United Colors of Benetton/ Domina shopping - Brāķis

Aprīlī iegādājos veikalā United Colors of Benetton somu (Sisley). nevarētu teikt, ka ļoti lētu - 94, 95 EUR. 16.06 tai pārtrūka rokturis savienojuma vietā. Vērsos veikalā ar lūgumu apmainīt brāķa somu pret citu. Pārdevējas bolīja acis, teica, ka soma jānodod uz ekspertīzi, kas ilgs 2 nedēļas. Pēc tam, iespējams, atgriezīs naudu. Interesanti, kādēļ par brāķa preci man būtu uz 2 nedēļām jāiesaldē mana nauda (94,95EUR) un vēl jāpaliek bez somas??? Acīmredzasm taču fakts, ka rokturītis ir saplīsis tā šuvuma vietā!!!!! Pārsteidz veikala pārdevēju klaji nicīgā attieksme un šāds apkalpošanas līmenis! Līdz šim bieži iepirkos šajā veikalā, nekādu sūdzību par preču klvalitāti nebija, taču turpmāk tur neiegriezīšos un neieteikšu to darīt arī saviem draugiem!

B

ilmaars 17.06.2014

Varbūt nevajag pirkt superdārgās somas, tad nebūs ko nožēlot. Kāda jēga pirkt dārgas lietas, ja jau tās tāpat plīst? Vai arī tev pieņems šķiet apģērbs un citas lietas, ja tās maksā kaut kur ap 100 eiro?

*pieņemams

B Benita1 17.06.2014

Nu, tādiem, kā Jūs, laikam jau ir grūtības pat izlasīt un saprast to, kas rakstīts sūdzībā. Cenas lielums nekādā veidā neatsver adekvātu klientu servisu. Brāķis var gadīties visiem, jautājums ir par attieksmi un atbildību no pārdevēja puses. Atslābstiet, Ilmaar, tas nav Jūsu prātiņam!

ilmaars 17.06.2014

Nebūtu labāk par to naudu nopirkt divas vai trīs dažādas somas? Tas tā, ieteikums nākotnei.

B Benita1 18.06.2014

Šī lapa laikam jau nav domāta ieteikumu prasīšanai, ko es arī nedarīju, bet gan sūdzībām par negodprātīgu apkalpošanu un tml. Visu labu!

H hennessy 18.06.2014

ilmaar, priekš kam 2-3 somas, Jūs jau varat vēl vairāk ietaupīt- somas vietā pirkt ik dienas rimi maisiņu :)
Bet klientam ir tiesības par savu naudu saņemt kvalitatīvu preci. Brāķis ir jāapmaina, neatkarīgi no preces cenas. Un kur Jūs te redzat kaut ko ''superdārgu', tak skaidri uzrakstīts, ka somiņa zem 100 eur.

T tatatam 29.06.2014

Paardeveeji nav nekaadaa veidaa vainigi pie taa, ka prece ir janodod uz expertiizi.. tas ir priekshnieciibas paveeles kuras paardeveejam japilda! Un kpc lai nenodotu uz expertiizi? bail, ka atklaasies, ka kiegeljus staipiiji vai?
tikai logiski padomaajot, ja jau braakis tad nav ko baidiities un expertiize ir vieniigais veids kaa atguut naudu vai staigaa taalaak ar savu somu!