www.sudzibas.lv TV3 krievu seriali

TV3 - krievu seriali

es protesteju pret to ka TV3 rada krievu serialus!!!man besi ara ka TV3 rada tos stulbos serialus!prieks tam ir domats TV3+ kura var radit tos krievu serialus! un vispar TV3 ir palicis nebaudams...tur galigi nav ko skatieties vienigi 10000x redzetas filmas:(:(:(

V v 16.11.2010

Iedomājos, kāds būtu tulkojums latviešu valodā filmai "Osobennosti nacionaļnoi ribalki" vai vel kādai krievu komēdijai. :D

M max 14.12.2010

kapēc tv3 rāda krievu seriālus.vai latvija atkal būs psrs teritorija.

P patriote 09.03.2011

sorry te vien teica kapec neprotesetjam pret amerikanu kino? moska tapec ka to vismaz iztulko latviski! ja rada latvija tad moska vajag ari tulkot krievu kanalu ir vairak par 50 latviesu tikai 5 un pa tiem pasiem rada daudzas filmas un serialus krieviski1 tv5 var pat neskaitit tur pa visu diennakti rada vienu sovu latviski pareja dala krieviski! iesledzot tv jutos ka krievija! latviesu valodai ari vajag brivibu ja gribat radit tos krievu serialus man nav iebildumu bet tad ierunajat latviski un tulkojums krieviski apaksa ka amerikanu filmam! nevis tikai krievu valoda vien un ja ir atcerejusies tad apaksa tulkojums latviski kurs ir neprecizs!

č Čoms 09.03.2011

Vajag mācīties valodas, un problēmu nebūs.Krievu filmas mūsu mentalitātei ir krietni tuvākas, nekā amerikāņu, kur galvenie varoņi parasti ir cilvēki ar novirzēm.It sevišķi labi ir krievu komēdijseriāli.Cilvēkiem, kuri krievu valodu nepārvalda tomēr vajadzētu nodrošināt kvalitatīvu tulkojumu latviešu valodā, tad arī filmas neliktos sliktas.

в Вacя 09.03.2011

Vajag mācīties valodas, un problēmu nebūs.

č ČangalsPleška 09.03.2011

Smotrite svoj edinstvennij serial! UgunsGrēks! Idioti!

N Nikolajs 20.07.2011

es esmu krievtautibas, man pat riebjas tie seriali :DD

N Nikolajs 20.07.2011

visi seriali smird,