www.sudzibas.lv UniPark slikts serviss

UniPark - slikts serviss

Lietojot stāvvietu, svētku laikā, kad tā ir pilna,netiek nodrošināta automašīnu izbraukšana. Jaunās tehnoloģijas ieviešana, izmantojot tikai vienu apmaksas automātu , traucē izbraukšanu un drūzmēšanos pie izbrauktuves barjeras. Rezultātā jāmaksā par stāvvietu atkārtoti, jo ierobežotais izbraukšanas laiks nesakrīt ar reālo. Tātad , īpašnieku nepārdomātās rīcības rezultātā(varbūt pārdomātas), klienti nepamatoti maksāja par stāvvietu atkāŗtoti.Jāapšauba arī nummurzīmju lasīšanas iespējas intensīvas kustības laikā.Reāli stāvvietas lietotāji būtu tiesīgi atprasīt vismaz vienas stundas atmaksu par piespiedu kāŗtā izmantotu autostāvvietu. Arī izmantojot aplikāciju apmaksai no stāvvietas izkļūt nebija iespējams.Apstiprinājumu manam teiktajam varat redzēt savās videonovērošanas kamerās 18.11.2017. pec plkst 21.30.Turpmāk Jūsu pakalpojumus centīšos neizmantot un ieteikšu to nedarīt citiem, ja nav iespējams uzstādīt apmaksas automātus vismaz katrā autostāvvietas stāvā vai nodrošināt cilvēkresursu izmantošanu pie izbrauktuves intensīvas kustības laikā.