www.sudzibas.lv TV Play Pazūd iepriekšējās sērijas

TVPlay - Pazūd iepriekšējās sērijas

Katru reizi ieejot Tvplay/Bīstamās mājsaimnieces ir citas sezonas un sērijas, manuprāt, tās vajadzētu visas saglabāt, jo ir cilvēki, kuri skatās šo seriālu un reizēm nepaspēj visu laikā noskatīties. Tāpēc, būtu ļoti jauki, ja vecās sērijas un sezonas netiktu izmestas, bet gan saglabātas!

E

N Nikolaas 28.10.2018

Laikam budžeta dēļ datu apjoms ierobežots, tapēc vajag saglabāt pašam. Vienīgais jaunajā tvplay skaņa un bilde atrodas atsevišķi...jāsinhronizē.

F foer 28.10.2018

mani sak besit tas ka vakar iesledzu seriju kas ilgst 45 minutes,skatijis 1h 18min.jo tik nezeligi un agresivi baz reklamas...paiet serija 3 minutes un lec reklamas ara,paiet 2 minutes un atkal

M Megija 10.04.2019

Tvplay. Lv.
Ja multenes ir ieliktas lv valodā, tad neparmainiet uz krievu valodu!
Tad liekat piemēram sūkli bobu gan latviešu, gan krievu valodā. Jo ne visi cilvēki prot abas valodas! Šie divi būtu ļoti jauki ja būtu viss normāli lai var skatīties visas multenes abas valodas!

I Ina Skrimble 30.08.2020
Slikts savienojums

Sveiki, gribu pateikt, ka piedāvājums ir labs, bet to nevar skatīties, jo kā vakari klāt, tā TV rāda vājš interneta savienojums un sāk raustīties. Atrodamies pilsētas centrā nevis laukos. Tas ir apsurds.
Sāku apsvērt domu par līguma laušanu.

S Sudzibas.lv Admin 30.08.2020