www.sudzibas.lv Tvnet.lv Vai komentētājus uzskata par mulkiem?

Tvnet.lv - Vai komentētājus uzskata par mulkiem?

Klaji meli

Pēdējo reizi manīts

Vakar 23:07
Ivlands Kirsbaums (SIA) Pirms 35 min

Anonimita
neuzn,emas, tik piesaarn,o vidi. Bet ja kaads baidaas zaudeet darbu,tad darba laikaa ir jaastraadaa, nevis gaazt aaraa z'uulti. Taapeec jau Latvija ir tur kur vin,a ir. kameer nebuus atklaatiiba,atbildiiba tikmeer no korupcijas valsts neatbriivosies. Visi tie kas aizstaav anonimos,tie ir koruptiivi un naz'a duureeji muguraa, gl,eevi ar bara instinktu, bezpersoniski.

paskatat draugos profilu
www.tvnet.lv

a komnte it ka no profila tagad. kauns ta melot. un PMLPDATU BAZE NAV TADA VARDA iVLANDS

1. Ivlands Kirsbaums (SIA) draugos bijis vakar, un profils jokains
2. tvnet parmet citiemanonimitati,pats budams feiks
3. varda Ivlands dabā LV neesksiste
4. komnete itka no draugu profila nupat zem raksta -nonīmie komentētāji. Grib aizliegt
bet drauos jau teicu bijis vakar. tracina ja mani uzskata par mulki
5. un parmet ka citi ir aninomi

T

T Tautis 25.05.2012

Rakstot dusmas te gan ka pirmzemnieks ar klūdām izpildos.Taču ceru tvnet kas lasa domu sapratis.
raksts, , Anonīmie komentētāji. Grib aizliegt, , un zem ta komentari kuros feiks Ivlands Kirsbaums (SIA) it ka raksta no draugu proilaar visu foto, sameklējiet var joprojam atrast.Pārmet citiem ka esot mēs aninimi, bet pats...tvnet laikamdomaka lasītaji ir muļķīši.

T Tautis 25.05.2012

Izejat no draugiem, un tad meinat ielogoties tvnet-NESANAKS. Atkal viensfeiks profils tvnetam.

ieva sitenkova (Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ) Pirms 9 min

No sava viedokļa nav jākaunās, tāpēc vienmēr parakstos zem komentāra.
Aizliegt anonīmos komentārus nevajadzētu, bet lamu vārdu cenzūra gan būtu ieteicama.

bet draugos bija vakar pedejo reizi, a runa no profilasodien!tipa nav anonima