www.sudzibas.lv TV Play Slikts serviss

TV Play - Slikts serviss

Drausmīga kvalitāte playerim no kura pārraida raidījumus. Neskaitot miljons reklāmu, ir problēmas ar video pārraidi. Patinot video uz priekšu uzlec pa virsu reklāma, kuru protams, noņemt nav iespējams, taču paralēli iet uzliktais raidījums. Skaņa sanāk drausmīga. Visa lapa jāpārlādē no jauna un atkal 10 reklāmas jāskatās. Drausmīga kvalitāte. Vai kāds mainīs beidzot šito sistēmu, lai var normāli skatīties?

28.10.2021

L lalady 29.10.2021

Jā, man vakar bija tieši tas pats. Agrāk diezgan bieži izmantoju tvplay, viss bija labi, ne tā kā tagad problēma pēc problēmas.

I ilrgjefiho 29.10.2021

Māc ziņkārība, ko jūs tur skatieties? Kādus kanālus vai pārraides?

G Gulbenietis 29.10.2021

Visam pa virsu tagad iet 10-15 sek reklāma ik pa laikam. Kopēja skaņa ir ļoti kaitinoša. Tas ir papildus jau ierastajām, jebanutajām reklāmām.

B Bez vārda vārds 29.10.2021

Tad man ir jautājums,jums tas video pēc tam turpinās kad paralēli liek pa virsu reklāmu? Man teiksim reklāma beidzas ,bet nepazūd, skaņa no raidījuma paliek,bet bildē rāda reklāmu,kura ir beigusies un nekas nemainās uz ekrāna.

G Gulbenietis 29.10.2021

Pārsvarā, es apturu to 15 sek reklāmu un pēc brīža atkal parādās normālā bilde. Dikti kaitinoši.