LV RU

TVPLAY premium - Krāpšana

Tvplay Premium ir krāpnieku kantoris kurš piedāvā izmantot savu televīzijas pakalpojumu 1 mēnesi bez maksas, taču, kad mēnesis iet uz beigām tie atslēdz iespēju atteikties no pakalpojuma tādejādi piespiežot klientu samaksāt par nākošo mēnesi! Ļoti nepatīkama situācija, man neapmierina pats pakalpojums, jo tas ir tukš un bezjēdzīgs un nav neviena samaksātā centa vērts.

Komentāri (5)

V Viaplay_serviss 14.02.2019

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
TVPlay Premium ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu.
Saskaņā ar noteikumiem, lai pārtrauktu Pakalpojuma abonēšanu, Jums vismaz 2 dienas pirms attiecīgā Abonēšanas perioda beigām jāpiesaka Pakalpojuma pārtraukšana Tīmekļa vietnes sadaļā [Abonements] [Atcelt jūsu abonentu].
Ja šāda iespēja nebija, noteikti aicinām rakstīt uz e-pastu [slēpt]@tvplay.lv, lai varētu izskatīt Jūsu konkrēto gadījumu, uzrādot precīzāku informāciju par šo situāciju.
Sazinoties ar mums un sniedzot informāciju par šādām nepilnībām, kompānijai ir iespēja detalizētāk izvērtēt un ja tiešām ir radušās kādas nepilnības, turpmāk novērst tās un uzlabot pakalpojuma kvalitāti.

A art321 24.02.2019

Norāda ka tvplay ir pieejama, piemēram Nekā personīga tiešraide, bet patiesībā skatīties nav iespējams tiešraidē. Māna cilvēkus.

G [email protected] 21.05.2019

Man,piemēram, pietrūkst reģionālā televīzija,kas šajā kantorī nav pieejama,man ieteica skatīties internetā.Pirmais rēķins bija iespaidīgs,bet atteikties no pakalpojuma nav iespējams.Es vēl saprastu,ka jāmaksā līgumsods,bet kāpēc man būtu jāpērk visa tā viņu iekārta par kādiem 300 eiro.Un tagad meklē klientus,piedāvājot mēnesi bezmaksas un dāvanu karti,- nevienam neieteikšu tik dārgu televīziju.Es maksāju tagad 2x dārgāk kā līdz aprīlim.Ja nodzīvošu tos 2 gadus,aizripināšu to šķīvi pa lielceļu.Kur bija mans prāts?!?

S Storm32 15.04.2019
Nestrādā

Nestrādā NEVIENA pārraide! Vai tiešām tik grūti uzturēt saitu?

K Kristiāna Guščina 28.08.2019

Reklāma ,reklamē ka viņas melo labāk var noskatīties uzreiz nākamo sēriju ,kas vel nav piejama tvplay. Bet izrādas ta nav!?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes