www.sudzibas.lv TV3 krievu seriali

TV3 - krievu seriali

es protesteju pret to ka TV3 rada krievu serialus!!!man besi ara ka TV3 rada tos stulbos serialus!prieks tam ir domats TV3+ kura var radit tos krievu serialus! un vispar TV3 ir palicis nebaudams...tur galigi nav ko skatieties vienigi 10000x redzetas filmas:(:(:(

M Madara 05.11.2008

Krievu seriaali ir interesanti un tieshi tapeec tos rada!!Radiitu arii latviesu, bet nemak filmet, partulkot no krievu valodas arii nemak

I inga 05.11.2008

bet kanāls vismaz cenšās kautko rādīt mums.

S Sushi 05.11.2008

Ja pilniigs stuulbums, raadat tad kaut ko citu nevis tos seriaalus rusbalt valodaa... . :(

I inga 05.11.2008

tad neskaties viņus idioti!

A Andrejs 22.11.2008

Tas ir kaut kas traks, īsts paraug kanāls ir LNT (savā ziņā) (bet pārsvarā skatos tv6) - bet kā man piebesija, ka pa TV3 pa dienu rāda filmas un kad rāda pa naktīm tad rāda tās pašas ! LNT katru nakti rāda 3 filmas, katru nakti noskatos visas trīs un pārsvarā skatāmas filmas - bet tv3 filmas ir vienkārši briesmīgas - 10 reizes parāda kaut kādus zivju stāstu u.t.t.

Runājot par krievu seriāliem, visi kā viens paredzami un lēti - ja man būtu izvēle skatīties Krievu seriālus vai zvaigžņu vārtus, tad zvaigžņu vārti rullē!

K klaudija 22.11.2008

Nevienam nav spiesta lieta skatīties tv3, mums visiem ir izvēles tiesības'- tev anna iesaku - ieslēdz un paklausies radio, vai piemēram latviajs muzikas kanalu - domaju ka tas bus tava stila!!! un visiem, kam te kaut kas ir pret krievu valodu un krievu serialiem - jums ir perfekta iespeja iet un macities par rezisoriem un uznemt jaukas un patikamas filmas vai serialus latviesu valoda!!! dariet kaut ko lietas laba!!! :)

E ES 09.12.2008

Es krievu valodu slikti saprotu bet seriali nav slikti jo vini nav samaksloti ka amerikaniem, tas gan bisk pa daudz rada vismaz partulkojusi butu tad problema nebutu tik liela skatitos tapat ka amerikanu serialus, filmas. Filmas ar labas pa kariem.

L Lixy 14.05.2009

Man besii, ka Latvijaa rada tikai vienus krivu seriālus, bet Krievijaa ??? Nevienu !! ;P
Lai tie krievi vacas uz savu Krieviju un skatas !!

V Viks 25.10.2009

Man šķiet, ka dažs labs pie TV vien sēž! Tas, ka Jūs maksājat par pakalpojumu, nenozīmē ka tas jaizmanto 24 stundas diennaktī!

Mamma 25.10.2009

Tv mūsu radinieks .

E esssssssssss 09.02.2010

vismaz tie amerikanu seriali iztulkoti latviesu valoda!
man un manai gimenei ari besi ka visur figure krievu val.
es vienreiz aizgaju uz veikalu prasu pardevejai kur stav tada un tada prece bet vina skatas uz manim ar tela acim un nesaprot nevienu vardu latviski...tas ir normali!?kautkads italis atbrauc uz latviju vins pa divi menesi iemacas latv.val bet te vecene visu muzu nodzivo latvija un nesaprot evienu vardu latviski...

R Rihards 09.02.2010

SLIMI NACIONALIISTI!!! galiigi debili. kas par čatiem sudzibas.lv????

L Lixy 09.02.2010

Blāviens tie krievu seriāli totāli smird..
Pēdējais jaunums seriāls pār, , Krēmu, , . :D
Wtf. Tā blondā skaistule ir kkāda pagrīdes žurka :D

piligs sviests .

R Rihards 09.02.2010

Lixy
NOMIERINIES JAU

PUNKTS! DISKUSIJA IR BEIGUSIES!!!

L Lixy 09.02.2010

Ha
NEPAVĒLI MAN ..

A anonims 09.02.2010

Lixy
smird? a tu gadijumaa ne smirdi?

A Anda 09.02.2010

Es tos neskatos! Bet varbūt citiem vajag. Katrā programmā jābūt daudzveidībai. Stulbāk gan ir tas, ja šovs ir LNT, tad arī TV3, kā vienam beidzas, tā otram... Nevar izvēlēties, kuru skatīties. Tā arī Koru karus neredzēju, jo skatījos 'ģimenes. Filmas mani nesaista, tāpēc tagad vispār ziņas un beztabu vienīgie, ko ieslēdzu :(.

K killer 01.03.2010

нашли что обсуждать...

K kristianajd 23.03.2010

vispar tv3 ir normāls kanāls slikti ka es dzīvoju Latvijā a me krievijā tur kaut vēl vairāk krievu val.

V Valdis 16.11.2010

Krievi var nemaz neteikt, ka mums ir LTV1 un LTV2.
Te ir mūsu valsts ar divām krāsām karogā - sarkana un balta !
Viņiem ir bišiķi jāpever mute.
Jūtas te kā karaļi un uzspiež savus ultimātus un raud, ka samazinās krievu skolu skaitu un brīnas kapēc latvija nav otra valsts valoda !
Latvija vienu brīdi pa velti sūtīja vilcienus uz Krieviju - varejāt visi utainie braukt.

UN TV3 LIELS FUI, PAR TO ...