www.sudzibas.lv TvNet Maldināšana, Komentāru dzēšana

TvNet - Maldināšana, Komentāru dzēšana

Tātad, esmu cilvēks kuram interesē pasaulē notiekošie temati un apskatu tos no visām pusēm, ja esmu iepazinies ar kādu interesantu tēmu tad vienmēr esmu uzskatījis par nepieciešamu informēt tautu un viens no veidiem kā to darīju bija veidojot portālā spoki.lv(šobrīd pieder TVnetam) rakstus.

Mani raksti vienmēr saturēja kvalitatīvu uz faktiem balstītu informāciju par dažādām tēmām. Bet šodien, ieejot savā spoku profilā, skatos, ka visi mani raksti kaut ar nelielāko p*litisko ievirzi ir izdzēsti. A*ministrācija ignorē manas vēstules un nav pamatojusi savu darbību, kā arī mana profila informācija ir notīrīta. Tālāk pārlasot portāla noteikumus tur nav minēts neviens punkts kas aizliegtu manis veidotā satura pievienošanu portālā.

Papildināts uzperkamsportals 12.01.2018

Es uzskatu, ka rakstu dzēšana notikusi, jo es runāju par tabu tēmām par kurām Rietumu mediji, tajā skaitā TVnet nerunā, jo tie parāda Rietumu pasaules negatīvo pusi - Tuvo Austrumu kara sekām, WikiLeaks un Snowdena izplatītajiem dokumentiem, Iemeslus kāpēc Putins Krievijā ir pie varas un kāpēc viņam ir tik liels atbalsts.

Manus rakstus izdzēsa TVnet IT daļas darbinieks: Gints Bāliņš.

Tas nebūtu viss, TVnet nodarbojas arī ar sava iekšējā portāla komentāru dzēšanu ja tas ar argumentiem apstrīd viņu rakstu autentiskumu un patiesumu. Kā arī nodarbojas ar tiešu tautas maldināšanu un naida kurināšanu katru dienu veidojot vairākus rakstus kas vērsti pret Krieviju un citām ASV nedraudzīgajām valstīm, bet nekad neatainojot patiesos zadējumu apmērus ASV izraisītajos karos un par tamlīdzīgām tēmām.

Iesaku jums neizmantot šo portālu, bet lūkoties uz alternatīvām kas nav uzpērkamas.

TVnet ir pārkāpis Latvijas satversmi, neievērojot vārda brīvības likumu un tas mums ļauj raudzīties uz šo valsti un jautāt vai mums cenzūra nav tādā pat līmenī kā tā ir komunistiskajās valstīs?

Pievienoju attēlu ar vēstulēm par raksta dzēšanu. Kopumā manā profilā izdzēsti ap 30 rakstu.

Komentāri (14)

U uzperkamsportals 12.01.2018

Šeit attēli no dzēšanām! Diemžēl pievienoju sūdzību divās daļās, jo šis portāls kaut kādu iemeslu dēļ aizliedz lietot vārdus kā cenžura, politika, propaganda.

Dainis 13.01.2018

Pēc taviem rakstiem jau var redzēt, ka tu esi fanātiķis, tāpēc arī bloķēja, būtu tik pat fanātiski pievērsies kam lietderīgam, nevis kaut kādu ''alternatīvu'' vidus laiku redzējumu pasniedzis, tumsoņām nav vietas mūsu sabiedrībā, vai ir speciālas iestādes kurām vajadzētu uzraudzīt jūsu garīgo veselību..

R Rūdolfs Linde 12.01.2018

Lūdzu iepazīstjes ar noteikumiem spoku kur teikts ka rakstus var labot un dzēst bez paskaidrojuma, tu to reģistrējoties apstiprini.

Zinot tavus rakstus derētu palasīt Likumi.lv kur ir rakstīts par "Rasistiska un Ksenofobiska materiāla satura izplatīšana" Tu pārkāp divus punktus sūdzies šajā saitā pret Spoki.tvnet.lv noteikumiem ar kuriem acīmredzams neesi iepazinies, un arī pārkāp Latvijas likumdošanu.
Ar Cieņu Viens Solis (Loģiskais Tārps)

U uzperkamsportals 12.01.2018

Ja publiskā portāla tiek dzēsti noteikta lietotāja vai tēmas raksti kuri noteikumos ir atļauti tad to sauc par cenzūru un tā ir aizliegta ar likumu.

Nosauc kaut vienu vietu kur manos rakstos bija Rasistisks vai Ksenofobisks saturs. Tu gribi teikt, ka faktā, ka ASV nogalina miljoniem cilvēku Tuvajos Austrumos vai to, ka WikiLeaks dokumenti pierādā, ka ASV piegādā ieročus ISIS ir rasisms?

Sardele 14.01.2018

Paraudi vēl. :)

J Jānis Tribunāls 12.01.2018

Tev šo sūdzību vajadzēja sākt ar vārdiem: "Esmu kremļa un Ždanokas trollis un atbalstītājs, kautkā naudiņa man jāpelna, tāpēc lieku rakstus jauniešu protālā par to cik skaista dzīve ir Krimā un cik labi, ka labie krievi viņu okupēja..."

Labi, ka beidzot izdzēsa, tādiem murgiem nav vietas Latvijā, brauc uz savu matušku un stāsti tur visiem par "saulaino" dzīvi Krimā.

U uzperkamsportals 12.01.2018

Neviens raksts man nav bijis par Krimu un to kāda tur dzīve. Neesi kaut ko sajaucis? Kā arī nevienā rakstā nav ticis minēts, ka dzīve Krievijā ir saulaina.

Bet runa ir bijusi par Krievijas stratēģisko nozīmi pasaulē, par tās nozīmi Latvijas ekonomikā un Vladimira Putina darbu kā dēļ viņu Krievijā atbalsta.

L Landscape 12.01.2018

Jā, mēs dzīvojam Latvijā un domāju, ka tas, kas notiek Krievijā mums nemaz nav jāzina.

J Jānis Tribunāls 12.01.2018

Lūk viens no taviem komentāriem (screenšots)
http://bildites.lv/images/t724fy78/98458/original.png

Un tu vēl brīnies kapēc tevi izdzēsa? Kāds nabadziņš :D :D

A Artjoms1337 12.01.2018

Meladze, par Taviem rakstiem derētu informēt DP, ja vēlreiz redzēšu tavas samazgas portālā, tā arī darīšu. Esi brīdināts. :)

U uzperkamsportals 12.01.2018

Nu ej un sūdzies, bērns, par tevi tur paņirgs.

Dainis 13.01.2018

Diemžēl pēdējā laikā, šādu deģenerātu ar saviem ''viedokļiem'' kļuvis ļoti daudz, cilvēki vairs nespēj izvērtēt situācijas, noteikti cilvēkam pilns ar bērnības traumām kuru dēļ viņš jūt aizvainojumu uz sabiedrību un tieši tāpēc cenšas iet pretstatā ar mūsu sabiedrības viedokli, jo tā viņam ir nīstama un cilvēks tik ļoti jau iejuties apspiestā lomā, ka viņam tas psiholoģiski ir nepieciešams, protams tas ir tikai pieņēmums, katram sava motivācija.

Jā nu Troļļu te pietiek!

Sardele 14.01.2018

Tā tev, lielkrievijas šovinisma aizstāvim arī vajag. Karma nav mazais bērns.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes