Greizais Spogulis/ Naša Russia ->TV3 - Murgs

Kādēļ MAN jaukā piektdienas vakarā, veselas 2, 40h būtu jāskatās tāds murgs???
Neizprotu to cirku un nezinu par ko tur būtu jāsmejās un visu laiku subtitrus jau apnicis lasīt.
Vai tad tiešām nevarēja kādu TIEŠĀM smieklīgu un foršu komēdiju parādīt?
Šis kaitinošais zvēru dārzs uz zilajiem ekrāniem man visu vakaru sabojāja!!

E

S sesija 08.01.2010

Neviens nav vainīgs ka nemāki valodu...vai nu kā bet krievu humoram cepuri nost...Visu cieņu!

I Ilmārs 08.01.2010

ne jau valoda pie vainas. vienkārši nesaprotu kā var patikt tāds pārspīlēts "humors"..

S sesija 08.01.2010

Varētu jau būt ka reizēm pārspīlēts...man personīgi patīk vairāk humora radījumi kuri tiek raidīti krievu kanālos.Vienigais ko šajā situācijā varētu teikt, tā kā to saka Zadornovs...vai jūs tik tiešām nezinat kur televīzoram ir izslēgšanas poga, ja jau jums tā nepatīku...

A anonims 08.01.2010

tev tikai viens kanāls rāda???

I Ilmārs 08.01.2010

laukos rāda tikai TV3 un ltv1. ltv1 vispār kaut kāds klasiskās mūzikas koncerts..

S sesija 08.01.2010

Tad, pēc iespējām kaut ko jāizdomā, lai redzētu kaut mazliet vairāk kanālu jūtu lidz...

S skatītāja 08.01.2010

Nu, jā. Ir par traku. Rīgā vispār pa trīs kanāliem vienlaicīgi šos degunus rāda. Sāk jau apnikt. Tā, it kā nekā labāka nebūtu...

T TV skatītājs 08.01.2010

Arī nesaprotu TV3 (varbūt nav lemts saprast, te tik daudz gudri un asprātīgi cilvēki izsakās ). Rīgā, Latvijā taču var uztvert ļoti daudz krievu kanālus attiecīgi ar visvisādām programmām, jo sevišķi par to rūpējas Baltkom's (sk. pēdējās kanālu maiņas/aizstāšanas pag. g. decembrī, kad jau tā mazo vācu TV kanālu skaitu samazināja par diviem un to vietā ielika kaut kādus krievus, kur tā jau ļoti daudz dažādu krievu kanālu), tā ka attiecīgās orientācijas cilvēkiem nevajēdzētu kurnēt, ka nav ko skatīties attiecīgajā mēlē. Skatot TV 3 trešdienu programmu, allaž nāk prātā, ka padomijas laikos sabiedriskajās ēstuvēs ceturtdienas esot bijušas zivju dienas ..., un piektdienas vakaros TV 3 jau nu vispār nav ko meklēt. Latvijā latvisko kanālu ar filmām un jēdzīgu izklaidi/kultūru ir maz, un tie paši tiek pieblīvēti ar krieviskiem dotumiem. Bet - ja patīk, tad gan jāskatās, ka tik kaut kas neaptrūkst un neiestājas mentālais tukšums

O osis 09.01.2010

Man ar tas ir noriebies, piektdienās vispār nav ko skatīties pa tv, pa LNT arī vakar gāja sviests, kaut viņi izčabētu ar saviem krieviem, lai krievi skatās ORT

H Hugo Djego 09.01.2010

Ilmar, uzliec Viasat un tad būs cita sūdzība par rēķiniem utt ;)

Z Zeltīte 09.01.2010

LNT un TV3 jau sen pievērsušies krievu auditorijai! Tiešām NOŽĒLOJAMI!!!

M mārtiņš 09.01.2010

nu un kas Jums tur nožēlojams? labāk skatīties kādu talantu fabriku, vai latvijas princesi, kas vispār ir kādi surogāti! Nesaku ka skatos greizo spoguli, bet kad paskatos, tad saprotu ka krievi tomēr māk veidot humora raidījumus-krievi vismaz atšķirībā no latviešiem prot pasmieties arī par sevi!

S sesija 09.01.2010

Vecie, lētie raidījumi tiek nopirkti un rādīti, nevienam nav naudas, lai nopirktu kaut ko jaunu svaigu.Vaina jau jāmeklē saknē ne jau lakstos...

I Ilmārs 09.01.2010

Lai tajā laikā liek kādu filmu. Mums jau tā maz Latvijas kanālu, bet krieviem to ir daudz vairāk un tas ir netaisnīgi, ka arī mūsējos liek tādus mēslus.
Tas, kas viņiem skaitās humors, man tas ir lielākais, bezgaumīgākais un kaitinošākais cirks uz pasaules!!!

M Mudīte 09.01.2010

Sesija-man arī nepatīk šis šovs, dz'viojam taču latvijā, kapēc man būtu jaskatas uz tām urlām?

I Imants 09.01.2010

Domāju pats rakstīt, bet ieraudzīju, ka neesu vienīgais kam tie visi krievu raidījumi jau ir piegriezušies!

Uzlēdz LNT, (kas skaitās Latvejas Neatkarīgā televīzija) tur rāda kaut kādus krievus, uzslēdz TV3 un kāds brīnums atkal kaut kādi krievi! Un TV5 jau nez cik gadus vairs nav jēgas slēgt, bet smieklīgākais tas, ka tur ar kaut kāds krievu ''humora'' šovs! :D

un vēlāk pat citus vakarus pievienojas LTV7!
Nesaprotu kam visus tos garlaicīgos krievu s*dus visu laiku jāskatās?

Ja finanses neliegtu atpūsties ārpus mājas tad nesēdētu pie Tv, bet diemžēl šajos laikos taupot naudu nākas.

Cerams kāds no mūsu pašu LATVIEŠU televīzijām pamanīs šos neapmierinātos komentārus un centīsies ko lietas labā darīt. Apnikuši visi tie lētie krievu seriāli, raidījumi un pārējie s*di!

S sesija 09.01.2010

Neiet jau runa par to kas mums tīk vai netīkko rāda to jāskatās...domāju ka Latvijas tel. pie kājas ko raksta šeit...

E Es-se 09.01.2010

Man arī patīk gan Greizais spogulis, gan Naša raša un gaidu tos raidījumus katru piektdienu. Tā, kā nekāda lielā Latvijas patriote neesmu, tad man ir dziļi pie kājas, vai to rāda pa TV3 vai LNT. Krievu valodu pārzinu tapat kā latviešu, un ja kādam nepatīk skatīties to zilo ekrānu, neviens Jums to nespiež. 2, 40 h varat klausīties Latvijas Radio2! Ja ir tik ļoti liela nepieciešamība pēc smieklīgām komēdijām tajā laikā, iesaku iegādāties DVD ar smieklīgu komēdiju diskiem bonusā un kruķīt tos no rīta līdz vakaram!

I Ilmārs 10.01.2010

Es-se. Ja tev tik ļoti patīk tie mēsli, tad pārsēdz uz Maskavas TV vai vienalaga kur un skaties cik uziet. Riebjas, ka vienmēr pirmajā vietā ir krievi un tikai pēc tam latvieši!!!

I Inga 10.01.2010

Tad neluri!!! Man loti patik