www.sudzibas.lv TvNet TvNet izkrāpa man naudu

TvNet - TvNet izkrāpa man naudu

Neuzķeraties - TvNet māna cilvēkus. Reklamē brīnumlīdzekli - pretgrumbu krēmu Lefery, kas tev nevis palīdzēs tikt vaļā no grumbiņām, bet gan palidzēs tikt pie jaunām pumpiņām - Tādam vajadzēja būt viņu sauklim. Visa informācija reklāmas materiālā un mājaslapā ir tikai un vienīgi TvNEt pašisdomājus un meli, visi attēli arī zagti, cilvēki ar tādiem vārdiem nemaz neeksistē. Reklāmraksts no kura jāzumanās šeit: http://apollo.tvnet.lv/zinas/vairs-nekadu-grumbu-sievietes-rekomende-metodi-kas-4-nedelas-likvide-96-novecosanas-pazimju/703756

Z zaksee 09.09.2015

tas nav vienīgais šeit arī raksts http://sejas.tvnet.lv/dzive/574454-sievietes_rekomende_metodi_kas_4_nedelas_likvide_96_novecosanas_pazimju

No pieredzes varu teikt, ka nepalīdz šis krems pret grumbām. Man nekādu pumpu no viņa nebija, bet jēgas maksāt 60 EUR arī nebija.

N nemaldos 09.09.2015

Kā uz šitādām muļībām var uzķerties

Reklāmā sievietei Alisei Kalniņai, kura ir lietojusi šo kremu un ir supper apmierināta, citā krievu valodas reklāmas mājaslapā http://www.bg.marialagrend.com/promo1/ jau cits vārds un krems par kuru viņa ir tā sajūsmā jau arī cits.

acīmredzama mānīšānās, vajag tikai pameklēt

N nemaldos 09.09.2015

TvNet tos krēmus Ķīnā pa 1$ sapērk un pēc tam te pie mums pārdod.

R reisa 10.09.2015

Krāpšana masīvākā. Tā krema burciņa ir supper maza, tur pat 1 nedēļai nepietiek :( Visos attēlos izskatījās, ka būs krietni vairāk. Apisiens lielākais. kad saņemu biju šokā domāju vēl, par ko es maksāju tos 60 EUR!!

J jeva 15.09.2015

Piekrītu visam, kas te rakstīts, ne ko pielikt, ne atņemt. Naudas atgriešanas garantija arī ir meli - nemaz nevar zināt, kur atpakaļ sūtīt, to iepakojumu.