www.sudzibas.lv TvNet Cenzura komentaros

TvNet - Cenzura komentaros

Tvnet tendenciozi cenze komentarus. Konkreti, par rakstu Viena nedela zivju fabrika. Vairakas reizes meginaju izlikt komentaru ar jautajumu kurs un cik neatkarigajai zurnalistei Gunitai Gailanei par so rakstu ir samaksajis, tacu sis komentars tika visas reizes cenzets un neielikts. Ir pilnigi skaidrs, ka ir uzdevums nomelnot kompaniju, jo negativie komentari tiek izlikti momenta. Ka ar TVnet objektivitati?

I

S smīkņa 27.04.2013

Un kāda jēga no tik stulba komentārija? Kas ir šitiem perdeļiem, ja par viņiem kaut ko sliktu uzraksta, tad tas noteikti kāda pasūtījums ir? Ja uzrakstīja kaut ko nepatiesu vai apmelojošu, cietušajiem aicinu vērsties tiesā. Pretējā gadījumā visa tā ir tukša dir$ana.

N Nikns Lietotājs 18.01.2021

Ja pasūtījuma nav, tad tā ari pasakiet - nav, un pajautājiet, vai otra puse var pierādīt pretējo. Kad kāds maksas trollis sāk saukāt mani savā vārdā (melot, ka man maksājot par komentāriem), es viņam pasaku, ka par komentāriem algu nesaņemu, un nav bijis tādas reizes, kad trollis nebūtu aizvēries. Bet saukāšanās un cenzūra tikai nostiprina pārliecību, ka jautātājam varētu būt taisnība.
Starpo citu, ir pamats arī šo resursu turēt aizdomās par cenzūru - neatrodu ne savu pievienoto materiālu par tvnet, ne divus par Delfiem (pavisam to bija 9). Tātad atkārtoju - man ir īpaši siltas un draudzīgas jūtas pret tvnet cenzoru Oskaru Rekšnu, gan nekomentējamo rakstu autori Sandru Veinbergu, kuras rakstus es nelasu. Ja viņai neinteresē mans vieoklis, tad tieši tāpat man neinteresē viņas viedoklis.

Sardele 27.04.2013

TVNETs taču ir ievērojamu ziņu portāls, tapēc. Ko var cepties, tā lapa jau ir dzeltenāka par vakara ziņām. Redakcijas līmenis arī ir kolosāls. Savukārt par to, vai žurnālisti ir beiguši vismaz pamatskolu, uznāk stipras šaubas, izlasot piemēram šo tekstu: "Japānas kompānija «OKO» laidusi klajā jaunu izgudrojumu - pudeli ar īpašu filtru, kas spēj pārvērst tajā ielieto šķidrumu ūdenī. Neesam droši, vai tas iespējams ar visu veidu šķidrumiem, piemēram, benzīnu, bet šajā videomateriālā pudeles izgudrotāji demonstrē triku ar kolu."

Benzīnu??? :DD ... vot tas ir līmenis. :)

а Антифашист 04.03.2015

tvnet - ФАШИСТСКИЙ САЙТ. Хотите пообщаться с фашистами ? Добро пожаловать на tvnet.lv. Тут вам и владелец, и статейки, и соответствующие комментаторы.

S Syava 18.06.2015

TVNET un cenzura iet roku roka, ka ari dubultmorale liidzi sevu. pieradijumi daudz. atliek aplukot saturu krievu un latvieshu. zinjas atshkiras. ja megini publicet komentu ar kaadu vardu, kas nepatik TVNET - koments nebus publicets. parbaudits ar dazhadam vardiem. vnk viens vards . un beig beigas, aizliegums komentet abas TVnet versijas - ja komentetajs ir registrets. ar savu profilu, adrese, vards uzvards - viss ir redzams - ja nu vinsh melo- lai policisti tiek gala ar to meligo subjektu. ja ne, tad kapec tam cilveekam ir jakluse?