www.sudzibas.lv TvNet kraapnieki

TvNet - kraapnieki

IIsumaa sakot TVNET sola ja vinjiem tiks iesuutiitas bildes par kaadu notikumu un shamie taas publicees, tad autoram 10 Ls, a realitaatee ar shaadu meilu:

" Sveiki!
Jaa, nosuutiet mums savu pilnu vaardu un uzvaardu, personas kodu un bankas kpnta numuru un 2 nedeelju laikaa mees paarskaitiisim Jums naudinju!
P.S. un paldies par bildeem! :) "

viss arii beidzas, jo peec manu datu sanjemshanas nu jau 2 meeneshus neliekas ne zinis un uz meiliem neatbild, taakaa gribu pabriidinaat paareejos, jo shobriid piem shamie sola 50 Ls par rakstu, tanu neteereejiet savu laiku vai arii ja tieshaam veelaties ko uzrakstiit tad iesaku izveeleeties citas zinju weblapas, kas vismaz Juus neapshmauks.

R

H HugoDjego 23.03.2010

REINI, izlasi lūdzu līgumu, kur ar sīkiem burtiniem teikts, ka no iesūtītām bildēm, kuras publicetas, notiek loterija-vinnē naudu nevis katrs, bet izlozes kartībā.

ž žurkaKornēlija 24.03.2010

Bet šajā gadijumā jau Reinim palūgts atsūtit konta nr.un pārejos datus, tad jau tomēr viņš ir to naudiņu laimējis...Es vismaz tā saprotu..:)

E Erps 28.04.2010

Tiešām, ta kāda mārutka pēc nerrojat Reini prasat konta datus utt utjp, ja šis nav vinnējis izlozē!!!
kaut kas te neštimmē!
Galu galā kāds līgums???
TVNet portālā melns uz balta stāv rakstīts sūti savas bildes ... un ja tavs sižets tiks publicēts saņemsi Latus. Tur nekas nav rakstīts par kaut kādu izlozi vai lotereju!

K Kantalīsija 31.05.2010

Žēl Reiņa:(

а Антифашист 04.03.2015

tvnet - ФАШИСТСКИЙ САЙТ. Хотите пообщаться с фашистами ? Добро пожаловать на tvnet.lv. Тут вам и владелец, и статейки, и соответствующие комментаторы.