Greizais Spogulis/ Naša Russia ->TV3 - Murgs

Kādēļ MAN jaukā piektdienas vakarā, veselas 2, 40h būtu jāskatās tāds murgs???
Neizprotu to cirku un nezinu par ko tur būtu jāsmejās un visu laiku subtitrus jau apnicis lasīt.
Vai tad tiešām nevarēja kādu TIEŠĀM smieklīgu un foršu komēdiju parādīt?
Šis kaitinošais zvēru dārzs uz zilajiem ekrāniem man visu vakaru sabojāja!!

E

A Alex 23.01.2010

Greizie spoguli ir viens no visu laiku kvalitativakajiem humora soviem, aktieri loti profesionali komiki ar Petrosjanu prieksgalaa, turklat loti biezi teatra dalibnieki izspeleejot situaacijas paironize par sevi, krievu naaciju.Esmu Latvijas patriots bet humoram, maakslai nav robezu.

K killer 01.03.2010

для тех кому нечего смотреть в пятницу вечером существует интернет где можно скачать всё!в том числе и латышское и русское кино и передачи!так что господа, перед тем как жаловаться подумайте!!!
в интернете есть всё!!!

F FeLisha 24.09.2010

Man prieks, ka vismaz 5dienas vakaros ir ko skatīties. Krieviem ir lielisks humors, atšķirībā no latviešiem (salīdzinot krievu un latviešu humora raidījumus.) Ja jums tik ļoti nepatīk, neviens nespiež jūs sēdēt pie TV ekrāniem un skatīties šo raidījumu. Šaubos vai būsiet ļoti priecīgi, ja sāks rādīt latviešu "humoru".
Mūžīgi jau šis raidījums neies, tāpēc vispār nesapratu kāda jēga bija rakstīt kaut kādu sūdzību.

N Nikns 28.11.2010

Bet kur jums latviesiem ir labas humora raidijumi ? Es neredzu . Tuks...

N Nikns 28.11.2010

Kpeic jums latvesiem nav savas humoru raidijumi ? Demzel tukss... 3c

, ,,,,, 28.11.2010

Labi, ka tie krievu humora raidījumi ir tulkoti tikai ar titriem. Ja vel būtu tulkojums ierunāts pa virsu, tad vispār būtu sviests.

D dace 01.02.2011

man ļoti patīk geizais spogulis! vai tad latvieši kaut ko skatāmu izdomājuši? tās labās latviešu filmas rāda reizi gadā vai vēl retāk. visu laiku tv3 pārbāzts ar krieviem. jā! jo mēs jau tikai stulbus šovus mākam veidot.. vismaz krievi kaut ko sakarīgu var uztaisīt. un ja visu laiku rādītu angļu, amerikāņu seriālus un humra šovus tas jums patiktu labāk, ja? tas jau notiek. ja kāds te ir tik ļoti patriotisks tad lai skatās ltv1. un ar ko tad greizais spoulis ir sliktāks par visām tām vācu izvirtībām un raudamgabaliem vai mexikāņu mīlas ķīseļiem kam nekad nav atrisinājuma? latvijai tagad ir viens seriāls- ugunsgrēks. vai kāds vēl var nosaukt kaut ko latvisku? nav nekā ko raidīt! un ja greizo spoguli it kā visi uzskata par mēslu, tad kāpēc to vēl jo projām rāda televizijā? esmu tīra latviete. nevajag domāt ka visus krievu raidījumus paši krievi vien skatās? man pēc nogudinošas darba nedēļas greizais spogulis dod pozitīvu enerģiju. un tie kam apriebies titrus lasīt.. vajag iemācīties ātri lasīt, vai saprast krievu valodu! piemēram es ar šī raidījuma palīdzību esmu krietni vien uzlabojusi savas krievu valodas zināšanas. jūs gribat tik drausmīgu tulkotāju kā PBK?

Z Zinaida 01.02.2011

Labāku filmu par krievu filmām uz pasaules nav, un nevar būt.Tos āzemju murgus par pederastiem un plānprātiņiem skatoties mūsu tūdaliņi valsti ir galīgi pārpisuši, tagad atliek vien amerikas nēģerim atsūkātjo tas ezot jaunais saimnieks.

L Lulu 19.07.2011

Man arī ļoti patīk Greizais Spogulis un viņi nav vainīgi, ka nesaproti valodu un esi tāds bremze, ka tev neaiziet joki.
Krievu humoram, visu cieņu!
+ tas, ko teica Es-se.
Un tas, ka rāda kādu krievu raidījumu vai filmu, tas nenozīmē, ka uzreiz 1. vietā ir krievi.
Un vēl jo vairāk, ja kādam latvietim patīk krievu raidījumi vairāk kā latviešu, tas nenozīmē, ka viņš nav patriots un neatbalsta LV, ir jāmāk sadzīvot ar citām tautām un jo īpaši šajos laikos.
Ir taču milzum daudz izvēles - kabeļtelevīzija, Viasat, Lattelecom, nez kas tur vēl, bet tpc, jau viņi ir tik daudz, lai tie, kuriem riebjas skatīties to, ko rāda, var pārslēgt uz citu kanālu.
Bet tiešām krievi vismaz māk pasmieties par sevi, ko diemžēl nemāk latvieši..
Katram sava gaume - patīk - skaties, nepatīk - neskaties, bet nav te ko internetu piesārņot, jo tāpat Latvijas tel. ir dziļi pie d*rsas, ko mēs te rakstam.

S Skatītājs 19.07.2011

Manis dēļ kaut visus Latvijas kanālus var klapēt ciet, jo skatos vienīgi Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas kanālus, ko par velti piedāvā FTA satelīttelevīzija. Vislabākās ir tieši krievu filmas.

в Вт 07.12.2011

Es nesaprotu latviešus, visu laiku pielīp pie mums un aizskar, tas ka agrāk mēs krievijā dzīvojām tas arī jūs neinteresē un mēs neeesam tie cilveki uz kuriem jaizlike savas dusmas, man patīk šis humors un man pilnīgi vienaldzīgas ir jūsu kritikas.

Un protams arī par citiem kanāliem.
Un vēl ir tāds teiciens, ja negribi tad neskaties!!!

M mja 07.12.2011

latvija novesta lidz izmisumam.
izej atpusties- tur apdzerushies, nonarkojushies urlas prieksha(runaju par rigu). izlem majas sedet-tv paskatities- tur atkal krievi prieksha.
visur bazhas virsu ar to krievisko. un galvenais, ka ir letinji, kuri vel atbalsta to, kuriem patik.
ko nespeja 2. pasaules kara un 40 gadus pec kara okupacijas rezhima, to panaks 30 "neatkaribas" gados.
baltu valoda klus par arhaismu, toties sadzive ienaks fenja un russkij humor.
tautas genofonds ir noplicinats, cilveki, kuri spejushi domat, analizet un izprast ir burtiski izdziti no valsts. ari pashlaik notiek genocids pret tautu vinju pashu zeme. tadas lietas agrak vien afrika notika, bet tagad ari europa ir viena valstele, kura pamatnacija ar nolaistam biksem staiga.