www.sudzibas.lv United colors of Benetton ļoti nelaipna apkalpošana

Benetton - ļoti nelaipna apkalpošana

Šķiet, ka visi laipnie un profesionālie pārdevēji ir devušies peļņā uz ārzemēm..., jo pat Benetton veikala vadītāja! uz mūsu lūgumu nomainīt preci ar brāķi pret citu (pirkums vēl nebija veikts) paziņoja, ka viņa to nedarīs un, ja mums nepatīk, tad, lai neņemot..., jo pārējā tāda pat veida prece, esot nepieciešama izvietošanai uz manekeniem.

Šķiet, ka Benettton tiek pārvērsts par izstādi vai muzeju, kur preci var apskatīt uz manekeniem nevis nopirkt. Labi, ka ieejas biļetes vēl neliek pirkt :), bet vispār skumji.

A anna 10.11.2010

Jā, Benettonā NAV pašas laipnākās pārdevējas. Tas attiecas gan uz Dominu, gan Kr.Barona ielas veikalu. Preces labas, bieži tur iepērkos, bet apkalpošana baismīga... Brīžiem rodas vainas sajūta par to, ka vispār esi iegriezies tajā veikalā.

L Liene 17.11.2010

pilnīgi piekrītu- "Brīžiem rodas vainas sajūta par to, ka vispār esi iegriezies tajā veikalā".

Y Yomayo 17.11.2010

MAni vienreiz izdzina, jo bija TIEŠI darba laika beigas... Bērnam vajadzēja jaku, darbs beidzās pus stundu pirms veikala slēgšanas. Skrēju uz veikalu sīkajai ziemas jaku pirkt, nevarēju izvēlēties pietiekami ātri, mani izdzina, neļāva nolemt, kuru jaku pirkt beigu galā. Kuces gatavās.
Kurtku nopirku citā veikalā, kurš dēļ manis slēdžas ciet 10 minūtes vēlāk. Tā lūk.