www.sudzibas.lv Tvnet.lv Cenzūra, propagandas izplatīšana, dezinformācija

Tvnet.lv - Cenzūra, propagandas izplatīšana, dezinformācija

Tātad, esmu cilvēks kuram interesē pasaulē notiekošie temati un apskatu tos no visām pusēm, ja esmu iepazinies ar kādu interesantu tēmu tad vienmēr esmu uzskatījis par nepieciešamu informēt tautu un viens no veidiem kā to darīju bija veidojot portālā spoki.lv(šobrīd pieder TVnetam) rakstus.

Mani raksti vienmēr saturēja kvalitatīvu uz faktiem balstītu informāciju par tēmām kā ASV problēmas, kara noziegumi, Putina ietekme un Krievijas nozīme Latvijas ekonomikā, kā arī vairāki ar zinātni saistīti raksti. Bet šodien, ieejot savā spoku profilā, skatos, ka visi mani raksti kaut ar nelielāko politisko ievirzi ir izdzēsti. Administrācija ignorē manas vēstules un nav pamatojusi savu darbību, kā arī mana profila informācija ir notīrīta. Tālāk pārlasot portāla noteikumus tur nav minēts neviens punkts kas aizliegtu šāda satura pievienošanu portālā.

Es uzskatu, ka rakstu dzēšana notikusi, jo es runāju par tabu tēmām par kurām Rietumu mediji, tajā skaitā TVnet nerunā, jo tie parāda Rietumu pasaules negatīvo pusi - Tuvo Austrumu kara sekām, WikiLeaks un Snowdena izplatītajiem dokumentiem, Iemeslus kāpēc Putins Krievijā ir pie varas un kāpēc viņam ir tik liels atbalsts.

Manus rakstus izdzēsa TVnet IT daļas darbinieks: Gints Bāliņš.

Tas nebūtu viss, TVnet nodarbojas arī ar sava iekšējā portāla komentāru dzēšanu ja tas ar argumentiem apstrīd viņu rakstu autentiskumu un patiesumu. Kā arī nodarbojas ar tiešu tautas maldināšanu un naida kurināšanu katru dienu veidojot vairākus rakstus kas vērsti pret Krieviju un citām ASV nedraudzīgajām valstīm, bet nekad neatainojot patiesos zadējumu apmērus ASV izraisītajos karos un par tamlīdzīgām tēmām.

Iesaku jums neizmantot šo portālu, bet lūkoties uz alternatīvām kas nav uzpērkamas.

TVnet ir pārkāpis Latvijas satversmi, neievērojot vārda brīvības likumu un tas mums ļauj raudzīties uz šo valsti un jautāt vai mums cenzūra nav tādā pat līmenī kā tā ir komunistiskajās valstīs?

Pievienoju attēlu ar vēstulēm par raksta dzēšanu. Kopumā manā profilā izdzēsti ap 30 rakstu.