www.sudzibas.lv United colors of Benetton Nelaipnas, dusmīgas pārdevējas

United Colors Of Benetton - Nelaipnas, dusmīgas pārdevējas

Šodien biju tc Domina šajā veikalā.
Paņēmu 6 apģērbus mērīt dažādus, par vienu džemperi gribēju padomāt, pārējais nedereja, nesēdeja.
Visu smuki iznesu no kabīnes, noliku kaudzītē (nevis nometu vai ka citādi)
un te velns arārā, abas pārdevējas niknām sejām iebļaujas pa krieviski-košmarrrr
tad man ir jautājums, kakova čorta tu tur stāvi?
Ej mājās un lamājies.
Ja man neder tās lietas, kāpēc man obligāti ir jāņem tikai tāpēc ka šādām pārdevējam nepatīk strādāt.
Kas grūti nolikt vietā?
Tad uzlieciet zīmi, mērīt nedrīkst! Ja Mēri, tad obligāti pērc. Fuj cik riebīgi.
Loģiski es tur nepirkšu neko vairs, vismaz kamēr tur "strādās"sīs Dāmas.
Kaut esmu agrāk daudz ko pirkusi šajā veikalā, kad viņš bija vēl tc spice.
Iegāju vēlāk citā veikalā, feinas smaidīgas pārdevējas, super.
A te...
Briesmīgi

26.11.2023

K

Mr.Futurist 27.11.2023

Cilvēki ir jāciena...nevis ņirgājas dzirdot krievu valodu.Ej pats strādā par pārdevēju :))) ja esi tik gudrs un negribi dzirdēt citu valodu!

K Ketta44 27.11.2023

Kāds sakars ar valodu?
Nav svarīgi kāda valodā runāja, bet velna pēc ir jātēlo no sevis nez kāda aizņemtība ka nevari drēbes aiznest sakārtot?
Sēdi mājās tad.
Pietiekoši daudz cilvēku, kuri grib strādāt un ir normāli, nevis agresīvi un slinki.

Mr.Futurist 08.12.2023

ir jāciena visi cilvēki un sevi

Mr.Futurist 08.12.2023

jacienīt visus cilvēkus...ne tikai sevi...