Tvnet.lv - Cenzūra

Ar nožēlu jāatzīst, ka šis "populārākais ziņu portāls" savu "taisnību" prot pierādīt tikai nožēlojamā veidā - liedzot iespēju komentēt materiālus. Pirms kāda laika, kad portāls sacēla nepamatotu ažiotāžu par tieslietu ministra Dz.Rasnača izteikumiem sakarā ar Stambulas konvenciju un Aivars Ozoliņš uzcepa sacerējumu ar nosaukumu " «Nacionāļu» karš pret Rietumiem.", tika ierakstīts šī politiski pasūtītā "gara darba" novērtējums ar nopēlumu portālam par šādu publikāciju. Pēc tās reizes komentārs, saprotams tika izdzēsts un portāls bez jebkādiem paskaidrojumiem, man kā reģistrētam lietotājam ir liedzis iespēju komentēt materiālus. Tādējādi izdaru secinājumu - TVNet ir pērkamu žurnālistu banda, kas spēj būt objektīva tikai laika prognozēs!

profils 18.07.2017

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

O Orvels v.2.0. 10.03.2021

Cenzūra bija Romanovu dinastijas laikā. Šodien ir cenzūrele, daudz sliktaka par klasisko cenzūru. Atšķirības: 1. Ja cenzori bija oficiālā amatā, tad cenzoreļi ir leģendēti par 'redaktoriem'', ''moderatoriem'' utt. 2. Cenzori tomēr cenzēja politiski svarīgas tēmas - cenzoreļi cenzē visu, kas viņiem nepatīk. 3. Cenzori neslēpa, ka cenzūra ir - cenzoreļi izmisīgi, līdz histērijai un muļķu tēlošanai, melo, ka cenzūras neesot.

Šajā konkrētajā gadījumā viedokļa autors laikam uzkāpa uz varžacīm oficialas propagandas ruporam Aivaram Ozoliņam, kurš laikam sevi jau iedomājas par ''Rietumu'' oficiālo runasvīru. Tāda pārnacionāla superalianse, kas sastāv, laikam, no NATO bloka, ne-NATO valstīm no ES un vēl Klusā okeāna baseina :D Nenoliedzot, ka ir jāpanāk cilvēka tiesību aizsardzība, arī ģmenēs un, jā, pat viendzimuma pāriem, tomēr jautājums - vai to vislabak var sasniegt ar nekomentējamu autoru,tādu kā Aivar Ozoliņs vai no tā paša tvnet Sandra Veinberga, viedokļu bīdīšanu? Piemēram, es Sandru Veinbergu nelasu. Viai neinteresē mans viedoklis - man neinteresē viņas. Ļoti demokrātisks saziņas modelītis, vai ne, Rietumu kreiseņi?