www.sudzibas.lv TV3 krievu seriali

TV3 - krievu seriali

es protesteju pret to ka TV3 rada krievu serialus!!!man besi ara ka TV3 rada tos stulbos serialus!prieks tam ir domats TV3+ kura var radit tos krievu serialus! un vispar TV3 ir palicis nebaudams...tur galigi nav ko skatieties vienigi 10000x redzetas filmas:(:(:(

G gurkjis 19.09.2008

Ko muldi!!!Nekauna!Ja vini tos neraadiitu, tas galiigi nebuutu ko skatiities nacionaalaa naida kurinaataajs un nekauna tu esi!

D Dreamer 19.09.2008

piekritu Annas teitajam tos serialus vnk rada jo tie gjau ir letaki un savi zemteksti visam apaksa. jaa un filmas jau visas no galvas zinamas vienigais labums otrdienas kad HAUSU RADA...

Z Zara 19.09.2008

Nu tak smotrite LTV 1 i ne dundite!!!

A anna 19.09.2008

es neesmu naida kurinataja un ari neesmu nekada nacionaliste, tacu pasakiet tad kapec pat tv3+ nerada serialus LV valoda?tacu mani tracina ka visur ir piebazta krievu valoda, galu gala dzivoju Latvija!!!sour ja kadu aizvainoju, tacu tas nav domats personiski kadam:)

J Jons 19.09.2008

Pilīgi piekrītu par tiem krievu s$diem. Lai rāda savos RTR un citos propogandas kanālos. Sen jau noriebies un nevienu no tiem štruntiem neskatos.

G gurkjis 19.09.2008

Skataties ka krievi neiebrauc ar tankiem latvijaa un neviens nato un es nepaliidzees es to es tocna zinu.es ir tikaj daziem labiem izdeviiga jo var izsaimniekot es naudu, redzeesim kaa muus visus draaziis cik kas maksaas, ka vajdzees to naudu atpakal maksaat .Tagad jau dirsaa dziivojam sliktaak nekaa pirms pievienosanaas es.un tiem krievu seriaaliem nav ne vainas krievi ari cilveeki un viniem ari tiesiibas.iebrauks latvijaa krievi taapat kaa gruzijaa te redzeesiet visiem buus pafig.vajg domaat ko runaajat.

A anna 19.09.2008

gurki tu gan esi uzsvilies nepajokam!ja tev ir kkadas pretenzijas pret dzivi tad atrisini nevis kasies kur nevejag!es te vispar sudzos par citu problemu!tev nav pilns simts!!!

G gurkjis 19.09.2008

man jau liekas, ka tev nav ja tev nepatiik paklausies tajaa laikaa latvijas radio 1

P piparins 19.09.2008

gurkji tavs pazars te nepacom...tev jaiet sudzeties par valdibu:Dnevis te:D:D:D piekritu ANNAI tev nav tur augstava nav viss majas:D te meica cinas par LV tiesibam!tad pasaki kam domats TV3+?

E Elvira 19.09.2008

Nerada tapec ka latvie6u7b seriali ir vel stulbak!vai tadas vispar neikseste :) nezinu gan kapec vini vispar nerad vecas labas filma..un vienalga vai krievu vaj latvie6u valoda..bet dazi seriali ir patie6am parak stulbi gan krievijas gan meksikanas..Vai latvie6u valoda dzive nepietiek ??

M mhm 21.09.2008

man arii shausmiigi kaitina tie krievu seriaali un filmas, gan pa lnt, gan pa tv3.. Raada kkaadu suuda buumeru.. krievu filmas ir vnk debiilas! Tv5 tak ir krievu kanaals, tad, lai tur arii raada tos suudus!

I Ivans 22.09.2008

Neskatioes tos serialus!!! Parsledz kanalu! Interesanti, kapec tu neproteste, kad rada amerikanu filmas un serialus, piemeram pa LTV Hameleonu rotalas? Mes tak dzivojam Latvija, kam mums amerikanu seriali u tt? Ir krievu seriali tiri sakarigi, bet, ja nepatik, nu neskaties! Piesledz lielo programmu paketi un tur bus tik kanalu, . ka vareis skatities ko citu

Z ZUMZUM 30.09.2008

Kāda starpība, kurus seriālus rāda - krievu vai ASV, vai meksikāņu. Nevienam nav pienākums tos skatīties. Ja traucē krievu valoda, var ieslēgt LTV1 - tur nu gan "ir ko skatītīes" :D Un kāpēc gan nenoskatīties citā valodā kādu filmu vai raidījumu - varbūt izdosies svešvalodas zināšanas papildināt ;)
Nu muļķīgi tagad šiet kaut-ko bubināt, jo redz, grūti pārslēgt citu programmu uz TV pults.
Tā ir ar to jūsu mentalitāti - ja pašam neiet, tad citam noteikti sū..us mēģināsies pietaisīt. vai vismaz pabļaustīsieties, lai nepriecājas, ka viņiem iet labi... dunduki

B Betmens 22.10.2008

Es arī pilnīgi noteikti esmu pret krrievu seriāliem. Kāpēc nevar rādīt labas filmas LATVIEŠU VALODĀ kā tas bija agrāk? Tad vismaz bija ko skatīties tagad TV3 nav vispār vērts slēgt iekšā!!!

A Andris Kocins 22.10.2008

Jap tie krievu seriali ir galigi garam :( tapat visi skatas kieru huinjas pa tv5 un 3+
Reklamas filmu vidu ir kluvushas necieshami garas varetu retak reklamet adamsonus un citus serialus ;)

J Janis 22.10.2008

Krievu serialiem nav ne vainas. Kada starpiba: krievu vai meksikanu seriali? TV3 ir komerciala organizacija un, ja tev nepatik, parsledz citu kanalu. Man TV3 gan patik. patik ar to, ka vini cinijas par to, lai butu cilvekiem papildus brivdiena, tagad radis shovu, kur pazistamas personas meginas izdzivot par 40 Ls nedela. Kas vainas kanalam?
Tiem, kam nepatik, nu nesledziet TV3 ieksa. Sledziet LNT, LTV... Kaut kada divaina musu tauta: kad mums uzbaz visu anglisko, rietumniecisko, ir ok, bet, kad rada krievu serialus, tad nu gan tragedija...

K Kristīne 22.10.2008

Pilnīgi piekrītu, kapēc latviešu kanālā ir krievu seriāli! ;(

ē Ēriks 22.10.2008

Ja nepatīk krievu seriāli, kuri daži ir baudāmi un vēl kā, tad skatieties amerikāņu- meksikāņu murgus, izvēlieties, izvēles brīvība! Baigie ameriķāņi visi palikuši, kauns, krievu valoda tak vairs nav prestiži!

H hmm 05.11.2008

Piekrītu!!! Pa TV3 kanālu vispār vairs nav ko redzēt! Rāda kaut kadus vecus raidījumus, seriālus! Un tie kriiiiiieeeeeevu seriāli -AAAAAAAAA!!! MĒS ESAM LATVIJĀ!!! Tāpēc latvijā dzīvojošiem krievu tautības cilvēkiem ir krievu kanāli, vai arī apakšā rāda krieviskirakstitus subtitrus!!!

I inga 05.11.2008

Atraduši par ko kasīties par tv3, vai tad citos kanālos rāda kautko savādāk?