Greizais Spogulis/ Naša Russia ->TV3 - Murgs

Kādēļ MAN jaukā piektdienas vakarā, veselas 2, 40h būtu jāskatās tāds murgs???
Neizprotu to cirku un nezinu par ko tur būtu jāsmejās un visu laiku subtitrus jau apnicis lasīt.
Vai tad tiešām nevarēja kādu TIEŠĀM smieklīgu un foršu komēdiju parādīt?
Šis kaitinošais zvēru dārzs uz zilajiem ekrāniem man visu vakaru sabojāja!!

E

. ....kl 10.01.2010

Nu tad iesakiet man kādu jauku, aizraujošu Latvijas raidījumu. Vai tādi maz ir?

R ragnesis 10.01.2010

Hugo Djego, kas ta vainas Viasatam ar rēķiniem? Man viss ir vislabākajā kārtībā, automātiskais maksājums katru mēnesi un miers.
Par TV3 - Greizais spogulis tiešām ir nepanesami stulbs, bet Naša raša gan man patīk, var izsmieties :)

S sesija 10.01.2010

Tur jau Ilmāriņ ir tā lieta, es varu pārslēgt uz krievu kanāliem ...bet tev jaskatas ko rāda...ja nav naudas satelītam

J jank 10.01.2010

ja patik tad acimredzot dzivo neistaja valsti

S sesija 10.01.2010

Nav jau runa par valsti mēs visi paši esam palikuši truli, nav vairs ne humora raidījumi.Kādreiz bija joki latviešiem varēji skatīties vēderu turot, gan tagad kādu laiku atpakaļ, gan padomju laikos.Tādi nu mēs esam latvieši palikuši skopi, skaudīgi, drūmi, ierāvušies sevī, vienmēr neapmierināti ...Kādēļ gan nemākam smaidīt tā pat vien kaut ir slikti par sp'tu visam un visiem...

S sanjo 10.01.2010

Neskatos krievu raidījumus un viņu debīlo humoru.
Ir citi labi kanāli ko skatīties.

A Aiga 11.01.2010

Greizas spogulis --super!!

J janius 12.01.2010

a eto potomu chto vi hutorjane latishskie nikomu v etoj strane ne nuzhni, komercheskie kanali kak tv3 davno ponjali kto denjgi im daet. a tupie hutorjane toljko na sudzibas.lv mogu oratj.

K kiii 12.01.2010

Latvieši dzīvo Latvijā, un ja Tev Janius šeit nepatīk, lasies prom!!!Krievu kanālus vari skatīties Krievijā, nav ko mums te ar savu kultūru uzbāzties!

S sesija 12.01.2010

Janius ir glupjš, viņš nezin ka tv3 nepieder latviešiem un nekad nav piederējis...tai skaitā arī krieviem ne...tā kā muļķis jau var domāt ko vēlas.Rujš un bezkaunīgs...

: :) 15.01.2010

Piekrītu Ilmāram, tad labāk tiešām kādu komēdiju būtu parādījuši, vienkārši riebjas. Un LNT svētku bŗīvdienās pielika visam treknu punktu, rādot 2005. gada jaungada pārraidi ar Galkinu.

D Den 15.01.2010

nu tad sez pie radio un klauses savu LATVIJAS RADIO 2

E espats 16.01.2010

Jā, man ar piegiezies tas krieviskums televīzijā. Sāku domāt, ka viņi taču piektdienās varētu laist latviešu filmas. Atceros, ka bija tak tik daudz foršu filmu - gan komēdiju, gan par mīlestību, gan bērnu filmas. Nu kāpēc nevarētu rādīt? Nu piemēram - Saulessvece, Ja nebūtu šī skuķa, Kapteiņa Enriko pulkstenis, utt. Nav tak nekas jāpērk!!! Tās filmas varētu rādīt komēdijas vietā, bet "humoršovu" vietā varētu rādīt filmas, kas tagad tie piektdienās.
Man nav negatīva attieksme pret krievu humoršoviem kā tādiem, jo šad tad skatos, bet nu tomēr ir jāsaprot, ka tas iet jau par tālu un tādi kā Janius nepareizi saprot situāciju un gāna latviešus, kau dzīvo viņu pašu valstī...

R Raitis 16.01.2010

Es nesaprotu, ja nepatīk, neskaties, man patīk, es skatos, man savukārt riebjas visi tie princešu un dziedošie šovi.Bet es tāpēc nerakstu sūdzības.

I ivo 17.01.2010

Ilmār, drīz būs svētki arī uz tavas ielas. Nopērts pulkateni ar dzegūziti un skaties, kā rāda reklāmā.

O ohoho 17.01.2010

Bez kritikas nebūtu dzinējspēka...

D Diāna 19.01.2010

TV-3 lieliska tv programma, vismaz ir ko skatīties atšķirībā no pārējām.

I iii 19.01.2010

Da katrā kanālā ir ko redzēt. Sēdi tik un spaidi kanālus!

I Ilmārs 23.01.2010

vakar vispaar bija unikums. gan pa TV3 gan pa LNT radija pec satura gandriz dentiksus krievu s**us.
nedzivoju es maskava un negribu uz to skatities!!

R RT 23.01.2010

Tad neskaties, tev laikam absolūti nav ko darīt, tad tupi internetā, ja nav pa TV.Tev nav taisnība, ka tikai ''krievus'' rāda. Un starp citu krieviem visas filmas ir daudz labākas nekā kaut vai mūsu pašu gaudulīgie gabali, tāpat krievu humors jau sen ir zelta vērts, bet letiņš tik māk kvekstēt internetā un neveiksmīgi atdarināt