www.sudzibas.lv TV Play Slikts serviss

TV Play - Slikts serviss

Tvplay.lv (https://tv3play.Skaties.lv/). Jau 2. Nedēļu tehniskas problēmas, kuras netiek risinātas. Uz e-pastiem neatbild, ja pagodina ar atbildi, tad tā ir ne pēc būtības un neko nedod. Problēma ir tāda, ka skatoties piedāvātos raidījumus, tiem virsū sāk klāties reklāmas, fonā paliek skatītā raidījuma skaņa, kad reklāma beidzas, ekrānā paliek tās pēdējais kadrs un viss, pārlādējot raidījumu, atkal jāskatās reklāmas, kuras kādā brīdī atkal uzkārsies. Šajā Tvplay reklāmu jau tā ir ļoti daudz, bet saprotu – reklāmdevēji veido budžetu raidījumiem, portālam utt. , bet notiekošais jau sāk izskatīties pēc ņirgāšanās par tiem, kuri tv3 raidījumus skatās internetā.

06.11.2021

I

G Gulbenietis 06.11.2021

Ja tev karās katru reizi pēc reklāmas, tad tavs nets ir sūds. Man kārās iepriekšējās nedēļas x faktors, tāpēc skatījos 1dien ierakstā un nemaz nekārās. Tas jaunais reklāmu veids na hadu ieraksta laikā pa virsu ir pipec.

Joe Rogans👽 06.11.2021

Pievienojos sūdzībai, uzrakstīju viņiem garu vēstuli Facebook ar tādu pašu sūdzību un izskatās nekas nav darīts lietas labā. Būs vien jāpērk Go3.