LV RU

Stova SIA - Krāpšana

Vēlos pabrīdināt par stāvvietu unipark, ko pārvalda Sia Stova. Kā galvenie priekšnieki figurē kalvis lauskis, # matīss kalderauskis un dāvis vītums... Bariņš jauniešu, kuriem ir nopietnas grūtības ar uzņēmējdarbību. Kāpēc? Tāpēc, ka īpaši negribas ieguldīt attīstībā, darbinieku kvalifikācijas celšanā un tehnoloģiskajā aprīkojumā, kas stāvvietu pārvaldīšanas gadījumā ir ļoti svarīgi. Taču gribas pelnīt, un soda kvītis ir galvenais peļņas avots. Palasot citu cilvēku sūdzības - bieži vien nepamatotas. Mani piedzīvojumi sākās 2018. Gada 18. Maijā, kad mūkusalas biznesa centra stāvvietā pie auto bija pieķibināta soda kvīts. Nepamatota, protams, jo darba devējs punktuāli norēķinās par stāvvietām. Kļūda tika atrasta, soda kvīts atsaukta, atvainošanās saņemta. Taču tas netraucēja procesam ritēt tālāk. Nu jau bija iesaistīti tiesu izpildītāji, kuri ņēmās brīdināt par aprīlī nesamaksātiem četriem sodiem. Neviena soda kvīts gan aprīlī netika saņemta. Laikam vējš bija stipri pūtis visas četras reizes, kad #unipark darboņi ķibināja soda kvītis. Par šo gadījumu skandāliņu uniparkam sarūpējām lielāku, un matīss kalderauskis atkal atvainojās. Vispār tā ir noderīga prasme. Ja strādāt īsti neprot, tad jāatvainojas ir vienā gabalā. Nupat ir klāt jūlija beigas, un soda kvīts turpina uzrasties atkal. Redz, kopš aprīļa nu nekā nesanāk izlabot kļūdu. Darbinieki iestādījumā arī neturas, jo operatori uz zvanu neatbild ilgi, turklāt tie vairs nav tie darbinieki, kuri strādāja aprīlī. Tāda, lūk, iestāde, sia stova. Štruntīga. Un droši vien smalki nosauktais valdes loceklis kalvis lauskis arī neko daudz nejēdz no šī biznesa. Padotie attiecīgi tādi paši.

Komentāri (14)

N Natali 10.10.2018

Labdien,
Šodien saņēmu vēstuli no Inkaso kompānijas par parādu bez norādījumiem, par ko tieši. Pēc sazvanīšanas ar Inkaso kompāniju, izrādījās, ka tas ir sods par Stova SIA stāvvietas neapmaksāšanu. Tanī dienā mēs tiešām uzreiz nepamanījam aparātu, kur būtu jāievada mašīnas numurs, bet pamanījam, ka mums jau izraksta soda kvīti. Pieskrējot pie SIA Stova darbinieces, paskaidrojam, ka vienkārši vēl nepaspējam ievadīt mašīnas datus, un viņa atbildēja, ka var ievadīt tagad un soda kvīti viņa atcels. Gribētos piebilst, ka ievadīt mašīnas numuru nemaz nebija tik vienkārši, jo aparāts vienkārši nestrādāja un mēs kopā ar darbinieci mēģinājam to izdarīt vairākkārt, līdz mums beidzot tas sanāca. Un mums teica, ka tagad viss kārtībā, nekāds sods nebūs. Bet re, tagad saņēmam gan sodu, gan plus 7 eiro par inkaso uzņēmuma pakalpojumiem!
Lūdzu esiet uzmanīgi izmanotjot SIA Stova stāvvietas, it īpaši Saharova iela 23 pie RIMI, kur aparāts visu laiku gļuko!

I Ivars Bartkevičs 18.12.2018

Man pat soda kvīts nebija,uzreiz pa taisno uz Julianus Inkaso Latvija,kopā 12 eiro

A Anton Kreslins 30.12.2018

У меня вопрос, а никто не пытается жаловаться в птак?

A Ark 27.12.2018

Skaidrs, ka uzņēmums piekopj negodu komercpraksi - un apmaksu iekasē, un sodus izraksta. Arī saņēmu sodu pār apmaksātu mūkusalas biznesa centra apmeklūjuma laiku. Apmaksas aparāts kartes nepieņēma un kvīti nedrukāja - teicami nokonfigurēts, lai iekasēt dubulto samaksu. Būs laikam Bez Tabu jāpiesaista, lāi šos biznesmeņus visiem pārāda.

A Anton Kreslins 30.12.2018

Получил письмо с инкассо, о том что не оплатил стоянку у рими на стирну, учитывая что там стоянка 2 часа бесплатно, дольше 30 минут я там никогда не стоял, квитков не получал! И судя по комментариям выше, это нормальная практика, что без квитков и чего либо сразу в инкасо.

S saule 03.01.2019

Labdien! Gribu pabrīdināt tieši par stāvvietu Mūkusalas ielā, kuru apsaimnieko SIA Stova! Pēc vairāk nekā trim mēnešiem atnāca no Inkaso paziņojums par sodu 25 eiro + 10 eiro par itkā nenomaksātu sodu stāvvietā! Soda kvīts netika izrakstīta...kā, lai zinu, ka man kaut kam ir kaut kas jāmaksā...

A ANDSEE 07.01.2019

Labdien, SIA Stova un Mūkusalas iela - pirmā stunda par brīvu, bet ja nepiereģistrē savu auto tad kaut arī esi bijis autōstāvietā 7 min saņem sodu par 25euro + 10 euro incaso, labs biznessss... kameras fiksē iebraukšasn laikus un izbraukšanas laikus tad ļoti labi autostāvieta zina cik min esi bijis autostāvietā, tad kāpēc piemērot sodu?

