alex 13.09.2011

Jā, problēma ir tevī, draudziņ!

L Linda 14.09.2011

. Par kaadu darbu tu runaa? Tev saakumaa skolu ir jaapabeidz. Tu pat raxtiit veel iisti neesi iemaaciijies!!! Kursh tad tevi neizglitotu njems darbaa... Ja nu tikai aitas ganiit, kaa jau senos laikos tavi senchi to ir dariijushi. Bet viniem nebija izveeles, tajos laikos vaacieshi valdiija muusu zemee.

T ToLinda 15.09.2011

Par aitu ganiem vēsture klusē, vairāk tiek pieminēti cūkgani!

B bat 15.09.2011

ты не можешь найти работу только по тому что ты не хочешь работать... много языков нужно только в офисе... в этом отношении я не превиледлив и работаю простым авто слесорем... я прекрасно сработался с латышами мы друг друга не только понимаем мы друзья и постоянно друг друга прекрываем... для простых СМЕРТНЫХ язык это не проблема!!! ЗАПОМНИ всегда можно найти выход!!! только думать нужно не только о себе!!! русские тоже люди и они также хотят жить нормально им также нужно кормить семью ростить детей... ты должен понимать, что не всем дано и тем более уже в возрасте выучить язык... а последнее покаление уже знает два языка... так что проблемма скоро сама рассосётся... МЫ ЛЮДИ ДОЛЖНЫ ПОМОГАТЬ ДРУГ ДДРУГУ не зависимо от родного языка и национальной пренодлежности... только потому, что МЫ ЛЮДИ !!!

. ..... 15.09.2011

Pareizi. Ja esi Cilvēks, tad spēj sastrādāties un draudzēties ar citu Cilvēku. Un valodai te nav nekādas nozīmes. Zinu latviešus(pēc pases) kuri latviski neko nejēdz, un zinu krievus, kuri krieviski runā sliktāk par mani. Viss ir katra paša ziņā. Daudzi grib atrast labu darbu, bet reizēm, lai sevi pierādītu jāsāk kaut kur no apakšas. Vainot savās negācijās var jebkuru, bet no tā jau nekas nemainās. Piekrītu komentāram, ka krievu tautības cilvēki ir daudz draudzīgāki un izpalīdzīgāki. Liela daļa latviešu iemācījušie tikai gausties par visus un apskaust citus, tai pat laikā paši ir slinki un neko negrib darīt.

A Agy 19.09.2011

Ja Tev nepatī ss.lv, tad nebāz tur savu degunu

L liana. 19.09.2011

Es skatos tev berniba bija gruta!!!

A Alans 25.09.2011

te kas raksta .Jums visiem ir problēmas dzīvē, krievam domāšana cita .tev tautiet cita .tā bija un būs vēl ilgi
lai vainot citus .labi padomājiet-var būt paši pie visa vainīgi Lai Jums visiem veicas !

G gatis2242 13.01.2012

tu nu gan vecit esi loti slims!!! Tapec rakstu tevi ar mazo burtu.
tu laikam pedejais nokapi no koka!!!