J Jānis Kargo 23.01.2019

Man tā Uniparks autostāvvieta Mūksalas biznesa centrā kaut kādā ziņā atgādina ātro kredītu kompānijas, neesmu gan to pakalpojumus izmantojis, bet preses telpā gana daudz informāciju bijusi. Protams, tur katrs pats var izvēlēties vai aizņemties vai nē, bet šeit izvēles nav. Nedarbojas automāts, klients pats vainīgs. Mūksalas ielā nedarbojas automātam karšu nolasītājs. Par stāvvietā pavadītām desmit minūtēm jāmaksā 2 EUR. Zvanot uz norādīto telefonu nemaz tik ātri neatbild tā operatore. Viņa piedāvāja maksāt skaidru naudu, pēc kuras diemžēl bija jābrauc pakaļ uz bankomātu vai instalēt aplikāciju telefonā, kuru tad jāinstalē. Vai piedāvāja gaidīt servisa cilvēku, bet nezināja atbildēt, cik ilgi jāgaida un tad par gaidīšanas laiku papildus vēl protams, jāmaksā par autostāvvietu. Operatore teica, ka par precēm veikalā, taču pieņemts norēķināties. Kad atbildēju, ka ja nestrādā karte veikalā, tad varu preces atstāt veikalā un doties prom, bet šeit to nedrīkstu, tad vairs veikala piemēru nepieminēja un ātri nomainīja tēmu. Iepriekš, piemēram, Rīgas autostāvvietās esmu novērojis, ja nedarbojas tehnika, tad maksu nepiemēro, bet šeit šķiet, tik gaida iespēju izrakstīt sodu vai piespēlēt tiesu izpildītājus. Beigās paveicās, ka mašīnā atradu sīknaudu un sanāca stāvvietai, bet pārsteigums un saruna ar operatoru bija nepatīkama un skaidrs, ka turpmāk Unipark stāvvietas saistīsies ar nepatīkamu iepriekšēju pieredzi.

M MVik 04.05.2019

Действительно, взыскание штрафов у этой компании отработано по схеме, похожей на мошенническую.
Въезд на стоянку Мукусалас оформлен знаком "Зона стоянки" без указания, что это стоянка платная.
Внизу знака расположены какие-то малозаметные цветные картинки, не воспринимающиеся водителем как информация - "Дорожные знаки"
Кроме того, непосредственное место стоянки вообще не обозначено знаком "платная стоянка", как это обозначено в прочих местах г. Рига, но только опять же каким-то плакатом. Поэтому "новичок" - посетитель интернет магазина "1А", обязательно попадет впросак!
В итоге - штраф 25 евро + услуги взыскивающей компании.
Взыскивающей с технологией шантажа.

N nata 13.05.2019

Тоже получила штраф за полчаса стоянки на Мукусалас 42а. SIA Stova - вы Воры! Где нормальный автомат для оплаты за стоянку? Почему оплата только через смс? Вы PVN государству платите? Желаю вашему "отлаженному" бизнесу побыстрее развалиться!

E Endless 06.06.2019

Штраф на улице Стирну за 7 минут стоянки..с каким пор в Латвии в Пурвциемсе платная стоянка? Написала им, в итоге мне ответит этот товарищ Калдераускис, что 5 минут достаточно, чтобы заплатить за парковкую... реально, не дай бог у тебя это заняло 5 минут и 1 секунду, всё штраф.. нормального автомата нет... пойди дойди до него.. а если у меня престарелые родители, который физически за пять минут не могут припарковатся, дойти до магаза и найти этот дурацкий автомат?

M Meri L 12.09.2019

Kto-to obrashalsja v PTAC? Ili vse pokorno platjat?

ekodem_klients 29.04.2020

Es nebūdams Rīdzinieks, arī iekritu šo kungu izliktajās lamatās. Manu privāto auto navigācija bija ievedusi Mūkusalas biznesa centrā no kura veiksmīgi atradu izeju, bet aizvakar saņēmu rēķinu par stāvvietas pakalpojumiem februāra mēnesī 2,48 eiro apmērā + rēķina sagatavošanas izmaksas 5,37 + PVN 1,65. Apmaksāšanai atlikusi nedēļa laika. Tā nu ir sagadījies ka vīrusa epidēmijas laikā esmu nonācis finansiālās grūtībās un konts mēneša beigās tukšs. Sazvanījos ar SIA Stova operatoru, kurš pateica ka jāraksta iesniegums. Uzsākās sarakste kuras laikā SIA Stova darbinieks rakstiski man atbildēja ka apmaksa pēc stāvvietas izmantošanas maksājama 24 stundu laikā un SIA Stova nepagarina rēķina apmaksu. Manus argumentus ka neesmu stāvvietu man lūdza apstiprināt ar pierādījumiem, ja man tādi ir. Esiet uzmanīgi no šī uzņēmuma attieksmes!

J jefele 09.10.2020

Es arī šodien saņēmu it kā atkārtotu paziņojumu no inkaso par Sia Stova 28.50 par parāda atgūšanas pakalpojumiem. Nezinu, ne par ko ir šis šods, ne kurā datuma, ne kurā vietā kas pārkāpts. Nekad nav redzētas ne soda kvītis (kuras, ja nu gadās, vienmēr apmaksāju laicīgi) , ne arī kkādi pirmreizējie paziņojumi.
Zvanīju uz inkaso, arī viņiem nav šādas informācijas. Apsolījās sazināties ar Stovu un atsūtīt uz @ soda būtību... Bet kkās tīrs te Tok nav... Inkaso vienīgi man paziņoja, ka pārkāpums ir veikts martā (tātad 7! Mēnešus atpakaļ) . Kretīniskie blēži...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes